Tanulj meg puncit nyalni

A témához tartozó történet:
Tátray Dóra
11 105 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Tátray Dóra
2003. január 23. 13:10
#30
Köszönöm a hozzászólásokat! Láthatjátok, hogy az az egyhe feminím megnyilvánulás, amit belecsempésztem az írásba, nem volt túlzó (lásd Jócó szösszeneteit). Szerencsére o most itt kissebbségben van. Szerintem a férfi számára legalább akkora élvezet lehet a nyalakodás, mint a no számára a szopás. Az, hogy o emeli az egekbe partnerét ilyen módon. Akik tanácsot kértek tolem, azoknak csak azt tudom mondani, hogy türelem. Minden no más, meg kell találni az utat ahhoz, hogy megnyíljanak. A testünk is mindenkié más. Van olyan barátnom, aki nem tudja elviselni, ha közvetlenül a csiklójához érnek. Ilyenkor ezt konkrétan ki kell hagyni és közvetetten izgatni a közeli régiókat. Üdv.: Dóri
1
xxe
2003. január 23. 09:51
#29
Dóra: Gratula a műhöz, valóban jól leírod - még ha csalsz is picit, mert PERSZE, hogy jól tudod, mi a jó egy nőnek.(bár Én nem tudnám jól megfogalmazni, hogy vigyen el egy nő szájjal..)

Általában engem is az "igen jó nyelved van" kategóriába soroltak eddigi barátnőim, viszont a mostani igazából nem szereti, ha a csiklójával foglalkozom.(..ezt első x alkalommal furcsának találtam, meg is beszéltük, Ő azt mondta: hát, ez van..) Szóval azért van, aki nem lelkesedik egy jó nyalásért:((
1
pufi
2003. január 22. 20:53
#28
Kedves Dóra
Amit irtál az egész jó.De mit csináljak szerinted. A nyalást nagyon szereti de nem akarja engedni, hogy eljusson az élvezetig csak annak határáig. Utána magátol érthetöen ccsak egy jó dugás és ott akar igazából eljutni a csúcsra.
Üdvözlettel Pufi.
1
gee
2003. január 22. 15:48
#27
Nálam ez az írás tíz pont.Én idáig is rendszeressen és nagy szeretettel kényeztettem a parnernőmet a nyelvemmel, ami neki orgazmushoz vezetett. De tegnap megpróbáltam a leírtaknak megfelelő módon és qrva nagy orgazmusa lett a barátnőmnek. Azt mondta eddig is hogy remekül nyalok, de a tegnapi valami fergetegessen sikeredett. Köszönöm Dóra
1
TheChronic
2003. január 22. 13:30
#26
Emberek,találtam egy szuper anál-oktatótörténetet! A címe Betty popsija! Kifogástalan,jól kiegészíti ezt a nyali-falit,amiröl itt volt szó!
Dessert,anyone?
1
TheChronic
2003. január 22. 13:23
#25
Bocsesz,Dóri,nem figyeltem.Túlságosan lekötött a történet...:D
És hogy ne légy bizonytalan a dolgodban,parancsba adom: Írj történetet a saját föszerepléseddel! Az eredmény felöl nincs kétségem...már edzek a tíz pont minél gyorsabb kiválasztására...:D
1
incifinci
2003. január 22. 10:58
#24
Jocó! Egyáltalán voltál már nővel?
1
Jocó
2003. január 22. 09:28
#23
Nem nem, mindenki felejtse el a nyalást...abban nincs élvezet a férfi számára. Had szopjanak csak a nők
1
timi
2003. január 22. 08:36
#22
Tök jó, de nem kapott elég hangsúlyt, hogy mindenki más. Én például nem szeretem ha sokáig kinoznak izgatás cimén, amikor csak ott matatnak, de nam történik semmi. Szerintem a titok szopásnál is nyalásnál is, hogy figyelj oda hogy mi jó a partnerednek és gyakorolj szorgalmasan.
1
dfg
2003. január 22. 01:56
#21
Nagyszerű történet, már a felénél elmentem, pedig nem is ez a célja, hiszen ezt élőben érdemes csinálni! :) Oktatásnak is elsőosztályú! 10 pont!

