Szabados család 1. rész - Kezdetek

A témához tartozó történet:
20 026 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

B
Bob__
2013. június 29. 15:41
#27
De, kell velük foglalkozni, csak nem idegeskedni kell, hanem röhögni rajtuk.
Amúgy Dobszi okfejtését érdemes megfontolni. Ez különböztet meg minket elsősorban az állatoktól, hogy mi nem úgy éljük meg a fantáziánkat mint ők.
Egy kutya nem morfondírozik, hogy megharapjon e valakit, ha már erre gondol, harapni is fog.
És abban se vagyunk állatok, hogyha nem tetszik valami akkor nem elpusztítani akarjuk a másikat. Ha nem értünk egyet nem értünk egyet. Értelmes ember, ha nem tetszik neki valami, akkor hagyja annyiba, nem direkt olvas olyan sztorit, ami nem tetszik neki.
Gábor abban téved, hogy az embereket állatoknak nézi, egyszerű ösztönlényeknek.
1
p
papi
2013. június 29. 12:36
#26
Nem rossz
1
B
Bob__
2013. június 29. 11:31
#25
Ez egy egyszerű történet, mint egy faék 🙂
Nekem tetszik, hogy ilyen nyers lett, persze a szóhasználatot még lehetne bővíteni, mert itt ott sok az ismétlés.
És ha véletlen valaki nem ért egyet vele, először csak elkezdi sértegetni, a következő hozzászólásába már el is akarja tenni láb alól 😀
1
h
hairy_pussy
2013. június 29. 06:02
#24
jó lesz
1
genius33
2013. június 28. 19:04
#23
Szuper tuti 🙂
1
papi2007
2013. június 28. 18:58
#22
engem is izgat a használt bugyi
1
sztbali
2013. június 28. 16:37
#21
Úgy néz ki visszatértünk egy korábbi esethez, de a történet más szemszögű. Egyébként szerintem túl nagyot akartál alkotni, mert 6 db címkéje van a történetnek. attól függetlenül bátorításul 7 pont.
1
Martianyu
2013. június 28. 15:54
#20
Ne hallgass senkire , nagyon jó amit írsz , nagyon jól írod és még jobb , hogy megteszitek , folytasd !
1
n
norbert7818
2013. június 28. 12:18
#19
ez nagyon jo sokkal több ilyen kellene remélem nem kell sokat várni a fojtatásra
1
veteran
2013. június 28. 10:38
#18
Bárki véleményt ír az olvassa is,ha nemérdekli a téma megjelenése után tovább lép. Jó az írás folytasd.
1
papi2007
2013. június 28. 09:00
#17
ez tetszett, kőkemény lett a farkam 🙂
1
l
listike
2013. június 28. 07:01
#16
Egész jó, folytatsd légyszíves. A kritizálóknak annyit, hogy nem kötelező a családi történeteket olvasni.
1
R
Rinaldo
2013. június 28. 06:41
#15
Nagyon jó,ahogy meg baszta az anyját minden pózban.
1
s
szimonov
2013. június 28. 06:23
#14
tisztában vagyok vele, de szerinted még is másképp hogyan lehet valakit provokálni, ha nem úgy, hogy homlok egyenest mást írok, mint amit ő.
" Nem rossz időtöltés egy hozzád hasonlóval vitatkozni.Rendesen kíváncsi voltam a reakcióidra, és nem csalódtam. Sőt kifejezetten meglepett, hogy milyen gyorsan reagáltál. Minden esetre nélküled szürkébb lenne a világ, az biztos. Viszont rendkívül provokálható vagy. Túl hamar kiverte nálad a biztosítékot a beszélgetésünk. Minden esetre ez igazán hasznos anyag lesz számomra. Köszi, és bocs, ha nagyon kiakasztottalak. "
Itt még egyszer láthatod, hogy mi volt ezzel a célom. senkivel nem lehet úgy vitázni ha azt mondod amit ő. Tehát mivel én vitázni akartam veled, így kénytelen voltam a szemben álló álláspontot képviselni. És ez meg is történt.
