Első állásom története 22. (befejező) rész

A témához tartozó történet:
Éva596
23 682 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Éva596
2023. június 15. 11:18
#7
Kedves Waderlaci!
Köszönöm, hogy végig követted a sorozatot. Valóban itt kellett abbahagyni, mert bármeddig húztam volna, már ismétlések lennének. 
Vitatkoznék veled! Szárazak a történetek? Hát annyi nedv folyt el bennük, hogy egy kisebb pataknak elég lett volna. Tudom, neked akkor lett volna jó, ha minden alkalommal, különböző eszközökkel elfenekelik Évát, de én szerettem volna a valósághoz közelíteni, még ha egyes részeket hihetetlennek tartottak sokan. 
A befejező epilógus sem száraz, hanem tényközlő, végig futva a kezdő egy hónap után napjainkig történteket. Mondhatsz akármit, ez a történet így véglegesen lezárt lett, bármilyen folytatása kizárt. Egy lassan háromgyerekes család élete pedig nem a törté-net-re való.
Nehezen tudom elképzelni, hogy ezt a részt sok negatív kritika érje, pont ellentéte a megelőző két igen durva résznek, lágy és kellemes, élvezetes szex-el. Nehéz belekötni, de lehet, hogy lesznek ilyenek is.
1
Ez egy válasz Waderlaci 2023. június 15. 00:37-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2023. június 15. 11:05
#6
Olvasó társaim!
Talán nem haragodnak meg rám, hogy én Törté-Net.hu oldal  (Doyenje) legidősebb író-olvasója  / kettő idősebb ember van nálam:  1./ "Kexi69" Szül: 1900. Január 01.-jén 2./ "???" 1900. január 01 / 
Gratuláljak Kedves Éva komoly munkát és szorgalmat, fáradságot követelő "Élményeket nyújtó" sorozatához. Talán csitulni fog, a fiatalos lendületéből adódó ( talán természetéből ), heves vélt, kirohanásai. Itt mindenki megpróbál valahová tartozni, de a gyengébbet leverik a megérdemelt fakkjából.  

Tanácsolom Neked Éva, ne bízz meg senkiben.  Statisztikáimmal tudom bizonyítani, hogy az emberek, irigyek, és képmutató módon, cseleksznek. Megfigyeléseim szerint frissítést követő percekben repkednek - rosszindulatból az 1 pontot adok száma - ami annyit, jelent, hogy bármit csinál a szerző, lehet az a lejjobb mű többé nem éri el a neki kiérdemelt szintjét (hivatkoznék a Neked privátba készített munkámra!)

Ne menjél el  Kedves Éva! Az idő majd téged is megedz, edzésben tart, ezen a "jelenleg viharos háborgó tengeren"!  

BOCSÁNAT, HOGY MÉG ÉLEK!
Tisztelettel:
"Álmoska5"
 
0
p
papi
2023. június 15. 08:09
#5
Így kerek a történet, de azért sajnálom, hogy vége lett.
1
Andreas6
2023. június 15. 06:25
#4
Nekem ez a befejező rész tetszett legjobban, jó kontrasztot adott az utolsó előtti résszel, ami számomra egyértelműen sok volt. Kedves Éva, remélem, írsz még!
0
veteran
2023. június 15. 03:34
#3
Ez a csúcs,de elég hosszú volt.
Nem utálja meg az ember mint a szingli pörgést.
0
Waderlaci
2023. június 15. 00:37
#2
Egészen kerek lett a történet. Pont itt kellett abbahagyni. Az epilogus kicsit száraz, túlzottan tárgyilagos... kb mint az előtte lévő 22 történet mindegyike, csak itt egy kicsit jobban elő jött. 
Azért én még el tudnék képzelni néhány spinoffot hozzá. Már az epilogus alapján is. Remélem nem kap sok primitíven negatív kritikát, és előbb utóbb azok is megérkeznek esetleg. 
1
T
Törté-Net
2023. június 15. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1