A harmadik nap

A témához tartozó történet:
Steve
29 694 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Joe2003
2004. november 23. 10:20
#9
Sziszi!Tudod már régi motoror vagyok ezen az oldalon és tudom ki mit csinál! Steve barátom jó történeteket ír és ez a reklám helye ( kattints a nevére a mű irójánál és kiírja milyen történetei vannak, de az feltünő, ha valamelyik műve lecsúszott a topról másnapra ismét az első volt. Ha ez neked természetes akkor megkövetlek a beszólásaim miatt. Talán tényleg jobb lenne, ha hagynánk az írásainkat a saját medrében folyni.
1
Sziszi
2004. november 22. 19:55
#8
Ledöbbenve olvastam "Joe2003" indító véleményét!
Szerintem nincs joga senkinek ilyen módon lejáratni bárki történetét, és ezzel, esetleg befolyásolni másokat!
Ha neked nem tetszett, pontozz szíved szerint. Ehez van jogod. De engem de befolyásolj a döntésedben!
Nem tudom milyen többiről beszélsz, mert ezt a történetet, csak egy résznek látom!
Lejáratási kisérletnek vélem, ezt a hozzászólást.
1
Steve
2004. november 17. 11:52
#7
Süni!
Nem hagytam abba, Az én kis családom írását, csak szinesítés képpen szúrok be néhány másik történetet!
A mostanin kívül hamarosan olvashassátok az "Édes bünbeesés" címmel írt, inyencséget, pikáns fordulattal! Ez is többrészes lesz!

Chris!
Normál esetben igazad lenne!
De bizonyára elkerülte a figyelmedet az, hogy gipszes lábbal van az apuka!

Üdvözlettel; Steve
1
Peen
2004. november 17. 11:30
#6
Nagyon élveztem!
Kár, hogy csak egy részes!
1
Chris
2004. november 16. 11:40
#5
nagyon kedves apuka "de a következő dolgod az lesz, hogy még ma elmész a patikába esemény utáni tablettáért" semmi elmegyünk v ilyesmi. :-(
1
Daft
2004. november 16. 07:39
#4
Jó, jó, nagyon jó!:)
1
Steve
2004. november 15. 21:30
#3
Joe!
Ha nem lennének ilyen köcsögök min te, akkor mindig az élmezőnybe lenne!
Mert te mindig folyamatosan leszavazod az egy pontjaiddal!
Azért, hogy a te kis egyke írásod fent tudjon maradni, amit én mindig tiz pontal segitettem!
Inkább a beszükült agyadat arra használnád, hogy egyre több és jobb sztorikat írnál és ezzel tünnél ki!!!

Bocs de a pofátlanságodra nem tudok másként reagálni!

Baráti üdvözlettel; Steve!
1
Süni
2004. november 15. 07:22
#2
Az "Én kis családom" miért maradt abba?
Kár lenne igy befejezni.
Egyébként ez is nagyon jó.

1
T
Törté-Net
2004. november 13. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1