Kristina, a vámpírkirálynő 1. rész

A témához tartozó képregény:
Kristina, a vámpírkirálynő 1. rész
daryoon
50 oldal
Kristina, a vámpírkirálynő 1. rész - Erotikus képregény Kristina, a vámpírkirálynő 1. rész - Erotikus képregény Kristina, a vámpírkirálynő 1. rész - Erotikus képregény Kristina, a vámpírkirálynő 1. rész - Erotikus képregény Kristina, a vámpírkirálynő 1. rész - Erotikus képregény
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

daryoon
2013. október 21. 05:14
#4
axelley: Esküszöm a következőt nagyobb betükkel fogom írni... (kivéve a Vikkit, de az okokat már említettem).
macsek2: úgy tűnik, ez már a védjegyemmé válik... pedig úgy igyekszem elkerülni őket. Igyekszem javítani őket.
1
macsek2
2013. október 21. 00:55
#3
Ez itt daryoon egy újabb kiváló képregénye , viszont szokásához híven megint hagyott kettő oldalon lefordítatlan részt 29, 41 oldal .
1
axelley
2013. október 21. 00:42
#2
daryoon: Veszek egy nagyobb lélegzettet és elolvasom az egészet.

Nos ezt most írom le először neked és utoljára. Mivel sokan egy épkézláb megjegyzést nem tudnak kifejteni. Ez az én meg láttásom.
(Főleg, hogy kérdeztél valamit, valakitől csak nem válaszolt.)
Képregényeid kapcsán:
Általánosságban véve a szerkesztés jó.(Betartódd a szabályokat, amik meg követelnek egy-egy képregényt. (kilógó szöveg, durva törlések a képben)

Szöveg fordítás más és más lehet valaki más hogy értelmez egy két szót.
De szerintem jó, mondjuk ez csak egy angolosnak tűnik fel, aki ismeri az angol képregényt is. 🙂🙂🙂

Téma jó kár, hogy kevés van. Pedig sok embert érdekelne, de ez nem a te hibád te csak azt fordítod, amid van, vagy ami érdekel.

Pontozásnál is jól látszik, hogy magasan veri az átlag semmit érőket.
Megjegyzésre meg már rájöttem ne agyak, szerintem TE se. Ebből nem lehet valamit elrendezni, hogy "király, szar, jó". De az már fárasztó, hogy oda írják, hogy MI.

Kristina: Ennél a képregénynél is jól látod szerintem a betű a szöveg buborékban,így kis méretben is szembetűnő a sok üres fehér folt a szöveg buborékokban.(Két utolsó képnél, ahogy írom itt a szöveget is.)
Gond annyi vele, hogy a betű méretével kellet volna játszanod, vagy más betű készletett kellet volna használnod. Szerencse az, hogy jól olvasható. Csak zavaró egy picit.

Üdv
1
T
Törté-Net
2013. október 21. 00:00
#1
Mi a véleményed a képregényről?
1