Részletek egy asszony naplójából

A témához tartozó történet:
leticia_63
20 610 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Xcal
2003. június 20. 16:05
#6
Annyira megrendített hogy az utolsó történetnek már a végére ugrottam, hogy megtudjam mi történt!
Nagyon nagy megkönyebbülés volt.
Már a második részt vége után alig vártam hogy megtudjam mi lesz a vége..
Nemsemmi
1
Linicicus
2003. június 20. 14:50
#5
Gyönyörű történet!Végre nem csak a sex van kiemelve,hanem a lelkigyönyör is..Az, higy azzal szeretkezni a legszebb,akit szeretünk!A végén sokat gondolkoztam.De nagyon jó,tele van érzelemmel,és izgató is!10pontos:) +pont is :))
1
TheChronic
2003. június 20. 13:14
#4
Kedves Leticia!

Nagyon megkönnyebbültem.Akkor mégis jól értettem a végét...
Olyan jó ennyire szép és öszinte érzelmeket látni! Sok szép történetet olvastam már...csak meg is kéne élni ezeket a dolgokat,nem csak olvasni róluk...szerencsés nö vagy!
Még 1x gratula!
TC
1
leticia_63
2003. június 20. 00:23
#3
Kedves TheChronic!
Nem ,nem történt meg. Ahogy viszont a történet végén írom, ennyire félek, hogy elveszíthetem a férjemet.

Leticia
1
TheChronic
2003. június 20. 00:10
#2
Csodaszép és szomorú,érzéki és természetes,hosszú,de mégsem elég... kivételes történettel van dolgunk,nagyon magas színvonalon megírva.Ezzel kapcsolatos az egyetlen kritikám: néhol oda nem illö vagy rosszul leírt szavakat találtam,ami csak azért zavart,mert az általános színvonal ilyen magas.
Gratulálok,én is ilyen élményekre szeretnék visszaemlékezni később,kivéve az utolsót...ugye ez...nem történt meg?!?
1
T
Törté-Net
2003. június 19. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1