1
s
szimonov
2013. június 28. 05:19
#13
Pusztán azt nézd meg, hogy a 3 iromány mindegyikéhez te szoltál hozzá hamarabb, és könnyen rájöhetszrájöhetsz, igaz amit mondtam,ha időrenbe rakod a hozzászólásainkat. Ha még most sem veszed észre a lényeget akkor őszintén tudlak sajnálni. Hallottál már fokozatos provokációról? Igazán érdekes jelenség.
1
g
gaborthefirst
2013. június 28. 05:08
#12
Nélküled viszont szebb lenne a világ! hát persze, miattam van az egész! Haha! Mondd te hány éves vagy? És nem, nem haragszom rád, egy féregre nem lehet haragudni. Simán utállak mint általában a férgeket! Nem tetszik? Magadra vess!
1
s
szimonov
2013. június 28. 05:00
#11
Hogy évek alatt csak most írtam a hozzászólásaim jelentős részét, az pusztán neked köszönhető. Nem rossz időtöltés egy hozzád hasonlóval vitatkozni.Rendesen kíváncsi voltam a reakcióidra, és nem csalódtam. Sőt kifejezetten meglepett, hogy milyen gyorsan reagáltál. Minden esetre nélküled szürkébb lenne a világ, az biztos. Viszont rendkívül provokálható vagy. Túl hamar kiverte nálad a biztosítékot a beszélgetésünk. Minden esetre ez igazán hasznos anyag lesz számomra. Köszi, és bocs, ha nagyon kiakasztottalak.
1
j
joozsi
2013. június 28. 04:41
#10
Kíválóan felhúztátok magatokat, gratulálok! Ha nincs más, inkább nyúljatok magatokhoz, akkor talán nem lesz bennetek ennyi indulat!
1
s
szimonov
2013. június 28. 04:25
#9
Rendesen félresiklottál. Egyáltalán nem vagyok rajongója a családi sexnek. Más kérdés, hogy a történeteket elolvasom, akár csak te is( különben másként nem tudnál véleményt mondani). Ha pedig itt vagy, elolvasod, és véleményt írsz, akkor téged érdekel ez a téma, ergo te vagy a világ egyik legpofátlanabb képmutatója. A másik lehetőség, nagyon komoly tudathasadásod van, az pedig még az előzőnél is veszélyesebb. Mindezen megállapításomat pusztán a személyeskedésedre válaszul közlöm.
1
g
gaborthefirst
2013. június 28. 04:02
#8
Ez már tényleg kabaré! Hogy te, egy vérfertőzésért nyíltan rajongó oktatsz másokat?! Normális?!? 🙂 Neked most éppen a tudakozót kéne hívnod haver, hogy hamar mondják meg hol a legközelebbi pszichiátriai ügyelet, mert komoly bajban vagy!
Mellesleg abban az időben teljesen más volt a társadalmi berendezkedés, a közfelfogás, a szokások, a törvények ... még jó, hogy nem az ősemberekkel példálózol, hogy azok már 8 éveseket is dugtak! 🙂 És már megint együtt említetted ezt a beteg témát a művészettel ... Shakespeare nevét a szádra sem szabadna venned, neked nem!
És fejezd már be ezt az építő kritika maszlagot, mert szarból nem lehet várat építeni, okostojás!
Egyébként a temetkezési vállalat nagyobb üzlet lenne, mert a munkatábor az kemény hely ám, remélem meggyőződhetsz róla személyesen is! Tudod a kőbánya csak veszteséget termelne, már anyagi értelemben, de így is megérné üzemeltetni, mert egy szebb jövő érdekében a pénz nem számít, ha kell én megfinanszírozom! Látod, ilyen egy felelősen gondolkodó ember.
1