Lakodalmi kulisszák mögött 1-2. rész

A témához tartozó történet:
Waderlaci
17 843 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Waderlaci
2020. október 18. 06:13
#15
Nem haragszom meg érte 🙂
A történet valamikor az ős-korban játszódik, bizonyára, mivel akkoriban jártak óvodába, hordtak bikinit és tartottak esküvőket egy szállodában. A nevek alapján valószínűsíthető, hogy Pápua-Újguineán játszódik. Na ennyit az értelmezésről.
Ami magát a szokást illeti: egy s/m történetben találkoztam vele először, bár igaz, másabb formában, mint bizonyos szempontból intimebb (csak az új férj-feleség gyakorolja négyszemközt) de valójában sokkal megalázóbban nyílt (az egész násznép füle hallatára) ténykedéssel. Célja sokkal inkább az ifjú férj lejáratása, mint a menyasszony bármiféle "kezelése". Később, egy, a különböző korok szexuális szokásait, és a szexualitáshoz való hozzáállásukat elemző szakmunkában találtam róla említést, de csak említést.
Magának a ténykedésnek nem találtam meg a miértjét, vagy logikáját leírva. De logikai alapon, a magam részéről, a saját tapasztalataim alapján LEHETSÉGESnek tartom egy hasonló ténykedés keretei között, bizonyos fiziológiai hatások pozitív felhasználását (ezekről bővebben esetleg a folytatás után)
1
Ez egy válasz Bizse42 2020. október 18. 00:43-kor írt üzenetére.
Bizse42
2020. október 18. 00:43
#14
Tisztelt Író Úr! /Remélem, nem fog azért tiltakozni, hogy férfinek tekintem a neve alapján, mint szegény "Adjunktusnőt" Mártát FÉRFINEK TEKINTI egy társunk?!!??/

Én igen is értelmeztem a leírtakat! Viszont nem tudom elhelyezni magamban, se időben, se térben. BIZONYÁRA ABBAN AZ UTCÁBAN EZ A "SZOKÁS A CSALÁDOKNÁL" ! Csupán azt nem tudom felfogni mi a jó, vagy mi az érték, abban a "szertartásban", hogy mindenki szeme előtt (Anyos, Apos, Nász, Nászasszony stb.) elverik a Mennyasszony/Asszony csupasz popsiját?????? ( EZ EGY EGYÉNI ÚJ SZOKÁSJOG OTTANI EMBEREKNEK)
0
Ez egy válasz Waderlaci 2020. október 17. 12:14-kor írt üzenetére.
cscsu50
2020. október 17. 23:30
#13
A szüzességi kontrollhoz a véres lepedőt szokták használni de itt ilyesmiről szó sincs.
1
Ez egy válasz Bizse42 2020. október 15. 18:59-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2020. október 17. 12:14
#12
Ha valaki nem képes szöveget értelmezni, akkor igen, benne van a hiba, és mindennek oka nem az tapasztalat vagy az információ hiányában keresendő. Azt hiszem eléggé egyértelmű, hogy a szüzesség megléte/nemléte csak sokadrangú szempont, a menyasszonyon elvileg korábban végigmehetett volna egy harmadikligás futballmeccs minden játékosa és nézője is; nem ez a lényege a szertartásnak. Az igazán lényeges része az utolsó részből derült volna ki, amit lehet, hogy senki sem fog itt elolvasni, mivel feltöltöttem ezekkel együtt, de a szerkesztőség mindeddig nem reagált rá semmit, se át se bét se bút se bát (megjegyzem, eredetileg két külön részben töltöttem fel az eddig olvasottakat is, az oldal szerkesztője/i önkényesen olvasztották egybe a megjelenésnél is, és a történetek elfogadásánál is. De megértem, olcsóvá kell tenni az oldalt) Azt minden esetre előre bocsájtom, hogy a lényeg megértése Önnek problémát okozhat majd abban is, mivel nem romantikus líra álcáját viselő, nem odaillő,röhejes szavakkal írtam le.
1
D
Dollyka82
2020. október 17. 10:57
#11
Egyet értek veled.
0
Ez egy válasz Bizse42 2020. október 15. 18:59-kor írt üzenetére.
a
angel234
2020. október 17. 03:50
#10
Eddig középszerű.
0
sunyilo
2020. október 16. 16:45
#9
Valóban baromság...
0
hanbe5464
2020. október 15. 23:40
#7
Az első rész közepe táján unalmassá vált számomra!
0
Bizse42
2020. október 15. 18:59
#6
Nem értem a dolog lényegét - családi kontrol ??? - szüzesség meglétét kontrolálnák? BIZTOS NAGYON BUTÁCSKA VAGYOK, NINCS MÉG ELÉG TAPASZTALATOM, INFORMÁCIÓM E TÉMÁBAN! /Segítsen ki valaki, bennem van-e a hiba??/
0
Pavlov
2020. október 15. 11:41
#4
Kicsit beteges, de kíváncsivá teszi az olvasót. Mi jön most, gangbang?
0
Andreas6
2020. október 15. 08:36
#3
Ekkora baromsággal ritkán találkozik az ember! Mire jó ez a szokás? Remélem, hogy csak kitalált...
0
veteran
2020. október 15. 04:47
#2
Kikapós a menyecske.
1
T
Törté-Net
2020. október 15. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1