Nem is olyan szörnyű hétfő reggel 1. rész

A témához tartozó történet:
Masterboy
9 892 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

freekz
2002. december 19. 19:38
#11
bakker én mindennap busszal megyek suliba,de ezek szerint a piros 7esen nincsenek ilyen tündérek!kár!pedig de jó lenne!nam baj tovább várom őket a buszon!:D f.
1
lulu
2002. december 19. 18:50
#10
mondjak vmit? nekem is van 1 ilyen sztorim, ugyhogy en elhiszem neked "mesterfiu", hogy sajat elmed szikraja, mert az ilyesmi ha a valosagban sajna nem is eleg gyakran, de a fantaziakban azert lejatszodik. aztan hogy tobbeknek (mint nekem) az a perverzioja, hogy tomegben eleguljon ki eszrevetlenul, nem olyan ritkasag :) a jelek szerint. :) a folytatas erdekelne, remelem, megtartod a nivot!
1
masterboy
2002. december 19. 14:08
#9
Dezso: erre csak azt tudom mondani, hogy majd a folytatásokbol kiderül, hogy NEM LOPTAM A STORYT!!! addig is, bátran ki merem jelenti, hogy bármely hasonloság más törté-ettel, kizárolag a véletlen müve! innentöl nem kivánok ezzel többet foglalkozni, mert az már ugy tünne, mintha védekeznék és arra nincs okom! :) azt ajánlom látogassátok az oldalt, mert hamarosan elküldöm a TÖRTÉ-NETnek a folytatást és reményeim szerint fel is kerül!
1
hozzászóló
2002. december 19. 14:01
#8
Teknosbikát azért emlékeztette egy másik történetre, mert van 1-2 "ilyen jellegű". Mikorra várható a folytatás? :) Nekem tetszett. 9 pötty
1
Dezso
2002. december 19. 13:50
#7
Teknosbika, Masterboy: Valami nekem is remlik! HEV, voros haju csaj...
Par honapja olvashattuk itt. A cimere nem emlekszem.
1
masterboy
2002. december 19. 12:58
#6
Teknosbika!
ez a történet teljes egészében az enyém! minden szo a saját elmém szüleménye, a saját gépemen irodott, irodik! :))) remélem sikerült eloszlatnom a kételyeidet a törté-net eredetiségét illetöen!
1
Kefe
2002. december 19. 12:12
#5
Ja. 8.
1
Fred Durst
2002. december 19. 11:16
#4
Szerintem kibaszott jó ez a kis részlet a regényből, mert nem csak a szexualitásra helyezi a fő hangsúlyt, mint a legtöbb törté-net /persze nem azt mondom, hogy rosszak, csak túlságosan a kielégülés a történet csúcspontja/, hanem érezni lehet azt a kis vibrálást, ami kifejezi a lány gyönyörűségét és ezt az elég ritkán érezhető érzést, az erotikus, érzéki, csodálatos kielégülést. Ha kész lesz ez a "regény" én tuti megveszem. És nem azért, mert erre fogok... tudjátok, hanem azért, mert nagyon érzéki és tényleg az erotikus, gyengéd kapcsolatot egy nővel helyezi előtérbe, ami mint tudjuk csodálatos. Szerintem full cool! Fred
1
Teknosbika
2002. december 19. 09:30
#3
gyanúsan emlékeztet egy hetero történetre, asszem az a címe, hogy "egy hétfő reggel"
plágiumgyanús...amúgy jó
1
ogabo
2002. december 19. 08:47
#2
nekem 8-as. sztem lesz ez még jobb is.
1
T
Törté-Net
2002. december 19. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1