Vártam rá...
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Eddigi hozzászólások
#8 listike 2014. 10. 27. hétfő 05:28
Tetszett.
#7 zsuzsika 2014. 10. 23. csütörtök 09:21
Jó.
#6 Ulysses 2013. 09. 29. vasárnap 20:26
Hülye szokásom szerint szabadkozással kezdem. Nem vagyok irodalmár. Mégis megpróbálom szavakba önteni, mi fogott meg ebben a történetben.
Az "írónő" képes volt az utolsó sorig fenntartani valamiféle feszültséget. Nem engedte, hogy félbehagyjam az olvasást. Nem tudom, hogy szándékosan (azt meg főleg nem, miféle a szándék) használta-e a legdurvább szavakat a szex, és az aktusban résztvevő testrészek megnevezésére. Ettől számomra nagyon kontúros lett az egész történet. Amolyan ellenpontként szolgáltak az obszcén szavak a mámorítóan bizsergető, szép nyelvezettel fogalmazott bekezdéseknek. Remekül festette meg ezekkel az eszközökkel a vágy keltette láncreakciót, a mindent eluraló kémiát. Amikor a nő és férfi felett egyaránt átveszi az irányítást a testüket ellenállhatatlanul egymáshoz taszító biológiai kényszer. Legtöbbünkkel ritkán esik meg ilyen pusztító erővel bíró egymásra találás. Ha saját élmény adta az ihletet, akkor igazán szerencsésnek tartom a szerzőt.

Bocsánat, hogy a szerző helyett merek reagálni egy itteni hozzászólásra!
Bikmakkocska, itt ez a történet. A szinte állatias vágy, hogy szinte szavak nélkül is úgy összeillenek és kapaszkodnak, mint a DNS kettős helixe. Hogyne, lehetne több történettel, azaz körítéssel folytatni, de az inkább egy másik történet lenne.
Én inkább úgy fogalmazok: Írj még! Nagyon szívesen olvasnék tőled.
#5 Bikmakkocska 2013. 01. 3. csütörtök 08:24
Egész jó. Több történettel, de folytasd.
#4 v-ir-a 2012. 12. 28. péntek 23:25
folytatást kérek....nagyon jó
#3 genius33 2012. 12. 27. csütörtök 09:47
Egész kellemes smile
#2 Rinaldo 2012. 12. 27. csütörtök 07:04
JÓL MEG KURTÁK.
#1 Törté-Net 2012. 12. 27. csütörtök 00:00
Mi a véleményed a történetről?