Különös történet

A témához tartozó történet:
user3927966
19 954 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

vidraa
2007. október 4. 13:38
#63
Be tartottam az ígéretem. Elolvastalak.(sajna épen ma járt le a bónuszom, amit a "deszka"-ért kaptam, emmiatt csak ezt tudom véleményezni, majd beújítom..)
szóval,előre bocsátom, hogy maga a műfaj nem a zsánerem.nagyon nem 8az "anyja lánya" első részéből is kitűnik... a másodikból méginkább,nemsoká beadom)
De Jó! Van sztorija és cselekményes (a zárójeles különösen tetszik, magamra emlékeztet)
olyan történetet, ami egyből a lényegre tér és csak az aktust írja le jó szaftosan el sem szoktam olvasni. a "családiban" van sok ilyen, de az adja magát, hiszen a családtag mondig kéznél van):)
A történet is szupi a s/m kezdetéig ami aztán jön az már távol áll tőlem (az én hibám.. de ízlések és pofonok..)
Ügyes srác vagy Írj, Írj, Írj..
1
Hegylakó
2006. augusztus 26. 00:18
#62
Ezt az értelmes hozzászólást egyszer is elég volt elolvasni, nemhogy kétszer.

Egyébként alapvető pszichológia: azok írnak le ilyeneket, akik maguk is pedofilok, csak annyira elfojtják belül, hogy gyűlöletet mutatnak iránta, holott, nem vetnék meg a dolgok, jelen esetben a szexet egy gyerekkel!

Egyébként, én csak történetet írok, ami pedig nem büntetendő. Ha szerinted igen, akkor elárulnád nekem, hogy Agatha Christie-t hány gyilkosságért kellene lecsukni?
1
Csabi
2006. augusztus 25. 11:31
#61
Hegylakó, és pedotomi!
Titeket egy vasrúddal kéne agyonverni, azért a tényért, mert gyermekeken élitek ki a beteges vágyaitokat. De ennél is jobbat tudok! Mindkettőtöket be kell vágni a sitre! Remélem gondoljátok, hogy ott, ti lennétek a játékszer de élve nem hiszem hogy kijutnátok. Nem is érdemelnétek mást! Remélem valaki megtalál titeket! (ami nem is olyan nehéz a mai időkben)
1
Hegylakó
2006. július 7. 01:28
#60
Szia! Örülök, hogy tetszik a történem:) Ajánlom figyelmedbe a másik kettőt is (A Játék 1 és 2).
1
Dark Lady
2006. július 6. 15:12
#59
A történet naon jó, csak így tovább! Grati.Bár én még csak 14 vok, de valahogy a s/m történetek tetszenek a legjobban...
1
Hegylakó
2006. május 9. 00:19
#58
Koránt sem fogok tudni olyan hosszúságban válaszolni, mint ahogy te írtál nekem, de kifejezetten örülök, és teljesen meg is lepődtem, hogy valaki ennyit írt. Szal nagyon köszi!
Valószínűleg nem olvastál vissza, vagy nem nézted meg, ez a történet 2002-ben készült. 16 éves voltam akkor. Szóval azóta velem is nagyot fordult a világ, meg maga körül is.
Nem éreztem túl kritikusnak amit írtál, sőt, néhol nagyon jó olvasni az értekezésed.
Most viszont ennyi, bár lehet még holnap írok, az is lehet, írok neked e-mailt.
1
pedotomi
2006. május 6. 23:38
#57
A történet bizzar, és izgató. De lehetne jobb is. Tele van érzéki eseménnyel, és fordulatos is a maga módján, de lehetne finomabb a szövegezése, akkor elvenné a nyerspolgári izét, ami a kezdeti lágysá-
got és heves romantikát torkolja le.
Bár igaz, akkor meg nem volna igazi SM.
Nem könnyű tehát hozzászólnom. Amúgy meg minden tiszteletem, mert jó a képzelő-
erőd. A többit viszont nem is tudom.
Énmagam valóban pedofil vagyok,de soha nem szexelnék erőszakból gyerekekkekel.
Itt is áll az a közmondás, hogy az alakom szüli a pedofilt. És ezt alkalmat érdemes színesebbé tenni,hiszen nem min-
dennapi esemény 11 évessel lenni. Főleg lánnyal nem. Ilyen helyzeteben egy pedo-
fil szemében első lépésben a szex nagyon alpárian hangzik. Persze, ez csak az én véleményem.Hiszen mindenki önmagából képes kiindulni. A másik, hogy én képte-
len volnék bármilyen fájdalmat okozni egy gyereknek. Vagy mert még nem próbál-
tam, vagy mert túl színezem a gyerekek érzésvilágát. Lehet, hogy a valóságban nagyon is nyitottak erre. Most legalábbb elgondolkodtattál,hogy vajon ilyen szen-
vedélyes és vad lenne egy mai tizenéves? Tényleg vágynának egy kis elfenekelésre, meg durr bele, és mi egyébre? Hmm..,kezd érdekes lenni.És ilyenkor vagyok tanács-
talan. Hogyan derítsek fényt a gyerekek
efféle szexuális szokásaira. Igaz, ami igaz. Én már elmúltam 30 is,tehát lehet, hogy lemaradtam. Szóval sztem király lenne a történet, és alapjában nagyon gromek is, csak hiányolom a sztoridból, hogy a kiscsajoknak semmi önálló szerep nem jutott,wsemmi döntés vagy ilyesmi, és így nem hozhatták kellően önmagukat. Pedig az elején Zsaninak volt valami félelemmel vegyített nagyon izgi a szopkodásban, és ez az egész nagyon bejött, de aztán hirtelen eltólodott az erőszak irányába. -- Mit mondhatnék? Ha mondjuk ez a valóéletben zajlik, akkor kicsit elmebeteg az, aki ilyeneket meg tud tenni, és az sem normális, aki fel-
vásárolja és futtatja a csajokat. És itt van egy zavaró pont még a számomra.
A strici a képben azért zavar,mert nem átfogóan mutatja be a pedofilok igé-
nyeit. Félreértésekre ad okot, mert azt sugallja, erőnek erejével és trükökkel lehet csak egy gyereket "levadászni".
Nem véletlenül fogalmazok így, mert a vadászathoz hasonlít ez a fajta módszer.
És ezt jól tükrözi a te gondolkodásod is. Mi pedofilok a legkevésbé sem vágyunk erőszakra, sem zsákmánynak nem
tekintjük a fitalokat.Az ébredező embert
látjuk meg bennük is, és az tesz igazán
bolodggá minket, ha szeretrhetünk egy fiatalt őszintén, tisztán,és önzetlenül.
Bármennyire perverznek tűnjön is egy pedofil, a valóságban sokkal mélyebb érzésű, mint általában az embertársai.
Az ok egyszerű. A gyerekek világában él még ő is. Ez köti öösze velük, és ez ad közös alapot a mélyen átélt élményekhez.

