Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2010. július 28. 13:39
#777
Malacka: Jogos, eltávolítva a duplikátum. 🙂

Saskia: Igazad van, a 30 napos VIP tagsági növelést jóváírtuk.

latnok: Jogos, rakunk valami jelzést az ingyenes tartalmak mellé.
1
Saskia
2010. július 28. 08:15
#776
Vajon mikor reagáltok a 2010.julius 23-án írt bejegyzésemre.Igaz a duplum lecserélésével,már jócskán elkéstetek!
1
l
latnok
2010. július 27. 13:59
#775
nem tudom, hogy csak nálam van-e így, de korábban élvezhetőbb volt a keresés. Az ember nem mindig van olyan helyzetben, hogy elő tudna fizetni (mert ugye azt a melóhelyről nem lehet, csak majd este otthonról), de az ingyenes tartalmakat könnyű volt megtalálni. Most meg semmilyen jelölést nem látok erre vonatkozólag. Sztem ezt jó lenne javítani!
1
Saskia
2010. július 23. 22:55
#774
Javítanám a "Fűtött Pilis" kapcsán tett bejegyzésemet: A történet nem 2007.április 06-án,hanem huszonhatodikán jelent meg először!
Elnézést az elírásért!
1
M
Malacka
2010. július 23. 14:34
#773
A Történetek menüpont alatti legördülőmenüben kétszer szerepel a -bizarr kategória. Gondolom (legalább is a toplista alapján) akkora igény nincs rá, hogy kétszer szerepeljen. 🙂
1
Saskia
2010. július 23. 07:59
#772
A "Fűtött Pilis" című írás 2007.április 06-án, már egyszer szerepelt, frissítésként! A mai megjelentetés tehát nem frissítés.Kérnénk lecserélni és az "éberségért" cserébe a szokásos jutalom 30 napocskát, Saskiának kiosztani! Köszi!
1
T
Törté-Net
2010. július 22. 21:04
#771
zulumambre: a VIP tagságodat beküldött történetért kaptad, mivel azonban a beküldött történet már szerepel a Törté-Net-en, így értelemszerűen nem jár neked a történetért VIP tagsági.
1
zulumambre
2010. július 22. 18:55
#770
Nekem is eltűnt a VIP tagságom. Ma kaptam meg és 1-2 óra aktiválás után el is tűnt a 30 napos tagság.
1
T
Törté-Net
2010. július 22. 10:52
#769
Teljesen jogos az észrevétel, néha előtör a programozó, és akkor (talán angol beütéssel) kicsit fura mondatok hagyják el a billentyűzetet.
Köszönjük az észrevételt. 🙂
1
Saskia
2010. július 22. 09:38
#768
"Ezenkivül bekerült egy teljes cimkézési rendszer, amely a héten fog adatokkal feltöltésre kerülni."
Könyörgöm, Uraim és Hölgyeim!Miért kell, a szép,magyar anyanyelvünket kerékbe törni,megerőszakolni?!Helyesen,talán így szólna:
"Ezenkívül létrehoztunk,egy teljes címkézési rendszert,amelyet a hét folyamán,feltöltünk, a szükséges (vagy megfelelő)adatokkal."
Elnézést a "kritikáért",nem akartam vele senkit megbántani,de már fáj, hogy hivatásos beszélők(TV és Rádió szerte)és hivatásukat írással gyakorlók,nap mint nap,szegényítik,gyötrik a nyelvünket.
Nekünk,"írástudóknak" - és nem feltétlenül, az ide beküldött írás miatt, sorolom magamat is ide - feladatunk és kötelezettségünk a nyelv óvása,megőrzése!
Üdvözlettel: Saskia
1
v-ir-a
2010. július 21. 19:13
#767
köszi szépen a segítséget!
1
T
Törté-Net
2010. július 21. 14:30
#766
Javítva, elnézést.
1
cervelo
2010. július 21. 07:57
#765
Nem tudom megnézni a képregényeket,csak kicsi fehér téglalapokat látok.
1
v
vira
2010. július 20. 19:24
#764
2010.07.10.-ig nem működik a kártyás fizetési módszer ez van kiírva , de ma 07. 20. van:( /sőt nekem egyéb problémáim is voltak , vannak de azokat már megírtam a hibabejelentőben/remélem jön a segítség....nekem eddig nem jött be az újítás sorry, de remélhetőleg ha orvosoljátok azt, amit a sors keze elrontott, akkor jobban megismerem és szeretni is fogom. Én nem voltam és nem vagyok az újítások ellen, de ez már nekem sok/k/ volt...
1
T
Törté-Net
2010. július 20. 00:17
#763
Kedves Sun_!

