Nem is olyan szörnyű hétfő reggel 3. rész

A témához tartozó történet:
Masterboy
17 555 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

cscsu50
2021. december 17. 21:32
#27
Jó lett ez is.életszerű .
1
én55
2021. március 3. 20:59
#26
Jó lett ez is.
1
Andreas6
2020. június 22. 08:06
#24
Továbbra is kitűnőnek találom ezt az írást.
1
z
zoltan611230
2019. április 2. 01:24
#23
Ez is jó....
1
cscsu50
2019. január 1. 12:34
#22
életszerű
1
t
t.555
2017. november 6. 03:55
#21
Színvonalas írás!
1
barbi81
2016. július 19. 20:27
#20
Nem rossz.
1
a
A57L
2013. december 29. 03:55
#18
Nem rossz.
1
tutajos46
2013. október 26. 07:14
#17
Nagyon jó.
1
Su
2003. április 9. 20:26
#16
masterboy, tényleg nagyon gratulálok! Ajánlom, hogy írd meg könyvnek, mert garantáltan nagy sikere lesz! Én biztos megvenném, mert engem nagyon megfogott, nem úgy mint az eddigi folytatásos storyk!!! Sok sikert a továbbiakban is, megyek olvasni a következő részt!!!:o)
1
marthy
2003. február 5. 21:11
#15
csak gyorsan irom ide, menyire tetszett, mert eltűnök elolvasni a másik két részt! :o))
Olyan jó, hogy az elején azt gondoltam, nő írja!
1
Frani
2003. január 28. 16:56
#14
Szia!Elolvastam mind a három részt,nagyon tetszett.Örülök hogy nincs helyesírási hiba!ritkaság!"élvezhető"a történet:))mondhatni mestermű!!!:)
1
masterboy
2003. január 26. 04:35
#13
TheCronic: az e-mail cimem nem "fake", hanem nagyon is valodi!:-D
természetesen szivesen veszem akár töled, akár mástol, a történettel (vagy akár nem történettel) kapcsolatos észrevételeket, véleményeket!
1
TheChronic
2003. január 25. 15:35
#12
Masterboy: nagyon örülök,hogy ennyire egyformán látjuk a dolgokat,és hogy nem értettél semmit félre.
Talán csak a részletekkel kapcsolatban nem kellene szabadkoznod,mert ha figyelsz,láthatod,hogy éppen pozitívumként említettem("részletes,de nem unalmas").Ebböl fakadt az a megállapításom is,hogy milyen a férfi föszereplö jelleme.Ezek szerint célt értél a törekvésedben,mert tisztán kivehetö a jellemrajz a történetböl,mégsem zavarja meg az erotikus vonalat,söt,átláthatóbbá teszi a helyzeteket.
Bocs,hogy mindig ilyen sokat írok,asszem,kéne írnom egy regényt Rezensionen címmel... :D
Ha nem fake az email-címed,és nem veszed tolakodásnak,én szívesen megtárgyalnám veled részletesen az összes eddigi résszel kapcsolatos észrevételemet,javaslatomat,ha ezzel segítem a munkádat.
1
masterboy
2003. január 25. 03:11
#11
TheChronic:
megprobálok sorban reagálni az észrevételeidre.
1. a történetet folytatni fogom természetesen a site-on, folyamatosan irodik, de biztos, hogy lesz még benne gruppen, anál! ennél többet nem árulok el a folytatásokbol majd mindenki elolvashatja akit érdekel. könyv szerintem nem lesz belöle, bár ki tudja mit hoz a jövö!
2."furcsa csillogást véltem felfedezni a szemében"--> lesz belöle valami..:)
3. sablonos orál. én is éreztem ezt, mikor átolvastam, hogy mit is irtam! remélem tudok rajta javitani, meg fogom probálni. :)
4. életszerüség. örülök, hogy felvetetted, mert pont ez volt a célom. szerettem volna ugy megirni a törté-netet, hogy mindenki bele tudja élni magát a hösöm helyzetébe.
5. részletek. az elsö résznél leirtam, hogy ez nem csak egy szimpla stori, hanem regénynek indult és remélem azzá is válik. a részletek azért kapnak nagy szerepet, mert ezeken keresztül ismerhetjük meg a föszereplöt, ezáltal válik olyan emberré, mint bármelyikünk és ettöl, hogy olyanná válik, a történet is életszerü lesz.

remélem kimeritöek voltak a válaszaim..:))
1
TheChronic
2003. január 24. 16:05
#10
Nekem nyomtatott formában(könyv alak,ha jól értelek) is megfelel,amennyiben elérhetö lesz a site-on keresztül.De jó úgy is,ha letölthetöre írod meg,vagy folytatásosan közlöd itt a Törté-neten.
Ha már építö kritikát vársz,két apróság: egyrészt volt egy olyan szál,amit nem fejtettél ki(vagy majd a folytatásban?!),ti.hogy amikor Betty elköszönt,"furcsa csillogást véltem felfedezni a szemében" ,na és ebböl nem lett semmi! Vagy majd lesz? Lennie kell... :D
A másik,hogy kicsit sablonosnak tünt az a rész,amikor Melinda szájjal elégíti ki Christ,de ez nem hiba,egyszerüen túl nagy feladatnak tünik ezt igazán érzékletesen és finoman leírni,mert még senkinek sem sikerült.
Ami tetszett nagyon,az a lendület,az életszerüség,és az,hogy annak ellenére nem terjengös és unalmas,hogy sok apró részletre kitértél,pl.a kocsi,a fürdés,stb. Sok sztorinál ezeket a részeket egyszerüen továbbgörgetem,mert nem lehet velük mit kezdeni.
Pozitívum,hogy a srác végre nem egy öntelt majom bzw. egy félénk kis amatör,hanem érett férfi,aki értékeli a nöt,kiharcolja magának az elismerést,és csak addig megy el,amíg a nö engedi.Ez nagyon tiszteletreméltó,és férfias szerintem.Én is erre törekszem,csak nem mindig jutok el egy ilyen happy end-ig... :D
Mindenképp folytatsd,nagyon ígéretes!
Ja: légyszi válaszolj az észrevételemre!

Ui.:szívesen látnék egy kis gyöngéd anális kirándulást! az nagyon érzéki tud lenni,ha jól van megírva...
1
WeedMasta
2003. január 24. 00:29
#9
Király a történeted!!!! Csak így tovább vároma folytatást, remélem lesz még több!
Igaz, kicsit ismerős volt a kezdése az 1. résznek, de hát sebaj :)
1
masterboy
2003. január 23. 15:24
#8
TheChronic: mindenek elött köszönöm a kritikát, neked és minden eddigi hozzászolonak.
a regény vagy novella gyüjtemény megirását, nyomtatott formában gondoltad? (bocs, hogy kérdéssel válaszolok a kérdésedre)...:)

ja és természetesen, folytatása várhato a törté-netnek... ezért is szeretném azt kérni mindenkitöl aki elolvassa az irásomat, hogy irjon ide mindenképp, hiszem ebböl tudok tanulni, hogy mi a jo és mi a kevésbé jo, ne adj isten, rossz a törté-netemben.
1