Wendy 1. rész

A témához tartozó történet:
salsa
127 565 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

salsa
2024. március 4. 15:46
#13
Kedves Titti (és Arya)!
Ha a szakmátokba vág a történet nem erotikus része, akkor kérem, azt kritikusabb szemmel olvassátok,  és jelezzétek a hibákat mert tőlem eléggé távol áll a marketinges szemlélet. Volt pár pontja a történetnek, ahol nem voltam biztos abban, hogy korrektül adtam vissza az okfejtéseket. Igyekeztem, de az ezirányú tudásom némileg korlátozott. Minden szakmai megjegyzést szívesen fogadok tőletek.
2
Ez egy válasz Titti 2024. március 4. 10:30-kor írt üzenetére.
Titti
2024. március 4. 10:30
#12
Én is gratulálok hozzá. A fordítás nagyon eredeti.
Aryaval beszélgettünk már erről és mindketten olvastuk az eredetit. Megkedveltük Wendy sztoriját is, mert valahol a mi szakmánk lényegét fogalmazza meg benne az írója. Nevezetesen azt, hogy minden agymosási trükk nélkül is lehet jól reklámozni bármit, mert Wendy ezt teszi. Picivel ugyan többet, mert ő meglátja az olyanban is a lehetőséget, ami felett más elsiklik. Na meg annyira sokrétű a menedzsmentje, hogy tényleg dicséretet érdemel érte. Amerikai álom, mondják erre, pedig akár hazai is lehetne. 
Az erotikus rész nélkül is nagyszerű olvasmánynak tartom, bár Wendy szexuális étvágya – na meg a többi szereplőé is 😀 – nem mindennapi. Mondhatnám átlag feletti.
Én nagyon örülök annak, hogy itt is megjelenhet a jóvoltodból ez.
Köszönöm szépen! 💖
2
Ez egy válasz salsa 2024. március 3. 17:37-kor írt üzenetére.
salsa
2024. március 4. 06:41
#11
A Literotica-n ez az írás hét fejezetben, egymást követő napokon jelent meg. Ott  naponta 15-20 írást közölnek. Az angolt mégiscsak 'kicsivel' többen beszélik és arányosan több az olvasó is. Ezt itt havi kb. 50-60 történet megjelenése mellett- tekintettel a többi kategóriára és szerzőre is- nem lehet megtenni.
1
Ez egy válasz vasjoe 2024. március 3. 23:27-kor írt üzenetére.
v
vasjoe
2024. március 3. 23:27
#10
Nagyon jó történet, csak kár hogy nem tudom egyből tovább olvasni 🙂 Várom a folytatást!
1
Andreas6
2024. március 3. 22:55
#9
Én is csak dicséni tudom.
1
salsa
2024. március 3. 17:37
#8
Köszönöm az elismerő szavakat.
Nem tudom jó, vagy rossz hír, de még sok-sok szakmázás lesz. Két szálon fut a történet. Az egyik amolyan vállalkozás-fejlesztési tanfolyam. A másik Wendy erotikus útja a teljes hedonizmusig. Remélem azért a folytatás is tetszeni fog.
2
Ez egy válasz kaliban 2024. március 3. 15:51-kor írt üzenetére.
salsa
2024. március 3. 17:35
#7
Kedves Lolamackó!
Muszáj volt nagyon odafigyelnem rá mert nagyon kicsi az esélye annak, hogy találok még egy történetet ami ennyire magába szippant. Bár férfi írta, ez csajszi- és ez ki is fog derülni- nem egy szex-játékszer, hanem egy az önmaga értékét pontosan ismerő okos nő. Úgy is bántam vele.
3
Ez egy válasz Lolamacko 2024. március 3. 15:06-kor írt üzenetére.
salsa
2024. március 3. 17:33
#6
Kedves Éva!
Egy fordító mindig örül a dicséretnek, különösen ha egy ilyen jó írótól kapja. Köszönöm, sokat jelent nekem.
Tudod, az az augusztusi nap is úgy indult, mint a többi...
Akkor még nem sejtettem, hogy ez a vörös démon szembejön, megragad és egy jó fél évig rám csimpaszkodik. Fellélegeztem amikor kitettem az utolsó pontot. Ennyit még nem szöszöltem egy történettel sem.
Igen, ez maga az amerikai álom amit a szerző szépen elénk terít, mi pedig átsétálhatunk rajta. Siker a köbön, soha sehol egy probléma. Engedd, hogy vezessen, de egy szavát se hidd el egy pillanatra sem.
3
Ez egy válasz Éva596 2024. március 3. 14:14-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2024. március 3. 15:55
#5
Én is Veletek vagyok!

“Álmoska5”
1
kaliban
2024. március 3. 15:51
#4
A bevezető, a szakmázás kicsit hosszú volt az elején, de kellett, hogy megismerjük Wendyt. Aztán a hétvégi kiránduláson felpörögtek a dolgok, csak pislogtam, ahogy megismerhettem Wendy másik oldalát is. Nagyon várom a folytatást. A fordításról pedig csak ódákat tudnék zengeni. Gratulálok!
1
Lolamacko
2024. március 3. 15:06
#3
Wendy Roses egy szerethető lány. Jól választottál, szeretettel gondoztad. Várom a folytatást, és nem vagyok egyedül ezzel.
1
Éva596
2024. március 3. 14:14
#2
Kedves Salsa!
Nem tudom mások mit fognak írni a történetedről, mert én szólok hozzá először. Csak röviden összefoglalva: szuper! Sok fordítást olvastam már itt, de ez a legjobb három között van, mind a fordítás, mind a történet szempontjából. Igazi amerikai sztori, amerikai álom. Ezzel együtt itt nálunk olvasva, csak egyet tudok mondani, ha minden írás ilyen színvonalú lenne, akkor magasan a legjobb szexoldalak közé emelné a torte-net.hu-t.
Köszönöm az élményt, és még sok ilyen jó sztorit kívánok!
2
T
Törté-Net
2024. március 3. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1