A katedrális /részlet/

A témához tartozó történet:
kukacomone
12 587 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

v
vasas62
2023. november 20. 15:12
#9
Miért Katedrális, az egy jó regégy.
1
Andreas6
2020. július 26. 09:22
#8
Én is szeretem Ken Folletet. A másolóművészt nem méltatom, felesleges.
1
f
feherfabia
2016. május 24. 06:25
#7
Tetszett!Szép történet!
1
a
A57L
2014. május 11. 08:20
#6
Nem rossz az írás.
1
l
listike
2014. április 9. 19:14
#5
Nagyon jó volt
1
XXIII.István
2011. február 1. 23:55
#4
Ezek szerint kezdjünk hozzá Hemingway/Steinbeck/J.Fitzgerard.... - nem folytatnám a sort, pedig tudnám - regényrészleteket és/vagy novellákat beszkennelni/bemásolni - vannak ugyanis gyönyörű erotikus részletek - és így népszerűsítsük őket????
Nem tudom? Én eddig vagy fordítottam, vagy saját kútfőből írtam jó vagy rossz írásokat, az mindegy, de én dolgoztam vele, érte s nem idegen tollakkal "ékeskedtem". No mindegy, talán ennyit sem kellett volna írnom.
1
v-ir-a
2011. február 1. 22:04
#3
gyönyörű. az biztos...Ken Follet tud írni...de, fel lehet ezt úgy is fogni,ha valaki elolvassa ezt a részletet, kiváncsi lesz a könyv egészére is, hisz csodálatos könyv. Ha elolvasa A Katedrálist tuti el fogja olvasni Az idők végezetéig könyvet is, /ez a folytatás/.
Bizonyára most többen megköveznének ezen véleményem miatt, de továbbra is fenntartom, hogy talán még hasznos is lehet egy ilyen részlet "bemásolása"ide. Talán felnyitja egy-két olvasó szemét, és elkezdenek Ken Follet könyveket olvasni.
Üdv: v-ir-a
1
BalGa
2011. február 1. 05:20
#2
0 pont! Sőt, "kukacomone"-nak minusz, de az nem adható...
Ken Follet-nek viszont 10, és mégegyszer 10, mert nagyon jó könyv!

Copy/Paste a könyv elektronikus változatáról, annak hibájával együtt, bár kicsit szerkesztette:
"A fiú bólintott és kicsit ostobán nézett.
Örülök! – mondta Aliena hevesen. – Annyira örülök!
Megfogta a fiú kezét és a lábai közé helyezte."

A könyvben:
"A fiú bólintott és egy kicsit ostobán nézett.
Örülök! - mondta Aliena hevesen. - Annyira örülök! Megfogta a fiú kezét, és a lába közé helyezte."

A gondolatjel ugyanúgy hiányzik, de van egy plusz sortörés...
1
T
Törté-Net
2011. február 1. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1