A regisztráció nem VIP tagságihoz kötött, azért lett bevezetve, hogy az egymás után váltott VIP tagságik esetén ne kelljen havonta új kódot megjegyezni, hanem legyen egy állandó név+jelszó páros, így már kedvenceket is elhet felvenni, stb.
Ha a regisztrált nevedbe belépve megadod a VIP kódodat, akkor automatikusan VIP-pé válsz, tehát többé nem lesz szükséges arra a VIP kódra.

És ezzel párhuzamosan megmaradt a régi, csupasz VIP tagsági rendszer is, annyi különbséggel, hogy azzal nem lehetséges a hozzászólás.
(Mint ahogy az interneten kb. semmelyik fórumban sem lehetséges a hozzászólás e-mail cím megerősítése nélkül.)

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
Sun_
2010. július 19. 22:16
#762
Heló!

Az miért van, hogy van már felhasználói nevem és jelszavam, de mégsem tudom megnézni az oldal tartalmát, mivel állandó jelleggel tagsági után könyörög az oldal??? A régi stílusnál ilyen probléma nem volt, egyszerűen csak küldetem egy sms-t és már nézhettem is amit akartam, de most sajnos nem ez van! Előre is kosss a magyarázatot!
1
T
Törté-Net
2010. július 19. 14:32
#761
A kategóriák bekerültek a Történetek menüpontban, valamint az jobb oldali box-ok között is ott vannak cimkék néven.

Mi van elb*szva az oldalon?
- A kedvencek felvételi lehetősége?
- A regisztráció, hogy immár nem kell kódokkal belépegetni?
- A héten induló cimkézhetőség?
- A képregény listázáskor is látható kisképek?
- Az írók listázása, hogy rögtön láthatod, hogy mit írt utoljára és mikor?
1
n
nevada
2010. július 19. 06:48
#760
Nem tudom hogy ki csinálta az oldalt de nagyon el van b.szva a régi millioszor jobb volt. Ja és a kategoriákat hol találom. . . . nagyon gyengére sikerült. . .
1
T
Törté-Net
2010. július 18. 20:01
#759
Sziasztok!

A hétvégi műszak javítgatott:
- Minden VIP kódnak mennie kell.
- Minden itt felsorolt oldal-váltási hiba kijavítva.
- A bankkártyás fizetés a Törté-Net-en belüli felugró ablakba be van linkelve, még a Key4web-esbe nincs, oda hét elején kerül bele, de müködik.

BalGa: az eddigi rendszer megmaradt, be lehet lépni csak VIP-pel is.
Viszont van lehetőség, hogy beregisztrálj saját nevet, így onanntól azzal kell belépned, és ahhoz tudsz hozzá rendelni VIP tagságikat.
Előnye: saját nevet, jelszót kell megjegyezni, a VIP kód csak egyszer kell, amikor hozzárendeled a névre szóló tagságidhoz, ami örök, akkor is él, ha épp nem vagy VIP, így megmaradnak a kedvenceid, stb. 🙂

Továbbra is várjuk a hozzászólásokat! 🙂
1
i
inqian
2010. július 18. 18:09
#758
A bankkártyás fizetés még mindig nem működik...
1