Kaland egy vonzó érett nővel

A témához tartozó történet:
lilaangyal
13 229 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

a
angel234
2022. július 14. 05:07
#14
Közepesnél jobb lett.
1
vakon53
2015. november 13. 16:00
#13
Nekem nagyontetszett.
1
Ulysses
2015. augusztus 20. 18:54
#11
Hello, RAVETRAIN!
Az átlagos szókincset fejleszteni egyszerű dolog. Olvass sokat, de ne válogatás nélkül! Nézd meg itt a toplistás írásokat! Illetve a magas pontszámot kapott írók más műveit is.
Az elbeszélő részekből, a felvezetésből nem kell kiirtani minden összetett vagy többszörösen összetett mondatot. Az akció részben a rövid mondatokkal fokozni tudod a feszültséget, drámaiságot. Ha írás közben nem jut eszedbe igazán ütős szóösszetétel, akkor térj vissza rá később. Eleve jó dolog, ha pár napra, hétre félretesszük a "kész" írást. Utána számos hibánkat magunk is felfedezzük.
Remélem, nem kicsit fogsz fejlődni! 🙂
1
RAVETRAIN
2015. augusztus 19. 22:45
#10
Köszönöm az építő kritikát!
Értem, hogy mikre gondolsz. Sajnos nem vagyok valami kreatív ilyen téren, és a szóismétléseimet sem tudom kikerülni, mert mondhatni átlagos a szókincsem, fogalmazási készségem. Az ilyeneket meg, hogy "óriási orgazmus" a tanácsod alapján inkább akkor jobb lesz ha kihagyom, ha már kreatívabbat, megdöbbentőbbet nem tudok írni ilyeneknél.
Valamint a túlburjánzott körmondataimat is mellőzöm.
Remélem kicsit legalább még fejlődök.
Még egyszer köszönöm!
1
Ulysses
2015. augusztus 16. 19:19
#9
Kedves Lilaangyal!
A többi olvasó nevében nem nyilatkozhatok, de én Karácsony előtt sem adok több (vagy kevesebb) pontot, mint az év más részében. Hogy miért is ennyi?
Nem egyszerű a válasz, mert látszólag minden megvan az írásodban. A helyesírás is elég jó, nekem nem akadt meg a szemem hibán. Amin javítani lehetne, az a néhány szóismétlés, meg pár túlburjánzott körmondat. Még egy dolgot hiányolok, csak nehezen tudom megfogalmazni... Nem is hiányérzet... Mintha a mondatokat, szófordulatokat már láttam, olvastam volna százszor. Talán még nem találtad meg a saját stílusodat, vagy az nem forrt ki. Próbálok egy példát mondani, hátha az segít:
"Óriási orgazmusom volt." Ez így számomra unalmas. Valami megdöbbentőt kellene helyette írni. "Akkorát élveztem, mint egy póniló!" Vagy mit tudom én... valami színeset. Persze ez a te történeted, nem akarom én átírni.
Azt már csak halkan merem megjegyezni, hogy nekem abszolút nem jött át a karácsonyi hangulat.
(Én még nem pontoztam ezt a sztorit.)
1
lilaangyal
2015. augusztus 16. 15:22
#8
Ha karácsony előtt tettem volna fel, többre pontoztátok volna?
Mivel a karácsony előtti hangulatban játszódik a cselekmény.
1
p
papi
2015. augusztus 11. 07:12
#7
Nem rossz
1
deajk2008
2015. augusztus 7. 09:05
#5
nagyon jó lett, imádom, mikor 2 vagy annál több nő meztelenül szexuálisan játszanak egymással 9p... folytasd
1
f
feherfabia
2015. augusztus 7. 07:47
#3
Egèsz jó!
1
a
A57L
2015. augusztus 7. 03:39
#2
Elég jó lett.
1
T
Törté-Net
2015. augusztus 7. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1