Írók/fordítók

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Titti
2023. szeptember 15. 22:15
#292
Nekem miért nem megy linkként? :mérges
https://www.youtube.com/watch?v=SRxLGFdLwZc
1
Titti
2023. szeptember 15. 22:13
#291
Nekem ezt dobta ki a kereső ajánlott címként 🙂 Szeressük egymást, gyerekek - YouTube
A többire talán az érintett szeretne válaszolni. Vagy nem...
1
Ez egy válasz Lolamacko 2023. szeptember 15. 21:35-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2023. szeptember 15. 21:35
#290
A beírásaidat olvasva rengeteg kérdés merült fel bennem. Hány éves vagy? Melyik bolygóról jöttél? Laborban készítettek, vagy igazi vagy? Hibernáltak 100 évvel ezelőtt és most ébredtél? Ezek mind elindítottak bennem egy történetet, és ez már a második sztori amit meg kell írnom. Ennek még nincs meg a címe, mondd meg te mi legyen.
1
Ez egy válasz Arya 2023. szeptember 15. 20:05-kor írt üzenetére.
Arya
2023. szeptember 15. 20:05
#289
bullshit-generátor egy olyan eszköz, amely véletlenszerűen generál szavakat, kifejezéseket, mondatokat, amelyeknek nincs értelme vagy összefüggése. Az eredmények általában viccesek és abszurdak. Az egyik ilyen eszköz a Bullshit Generator, amely keresztplatformos mesterséges intelligenciát és gépi tanulást használ a szövegek generálásáhozMakebullshit egy másik ilyen eszköz, amely kifejezetten a technológiai ipar számára készültAz IT Bullshit generator pedig az IT szektor fejlesztőinek segítségére van, ha húzni kell az időt vagy villantani kell.

Ezt dobta ki a kereső mesterséges intelligenciája. Ez elég összefüggéstelennek látszik. Biztos meghibásodott. 🙂
1
Ez egy válasz cvirag 2023. szeptember 15. 07:47-kor írt üzenetére.
Arya
2023. szeptember 15. 20:01
#288
Megnéztem mi az idézett szivárvány törvény. Politikai módszer gyakorlati alkalmazása a társadalom megosztására. Már csak a generátoron kell gondolkodnom hogy megértselek.
1
Ez egy válasz cvirag 2023. szeptember 15. 07:47-kor írt üzenetére.
Arya
2023. szeptember 15. 19:05
#287
Évától idéztem és a történetek alatti szöveget. Mi az a szivárványtörvény? És az a generátor?
1
Ez egy válasz cvirag 2023. szeptember 15. 07:47-kor írt üzenetére.
cvirag
2023. szeptember 15. 07:47
#286
Bármilyen? Akkor a férjemmel való aktus is családinak számít, pont ahogy a testvéremmel való is? Ja, nem, mert ott a kitétel: csak a képzelet szülte. 
Komplett bullshit-generátorok vagytok.  

