Anyja lánya 1. nap - A nőstényördög

A témához tartozó történet:
vidraa
27 105 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

freeyah
2007. október 4. 17:08
#14
Ez nagyon tetszett:)
Köszi az élményt :)
1
vidraa
2007. október 4. 13:45
#13
Torkos köszi!tudtam, hogy Rád számíthatok..
Nyám-nyám lesz! De nem csöpögős.
Az alcímét elárulom.. Angyalka...
Kicsit olyan érzésem van írás közben, mintha a haveroknak mesélném egy pohár bor (egy korsó sör) mellett.. Azt hiszem olyan is..(még jó, hogy nem iszom sokat, akkor csak elcseszném.. :-)
1
Torkos
2007. október 4. 13:20
#12
OK! Boldogan bezsebelem a szidást, de azt hiszem nem ez a lényeg. Jót húztál a tizenkilencre! Szép lassan írd, hogy finom legyen!
1
vidraa
2007. október 4. 13:19
#11
Bocs, ha név szerint nem válaszoltam mindenkinek, csk azoknak akik megszólítottak...
a többieknek mégegyszer köszi a vélaményt..
Remélem lesz még...
1
faszkalap
2007. október 4. 13:18
#10
Szerintem is nagyon jól megírt sztori, könnyű vele azonosulni és nem érződik mesterkéltnek ill. túlpörgetettnek, egyszóval hiteles. Csak így tovább! A címe viszont valóban félrevezető, bár gondolom az egész sorozatra vonatkozik... legalábbis remélem :)
1
vidraa
2007. október 4. 13:11
#9
Köszi a hozzászólásokat.(és a pöttyöket) jól esnek.
Hegylakónak. Megnézem. És ez csk az első rész 1.nap
valójában ez egy 4napos sztori. a második részt még írom. Csak hosszú mert a többi hármat egy részben adom le.
Tiborg. én sem tudom mi... monjuk az élet..
Guru.. zárójelek a kifelé húzó, sokszor cunikus gondolataimat fejezik ki. A gondolatjel közé a párbeszédeket tettem, zavaró lenne. a 2.részben több párbeszéd lez, már csak azért is mert több mint kétszer ilyen hosszú.
Torkos.. mi máe duncsiztunk a "dunyha" kapcsán..
ott ajánlottam Neked.. Az elmélkedéseim egy része a Te hatásodra keült bele. (akinek sok az szidjon Téged..)
Kb 2hét múlva adom be a befejezést (lesz benne a lányról is bőven, hiszen valójában róla szól)
1
Fikaször
2007. október 4. 08:41
#8
Hát ilyen jót régen olvastam. Király volt.
még még még :D
1
Guru
2007. október 4. 08:35
#7
Igényesen megírt történet, stílusa van. Mivel személyes írás, a zárójeles beszúrásokat feleslegesnek tartom. Zárójel nélkül, esetleg gondolatjellel, folyamatosan mehetne a szöveg. Ez a megjegyzés azonban semmit nem von le a történet értékéből. Gratulálok.
1
Torkos
2007. október 4. 08:22
#6
Ezt nevezik sodró lendületnek. Csakhogy a főhős sodródik! Ez ismerős szituáció, a félelmetes
"neharagudjdenemtudlakkövetni" helyzet. Ez teljesen jól lejön. Na ettől nagyszerű ez az írás. A férfi hozzászokott, hogy ő diktáljon, de itt ez nem működik.
A helyzet komikus, de sokat hoz a konyhára. Csak nyugodt körülmények között fel kell dolgozni. Öszintén ez nekem hónapokba telt. Rá kell jönni, hogy a pina (picsa?) irányít mindent és szinte mindenkit. Furcsa, de csak az jön rá erre, aki találkozik ilyennel. Látnia kell, hogy ő csak szolgál és nem parancsol.
...és muszály megtanulni együttműködni vele. Márcsak a
fejlődésben lévő puncik, azaz a leendő pinák(picsák?) kedvéért is. Mert ezt a képességet ki kell alakítani bennük. Nekünk férfiaknak. Persze ha felismerjük, ha elég inteligensek vagyunk hozzá. ...és mi csodákra leszünk képesek! Azok a hálás női tekintetek...
Egyébként van benne néhány apró hiba, amit jó lenne kijavítani, mert egy picit zavaró. Tehát 0,3 pont levonás jár érte, de mivel kerekítünk, 10 pont az eredmény.
1
pjotr
2007. október 4. 08:04
#5
Nekem tetszett. A stílus elsőosuztályú:))
1
tiborg
2007. október 4. 05:26
#4
Elso, osztalyu sztori,csak nem
tudtam eldonteni,hogy ez mi???!!
Komedia,drama, vagy tragedia?!?!
Szellemes,lenyugozo kroki es ennek
kell legyen folytatasa.BRAVO!!!!
1
A Hegyakó
2007. október 4. 02:16
#3
És, ha cserébe, te is véleményeznéd az én történeteimet - egy ingyenes és 3 tagságis van - az nagyon jól esne!
Köszi!
1
A Hegyakó
2007. október 4. 02:14
#2
Helló!

Nekem tetszik, bár az elejéből ítélve, nagyon nagyon hiányoltam a kislányt is a történetből. Egyébként ötletes és jó:)
8,5p (de a kerekítés miatt 9)
1
T
Törté-Net
2007. október 4. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1