Sok pedofil az elrontott gyerekkorát keresi az ilyen szexualitással is egybe-
kötött élményekben. De a szex számunkra másodlagos. Nem ez a hajtóerő, és nem ez a cél. Látszik, hogy nem találkoztál még igazi pedofillal. A pedofilok élete sokkal árnyaltabb. Javaslom,ha szeretnél jobban elmélyülni e témában, keress meg az email címemen.

Ha a végére túl kritkus lettem volna, elnézésedet kérem, hisz voltaképpen te nem a pedofilokról írtál, hanem csak egy laza történetet adtál elő, ami viszont nagyon jól sikerült. Szóval jó volt, bár én tudnék hasonlókat kiagyalni, és főleg átélni a való életben is! Gratulálok, és csak így tovább.

Üdvözlettel: pedotomi
1
Hegylakó
2006. március 13. 00:43
#56
Nincs folytatás. Írtam, de valahogy, nem ment. Inkább a játék 1-2-t írtam, és most készül annak a harmadik része, és két másik történetem is folyamatban van, az egyik egyszer csak elkészül:)
1
Beata
2006. március 11. 16:24
#55
Na hol a folytatas te lanyok Szegyene!
1
Hegylakó
2005. szeptember 15. 22:34
#54
Örülök, hogy van olyan, aki képben van a történeteimmel kapcsolatban (na jó, nem mintha olyan sok lenne)..
a második rész készül, vagy most egy kis válságban vagyok vele. Jól elírtam egy darabig, de azóta nem halad. De igyekszem.
Az érzések gondolatok világában igyekszem erősíteni.
1
Luxor
2005. szeptember 14. 19:56
#53
A Játék folytatása mikor készül el, mikor teszed fel? Az nagyon tetszett... Remek írás volt. Kiváló érzékletességgel írtad le a törénetet, de a lány gondolataid az egésszel kapcsolatban bővebben kifejthetnéd, bár néhány érzését leírtad.

Üdv. Luxor
1
Hegylakó
2005. szeptember 13. 22:31
#52
Az utóbbi időben a másik történetemet - a Játék a címe - illetve annak folytatását írtam, ennek folytatását pedig az alapoktól kellene újrakezdeni. De lehetséges, hogy lesz belőle valami.
1
nevemnincs
2005. szeptember 13. 16:05
#51
Mikor lesz köv. rész?
1
A Hegylakó
2005. augusztus 30. 03:40
#50
Ki mondta, hogy igaz? Ez egy kitalált történet.
1
egy embör
2005. augusztus 19. 17:25
#49
ez durva...szegény kiscsajok! és mindezt 2 nap alat?? Nemhiszem h ez igaz lehet...
1
A Hegylakó
2005. január 19. 01:10
#48
Köszi szépen:)
Hülye voltam, hogy belementem ebbe a vitázósba, így most már jobb:)
1
T
Törté-Net
2005. január 17. 13:23
#47
Az egész politikai vitát átraktam a humor részbe, mert az inkább oda való, mint ide.
1
A Hegylakó
2005. január 4. 01:31
#46
Szasza: köszi:)
Már íródgat.. csak most inkább a másik írásommal vagyok elfoglalva, annak hamarabb kész lesz a folytatása.
1
Szasza
2005. január 2. 17:09
#45
Kiváncsian várom a folytatást! 10p.
1
A Hegylakó
2004. november 19. 02:53
#44
Olvasd el a Játék c. írásom, és dönts az alapján:)
1