Családon belüli szexnek a szülő-gyerek, testvérek közti, első és másodfokú vérrokonok közti aktus számít. A beleegyezés alapján megtűrt, de társadalmilag nem vállalható esetek és az ostoba szivárvány-törvény miatt kell a kiírás. Ettől függetlenül még periférián vannak ezek a minősített esetek és véletlenül sem szabadna felmerülnie, hogy ezeknek bármilyen legitimációs lehetősége van! 
Magyarul, az hogy a Biblia és egyes művek, vagy szélsőséges élethelyzetek fel- és előidéznek hasonló szituációkat, attól ez még nem legitim és súlyosan káros a társadalomra. 
Egyes művek alatt irodalmi és “irodalmi”, illetve képzőművészeti alkotásokat értek. 
1
Ez egy válasz Arya 2023. szeptember 14. 15:23-kor írt üzenetére.
Éva596
2023. szeptember 14. 15:40
#285
Érdekes beírásaid vannak. Nem tudom eldönteni mitől. Ezért is kértem, hogy jelentkezz emailben, ahol ezt kényelmesen megtárgyalhatjuk. Az írói profilomnál ott az email címem.
1
Ez egy válasz Arya 2023. szeptember 14. 15:23-kor írt üzenetére.
Arya
2023. szeptember 14. 15:23
#284
Szerintem a családi szex az, hogyha valaki olyannal szexel, akivel bármilyen családi kapcsolata van.
Akkor ilyen nem létezik, mert: (Minden résztvevő csakis a képzelet szülötte, nincs vérségi kapcsolat közöttük.)
1
Ez egy válasz Éva596 2023. június 28. 19:25-kor írt üzenetére.
Titti
2023. augusztus 27. 21:05
#283
Egy írásban, történetben biszex?
Hm. Ha én először szeretkezem a férjemmel, akkor az hetero kategória, ha közvetlenül utána az unokahugimmal, akkor az leszbi lehetne talán. Ha pedig egyszerre mindkettőt bevonom, akkor már gruppen, magyarul orgia. Ok, van olyan oldal, ahol ez a két fogalom különválasztható, bár nem igazán értem az okot. 
Na most... Kérdés lenne, hogy akkor miért lenne a sztori biszex kategória? Amikor férjemmel dugok, akkor nem és amikor unokahúgommal, akkor sem, ha a kettővel együtt, akkor meg pláne nem!
Jah, hogy rám mondhatják talán?! Aha, az lehet, de magát a sztorit?
Ez csak egy okfejtés, nem biztos, hogy más is igaznak fogadja el. Pedig talán logikus.
Viszont a családi és incest kategória az valóban különböző. A családhoz tartozik bizonyos fokon egy távolabbi rokon. Mondjuk unokatestvérem. Apu az közelebbi. Véleményem szerint nem biztos, hogy mindegy lenne, kivel fekszem össze. Jog szerint sem! 
Nem mintha bármelyiket is megtenném, de... Ezt szerintem nagyon is érdemes, szükséges lenne különválasztani.
Bár, ha most teszik meg, mi a garancia arra, hogy a sok eddigi családi történetből kiesik egyik, vagy a másik fajta? Vállalja bárki azt, hogy „átnyálazza" azokat a sztorikat és a megfelelő címkéket aggatja rájuk? Anélkül meg nem sok értelme lenne. 
Lehetne egy áthidaló megoldás. Talán. Ha mondjuk azok, amik eddig megjelentek kapnának egy régebbi családi címkét, vagy az újabbakat jelölnénk más nevekkel. Ez is öszvérmegoldás csupán, mert egy határvonalat húzva, az új kategóriák a régiekben nem érvényesülnének. De a semminél jobb lehetne, mert mondjuk 2023.09.01. utániak esetében ez mégis elkülönülhetne, amiből látható lenne az oldal fejlődése is. 
A csudába... Mindig túltolom. 😀 Csak a biszexre akartam reagálni. Bocsi.
2
Ez egy válasz keli 2023. július 3. 17:11-kor írt üzenetére.
keli
2023. július 3. 17:11
#282
Érdekes hogy például "biszex" nincs sem kategóriaként, sem címkeként. Pedig szerintem gyakoribb mint mondjuk a "robot". Ami viszont valamiért van.
3
Ez egy válasz Ulysses 2023. július 2. 17:24-kor írt üzenetére.
Éva596
2023. július 2. 20:26
#281
Köszönöm, és teljes mértékben egyetértek.
 
1
Ez egy válasz Ulysses 2023. július 2. 17:24-kor írt üzenetére.
Ulysses
2023. július 2. 17:24
#280
Ez a pár nappal ezelőtti vita eszembe juttatta egy korábbi észrevételemet. Mert nem egyértelmű, ki, mit ért a "családi" téma alatt. Itt az oldalon nincs megkülönböztetve a családi, pontosabban a családtaggal, rokonnal kapcsolatos szex, az idegen szóval incest kategória cselekményeitől. Tehát ilyen értelemben egy kalap alá veszik az anya-fia, apa-lánya, vér szerinti testvérek, nagyszülők és unokák közötti szexet, a sógorral, sógornővel, mostohatestvérrel, mostohaszülővel folytatott viszonnyal. És mint látjuk, ide sorolják az olyan történetet is, amiben az apa és fia ugyan nem egymással akciózik, hanem egymás jelenlétében. Ebben az értelemben bizony Éva sztorija is családi. Amit ő jogosan nem akar egy kalap alá venni az apa-lánya, anya-fia sztorikkal. Csakhogy erre a jelenlegi kategóriák mellett nincs esély. Habár a címkék valamennyire eligazítanak, de én személy szerint nagyon hiányolom, hogy nincsenek külön dobozba sorolva a vérfertőző kapcsolatról szóló írások. 
3
Éva596
2023. június 28. 21:16
#279
Kékég!
Ez az, ha valaki úgy mond véleményt valamiről, hogy nem ismeri. Ha nem olvastad, nem lehet róla véleményed.
Ezzel a témát lezártnak tekintem, részemről befejeztem.

De még ennyit. Én is idézek tőled.
"Tudod én írtam, írok családid, de ezt megbeszéltük, nekem mindegy ki vannak a sztoriba. "

Ezek szerint mégsem mindegy ki van a sztoriban. Ha nem anya-fia, nem apa-lánya, akkor oda a nézettség! Szóval mindegy?