Ja, és nem is tudtam, hogy kevés fiú fordít arra figyelmet, hogy jól nyaljon, vagy egyáltalán nyaljon...
1
gejza
2003. január 21. 21:19
#20
Granulálok! Rendkívül tanulságos és igazán tökéletes kiindulási alap. Mindenki leírhatja még amit úgy érez kimaradt, de minden kiamaradt és semmi sem maradt ki. A hozzáállás tökéleten benne van, a techika...? Ahány ember annyi féle! Tényleg kellene ennek a témának egy új fejezet!
1
Jocó
2003. január 21. 21:09
#19
Évát azért teremtették, hogy Ádám ne unatkozzon. Már nehogy a férfiak tanuljanak meg rendesen nyalni...mikor a nők még szopni se tudnak rendesen, márpedig nekik valahol ez küldetés :))
1
SAS70
2003. január 21. 17:08
#18
Most két dolog jutott eszembe.
A köldök és a bikinivonal csókolgatása, az alhas minden centiének felderítése, nyelvvel simogatása és amit nem hagynék ki a kisajkak finom szívása, nyelvel "csapkodása".
A nő kis terpeszben áll, a csiklóját nyalogatom, miközben a lába között, alulról a hüvelykujjammal a gátat és a hüvely bejáratát maszírozom, esetleg közben a mutató ujjammal meg a fenekét.
Ez három lett.
Amúgy egész jó volt, én imádom szájjal, nyelvel kielégíteni a partneremet és szuper, mikor egy nő akkorát élvez, hogy szinte elsül a puncija.
1
T
Törté-Net
2003. január 21. 16:09
#17
TheChronic: Az elöző kettő ismeretlen szerző műve volt, íg ezt Dóri fordította le angolról. (újra, mivel egyszer már le volt, de nem ilyen profin. :))

Dóra: Én örülnék egy rólad szóló történetnek... :)
1
Tátray Dóra
2003. január 21. 15:17
#16
TheChronic: Ha figyelmesen olvastad volna mindkét történetet, amiket beküldtem (és a hozzájuk írt kommenteket) akkor nem kérdeznél ilyet. Az elozo történet egy tükörfordítás volt, azaz teljesen ugyanazt fordítottam le ami az eredetiben volt. Ez az írás egy angol eredetibol született, de bovebb saját kiegészítésekkel, véleménnyel és élménnyel. Tehát tévedés ne essék, az elozo történet férfi szereplojét nem én alakítottam. Lehet, hogy kellene egy teljesen saját sztorit is írnom a foszereplésemmel? Talán... Üdv.: Dóri
1
Walaki
2003. január 21. 14:31
#15
Kellene egy külön rovat az ilyen jó írásoknak, tanulhatunk(-tam) belőle.
Ezt a gyöngyszemet kár lenne a többi történet között hagyni.
1
TheChronic
2003. január 21. 14:26
#14
Ez a Dóra név azért érdekes,mert az előző történetében(ami nem kapott sok pontot,de szerintem érdekes volt)még férfit alakított,most pedig nőtársai nevében szól,hozzátéve,hogy sokat látott és kóstolt(!) már életében.
Nos,kedves Dóra,hogy is van ez? :D

Ajánlok egy linket,jó? www.vaginarts.com itt menjetek a Links menüpontba,ott egy csomó punci-link van angolul és asszem svédül(!).Jó olvasást! :D
1
Tátray Dóra
2003. január 21. 13:16
#13
Sziasztok! Reagálnék néhány hozzászólásra. Igaz, hogy nem az elojátéktól kezdtem a leírást, de nem is az volt a cél. Azt természetesen mindenki a szája íze szerint csinálhatja. Mint a hozzászólásokból kiderül, sokaknak meg is van a bevált technikájuk, ezért kár lett volna belevesznem a részletekbe és így a kiegészítéseiteket én is szívesen olvasom. P.Howard: Véleményem szerint nem volt túlzott a feminizmusom, noha szándékoltan csempésztem bele. Ha megfigyeled a férfiak írásait, beláthatod, hogy ez inkább pikáns mintsem sérto rátok nézve. Üdv.: Dóri
1
Hami
2003. január 21. 10:17
#12
Juditnak igaza van Dori nagyon erti honnan kell ezeket leirni es szerintem is nagyn elvezheto szal ha Dorika tudja fojtatni az ijen jellegu irasait akkor szerintem minden Ferfi tarsam es minden NO nagyon boldog lenne aki ezeket olvassa illetve azok akiken elvegzik. Pont hm abszout 10 kocike dorika
1
judit
2003. január 21. 08:26
#11
Sziasztok!
Ez az iras tenyleg nagyon jo, es tanulsagos... de szerintem ezt vegig lehetne vinni tobb pozituran at (akar a szex minden fajtajat erintve), mit hogyan kell, mire kell vigyazni... stb... had tanuljanak a 'kicsik' is,
1