Tanulj meg franciázni 2. rész - Lányoknak

A témához tartozó történet:
9 460 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Rennie
2007. március 24. 20:23
#24
hú, hát ez eszméletlen! Kipróbálom, a barátom el fog ájulni tőle!
1
Barbi
2007. január 17. 19:49
#23
hi
ez nagyon kész. teljesen felizgultam, mindjárt átküldöm e-mailben a kedvesemnek is, csak hogy tudja, mi vár rá péntek este........
Az első szopás után nevetett, és azt mondta, hogy profi vagyok......
De azért a gyakorlás nem árt :)
1
Vyvy
2007. január 12. 15:13
#22
Ciasztok!!!
Szerintem ez ellég jó tanács volt mindenkinek én is tanultam belöle pár dolgot és ellég jó hatást értem el a páromnál!
1
Petra
2007. január 4. 15:17
#21
Szió!Tetszik a szöveg, és részletesen leírja a dolgokat. Eddig sem tartottam undorítónak a férfi szájjal történő izgatását, de most egyenesen fantasztikusnak találom. Alig várom, hogy találkozzam a kedvesemmel, és elvarázsoljam. Olvastam az előző hozzászólásokat, és sztem egy férfit könnyen fel lehet izgatni egy csókkal is, de ehhez nem kell semmi csúcstechnika, hanem érzelmek. A csók után ránézel a barátodra és ő tudni fogja, hogy most mi fog következni, ez az a tény, ami okozza ott lent az izgalmakat.
1
T
Törté-Net
2006. december 21. 13:44
#20
Leila, biztos van ilyen is.
Az egyetlen megoldás a gyakorlás, mindkét félnek. :)
Ha fejlődni kell, akkor azért, ha meg már tökéletes, akkor meg azért. ;)

Szerény véleményem szerint, ha valaki önként csinálja, és tényleg akarja is, akkor egy kis gyakorlással csodákra képes. :)
(Eddigi tapasztalataim alapján. :))
1
leila
2006. december 21. 13:39
#19
Nagyon sok pasi oltja a lányokat, hogy kevesen tudják jól csinálni. Megnyugtatlak, hogy ti pasik is nagyon bénák tudtok lenni, sőőőőt sokszor teljesen kiábrándítóak!!!
1
Erika 72
2006. november 9. 19:42
#18
Sziasztok
Csak egy kérdésem lenne. Miért kell ezt leírni? Gyakorlás teszi a mestert, mindenki máshogy mindenki máskép szereti.
1
Lackooo
2006. november 6. 10:07
#17
Szerintem nagyon jó cikk, ugyanakkor egy valami kimaradt belőle: hogy kell normálisan úgy csókolózni egy pasival, hogy méár attól felálljon neki! Eddigi 10 csajomból összesen kettő volt képes arra, hogy normálisan lesmároljon, hogy már attól kész legyek... a többiek.. háát... akiől a csók sem jó, az hogy tudna már szopni? Ugyan kérem! Az alapoknál kéne kezdeni az egészet... sok lánynak gőze nincs arról, mit jelent keverni érzésből, izgatóan! A többiről nem is beszélve :(
1
mind1
2006. július 20. 11:04
#16
Hello!
Nagyon sz*r az egész szöveg! Én, mint pasi végigolvastam az egészet, hogy megbizonyosodjak róla, hogy a nyalásról szóló testvércikknek mennyi a valóságalapja. Elég annyi, hogy én utálom, amikor húzzák a lényeget, szóval én kikészültem ettől a fújkálós, cirógatós résztől (közben OK, de kezdésnek gáz). És a végére hagytam a lényeget. "...a merevedést okozó izom innen ered..." Olyan, hogy merevedést okozó izom, nem igazán létezik (a merevedést a vénák és artériák összjátéka okozza), + ha onnan ered, akkor hol tapad? (mert csak egy izom van a testben, aminek csak eredése van. Nézzetek utána, ez a házi feladat, segítek: torok tájékon van) Egy biztos, hogy én maximum 1-2 részt fogok felhasználni a testvércikkből.
1
szi
2006. június 19. 23:13
#15
jó ez a szöveg, kár hogy férfi írta(...)
1
w
2006. június 8. 09:49
#14
elég kamu-gyanús "csaj" vagy te...

Gőzöd sincs a nőkről.
1
Andi
2006. május 25. 17:29
#13
Sziasztok!Én 18 éves lány vagyok.Szerintem nagyon jó....tényleg...mintha szóról szóra leirta volna amit csinálni szoktam...lehet h ugy hangzik mintha arcoskodnék,de nem azt akarok...de ezt tényleg igy kell.....10 pont
1
Gregory
2006. január 26. 11:56
#12
Hány férfitársunk lenne boldogabb, ha ezt mondjuk tanítanák az iskolában..
Megmondom őszintén, kevés hölgy tudja ezt igazán! :-(
1
joci
2003. január 25. 15:55
#11
Köszi!
1
Sky
2003. január 18. 20:16
#10
Villám-Francia tanfolyam. Használható Nyelv-tudás 14 na... perc alatt. Persze ilyen oboa-tudás még kevés a szimfónikus zenekarhoz, de gyakorlat teszi a mestert! 9.5 pont! (ui: of course nem 1 f? :b )
1
balu
2003. január 18. 18:23
#9
hmm, jojo, csak kéne egy ilyen a másik oldalról is nem? (nyalás)...
engem személy szerint az jobban érint :)
1
lulu
2003. január 17. 15:40
#8
nekem meg lenne 1 vegso utani megjegyzesem ferfiak szamara! ugyeljetek a higeniara, mert nincs szornyubb 1 apolatlan faroknal! en tenyleg szeretem csinalni, es elvezem is, de a mosdatlansag elveszi a kedvem az egesztol... persze, itt senkire nem vonatkozik ez, hisz itt mindenki tisztaban van ezzel, de ha tovabbadnatok kevesbbe olvasott ferfitarsaitoknak... :)
1
Badas
2003. január 17. 14:39
#7
Nagyon jó! Szükség van ilyen tanításokra!
1
Tündérke
2003. január 17. 01:16
#6
Úgy vacak ahogy van...
1
Hami
2003. január 16. 23:40
#5
Ez nagyon jo mint az elozo en varom a fojatatast 10 potty
1