Innentől ebben a témában semmire nem válaszolok.
3
Ez egy válasz Kékég 2023. június 28. 20:00-kor írt üzenetére.
Kékég
2023. június 28. 20:00
#278
Évike! Tudod már írtam más írásait nem olvasom. Én meg azt kérem te a hozzászólásom olvasd el. Tudod mit bemásolom. "Gyerekeim előtt mindig titkoltuk a nemi aktust férjemmel. Az igaz a meztelenség nem volt tabu, de az, hogy akár megleshessenek szex közben...elsüljedtem volna szégyenemben. " Ez igaz arra is, hogy én akár véletlenül is nézzem a fiaimat ahogy párjukkal szeretkezik. Nem olvastam a történeted ezen részét. Ha csak összehozza és ő nincs jelen az oké, az inkább természetes, de ha ott van és nézi, nekem nem természetes és én aki durvábbakat is ír, annak az már családi szex. Kukkolás. Ha a történetedben nem így van akkor is eldöntheted helyes e amit én írtam. Ha Éva az apával és fiával egyszerre csinálja az nálam családi, de mint írtam a valós írást nem ismerem.
1
Ez egy válasz Éva596 2023. június 28. 19:25-kor írt üzenetére.
Éva596
2023. június 28. 19:25
#277
Én csak egyet kérek. Előbb olvasd el a történetet és az előzményeit. Akkor majd rá fogsz jönni, hogy félreértetted az egészet. Amit te példaként felhozol, hogy néhai apáddal együtt esetleg szexeltél volna mással, más szituáció, nem azonos neműekről van szó. Az én történetemben az anyai kényeztetés olyan fokú, hogy a 18 évet betöltő fiú, nem tud lánykapcsolatot kialakítani. Ezt látja és észleli az apja, és ezért hozza össze Évával, hogy beavassa a szexbe. Az apa végignézi az egészet, utána ő is szexel Évával, korábban is volt köztük szexkapcsolat, majd Éva hívja a fiút, hogy ő is szálljon be, de mindkettő a lánnyal szexel. Vagy te azt is családi szexnek veszed, ha egy fiú testvérpár talál egy lányt, akinek mindkettő tetszik, és hajlandó egyszerre mindkettővel szexelni? Szerintem a családi szex az, hogyha valaki olyannal szexel, akivel bármilyen családi kapcsolata van. És itt az én történetemben ilyen nem volt.
Kérdésedre válaszolva: nem mindegy, hogy nő vagy vagy férfi. És a nők megítélése és helyzete sajnos más mint a férfiaké.
2
Ez egy válasz Kékég 2023. június 28. 18:15-kor írt üzenetére.
Kékég
2023. június 28. 18:15
#276
Évike! Lassan barátosnék leszünk 🙂 . Ne haragnak, sértődésnek, visszavágásnak vedd ezen hozzászólásom. Tudod én írtam, írok családid, de ezt megbeszéltük, nekem mindegy ki vannak a sztoriba. ÉN soha nem vettem részt, nem gondolkodtam családin...sőt okádnék magamtól, de ne sértődj meg nálam, nekem az sem jönne be ha néhai apámmal szexeltem volna mással, de akár előtte sem. Gyerekeim előtt mindig titkoltuk a nemi aktust férjemmel. Az igaz a meztelenség nem volt tabu, de az, hogy akár megleshessenek szex közben...elsüljedtem volna szégyenemben. Egy kérdés amire őszinte választ várok. Te szüleiddel képes lettél volna, lennél szeretkezni mással úgy, hogy köztetek nincs semmi?
1
Ez egy válasz Éva596 2023. június 28. 10:55-kor írt üzenetére.
Éva596
2023. június 28. 10:55
#275
Kedves Jake!
Nagyon bepörögtél erre, nem tudsz szabadulni tőle. Akkor: egy "szingli pörgés" volt, amikor az apa egy feleségével való együttlétük során nemzette a fiát. Attól, hogy két bármilyen rokon részt vesz egy harmadikkal, egy szexben, de mindketten csak a harmadikkal szexelnek, ettől nem válik családi szexé. Próbálj meg ebbe belenyugodni, mert akárhogy is ragozgatod, az igazság igazság marad. 
Sajnállak az erőlködésért!
2
Ez egy válasz JakeAmazing 2023. június 28. 03:29-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2023. június 28. 03:29
#274
Emlékeztem. Lehet nem csináltak egymással semmit, de attól még rokonként vettek részt a szexben.
0
Ez egy válasz Éva596 2023. június 27. 23:04-kor írt üzenetére.
Éva596
2023. június 27. 23:04
#273
Kedves Jake!
Ne haragudj, hogy szíves figyelmedet felhívjam arra a tényre, hogy olvasni és értelmezni tudni kell. Sajnos nálad ez hiányzik. Az apa a fiúval, a fiú az apával semmit nem csinált, csupán ugyanazt a nőt, jelesül Évát tették magukévá. Hogy ez egy időben történt kettejükkel, attól ez még nem lett, volt apa-fiú szex. Ha megkérhetlek, olvasd újra és világosodj meg!
3
Ez egy válasz JakeAmazing 2023. június 27. 21:33-kor írt üzenetére.