A+ A-

Aranykalitka 1. rész

Adott egy kis város, ahol mindenki ismer mindenkit, mindenki tartozik szívességgel mindenkinek és mindenkinek van néhány mocskos titka. Itt élünk mi. Attila volt a mi kis városunk ünnepelt focistája, aki külföldön is nagy sikereket ért el, majd hazatért és tudásával a helyi csapatot erősítette. Egészen addig, amég le nem csukták és az ország egyik legnagyobb bunda-botrányának gyanúsítottja nem lett. 22 hónapot töltött előzetes letartóztatásban, míg végül haza nem tért, hogy poros kis városunkban töltse az idejét házi-őrizetben. A közhiedelemmel ellentétben azonban a focisták nem ostobák. A mi kis labdarúgónk ugyanis nem a saját lakásába költözött, nem… Eljött az ideje, hogy behajtsa a barátain a nekik tett szívességeket. Így költözött be a helyi kis komplexumba, ami egy szórakozóhelyből és egy 8 szobás hotelből állt medencével és jacuzzival az udvarán.
A helyiek nagy része nyáron előszeretettel használta a kis strandot, így ismerkedtünk meg. Falatnyi bikiniben sütöttem a hasam, utáltam mindenkit magam körül, ahogy ez a kisvárosokban lenni szokott, őt pedig kerülte mindenki. Ha akarták sem tudták volna összekeverni senki mással, hiszen ott virított a kis bokaperec a lábán, bűneinek ékes bizonyítékaként. Nekem is ez tűnt fel először, amikor odajött hozzám. Másodszor a kidolgozott felsőteste, barna szemei és őszülő haja. Talán ez alkalmas pillanat arra, hogy elmondjam: megveszek az idősebb férfiakért. 20 éves korom ellenére sosem találtam vonzóbbat az ötvenes pasiknál, George Clooney számomra az etalon.
- Csatlakozhatok? – kérdezte. Bár nagy volt az esély arra, hogy lerázom, ahogy mindenki tette, semmi félelem nem volt a szemében. Azt hiszem, a börtön vagy ezt teszi az emberekkel, vagy megtöri őket. Úgy látszott, ő elfelejtette, mi az a szorongás.
- Amennyiben nem fogod idevonzani az összes retardált idiótát, aki itt van körülöttünk, csak nyugodtan. – mondtam, miközben levettem a napszemüvegemet. Elismerősen mérte végig derékig érő szőke hajamat, nagy melleimet (köszönet érte az exemnek) és hosszú lábaimat.
- Azt hiszem, inkább elriasztom őket – nevetett, miközben leült a mellettem levő napozóágyra.
- Remek, akkor gyere minél közelebb. Hánynom kell ettől a bandától. Sok mindent le tudok nyelni, de ennyi pletykát és rosszindulatot nehezen.
- Mégis mennyi mindent? – kérdezett vissza pajkos vigyorral. Először nem értettem, de aztán kapcsoltam.
- Az élet kemény. Néha a legjobb, amit a keserű dolgokkal tehetsz, hogy lenyeled őket. Ez már csak ilyen. – kacsintottam.
- Bölcs gondolat. – ezzel le is zárta a beszélgetést és élvezte a napsugarakat. Egy óra is eltelhetett, mire újra megszólalt. – Kérsz valamit inni? Egy limonádét esetleg?
- Persze.
- 3 decit?
- Igen. 4 cent vodkával. Anélkül felesleges elkezdeni – mondtam, mire ő is elnevette magát. Megérkezett az italunkkal, a kezembe adta és lazán végigsimította a karomat. Áramütésként ért az érintése, a hőség ellenére is libabőrös lettem. Nem vagyok prűd, sosem voltam. De mivel az egyetemen csődöt mondtam és hazaköltöztem, nem találtam magamnak senkit a porfészekben. 5 hónapja nem voltam együtt senkivel, nem vonzott senki. De most feléledt bennem valami, amiről már azt hittem, hogy elveszett. Ilyenek ezek a házi-őrizetben pihenő negyvenes focisták. Az érintése után másra sem tudtam gondolni, csak arra, mennyire lehet vajon kiéhezve ez a férfi, ennyi börtönben töltött idő után. És hogy mennyi mindent tudnánk mi nyújtani egymásnak.
- Itt leszel az esti buliban is? – kérdezte.
- Talán… attól függ, milyen lesz a társaság. – flörtöltem vele. Azt mégsem kérdezhettem, hogy ő itt lesz-e, hiszen… nos, aligha mehet innen bárhová.
- Tarthatnánk egy kis házibulit a szobámban. Amennyiben szereted a whiskyt is, nem csak a vodkát.
- Miét nem ezzel kezdted?
- Tehát 10-re visszajössz?
- Talán. Bár megnézném azt a whiskyt már most, hogy biztosan legyen kedvem visszajönni később. – erre szó nélkül felállt, intett egyet és elindult a szobája felé. Én meg követtem, a vizslató tekintetek ellenére. Ahogy beléptem, bezárta mögöttem az ajtót, mögém lépett és átkarolta a derekamat.(...)
Ez csak a történet eleje! Érdekel a teljes történet?
Válts te is VIP tagságit, és lépj be vele! Klikkelj ide!
A szavazáshoz VIP szükséges!

Átlag: 5.93 pont (46 szavazat)

Szakértői szavazás!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Eddigi hozzászólások
#14 A57L 2016. 05. 22. vasárnap 04:46
Egy közepes elbeszélés.
#13 papi 2016. 04. 21. csütörtök 09:55
Remélem a következő rész jobb lesz.
#12 cscsu50 2016. 03. 25. péntek 10:58
gyengécske
#11 Pavlov 2016. 03. 23. szerda 21:31
Romana- vagy Júlia-színvonal, nagyon kevésnek éreztem.
#10 sunyilo 2016. 03. 23. szerda 20:41
Jó lesz ez, csak ki kell még fejteni alaposabban és részletesebben.
#9 fiesta14 2016. 03. 23. szerda 07:44
Lehet belőle valami. Hosszabban jobb lenne.
#8 papi 2016. 03. 22. kedd 18:06
Nem nagy szám
#7 vakon53 2016. 03. 22. kedd 13:20
Esperansa netörődjél a fikázókkal írjadtovább a másodikrészt.
#6 zsuzsika 2016. 03. 22. kedd 09:54
Nívótlan.
#5 veteran 2016. 03. 22. kedd 08:17
Nem tetszett.
#4 feherfabia 2016. 03. 22. kedd 06:21
Közepes!
#3 A57L 2016. 03. 22. kedd 06:19
Hát ezért kár volt időt pazarolni.
#2 listike 2016. 03. 22. kedd 06:06
Nem nagyon tetszett.
#1 Törté-Net 2016. 03. 22. kedd 00:00
Mi a véleményed a történetről?