Első élményem

A témához tartozó történet:
xxlsrác
13 677 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

i
ivol
2018. március 29. 00:21
#14
elléggé elképzelt történet, nem volt rossz
1
t
t.555
2018. január 1. 06:29
#13
Szeretem az izgalmas homo történeteket!
1
feherkalman1
2017. február 1. 17:02
#12
XXIII.István. Ugyan azt mondom amit te.
1
s
sami24
2012. október 17. 09:49
#11
Nem rossz. A Plázás gloryhole, megvan még??
1
XXIII.István
2012. szeptember 23. 10:18
#10
Gondolom a HIV-mentesség garantált...???!!! ha-ha-ha!!!
1
S
Shinolcsi
2012. szeptember 22. 20:36
#9
durva imádom*-*
1
Lala
2010. március 9. 09:27
#8
Érdekesek az alábbi történetek. Már már izgalmasabbak, mint az eredeti történet :)

Én is kedvet kaptam hozzá! Hová érdemes benézni? Valami konkrétumot tudtok mondani?
1
bi_cikli
2010. március 4. 09:35
#7
Az alábbi hozzászólásokat olvasgatva, én is kíváncsiságból elmentem a plázába. Tényleg van ilyen lyuk a falon. Nem is kellett sokat várnom és jött egy fiatal srác a másik fülkébe. Odatette az ujját a lyukhoz. Gondolom ez a nemzetközi jelzés, hogy szopni szeretne, mert utána a száját tette oda. Én meg nem voltam rest, elővettem a hímtagomat és átdugtam. Hát éppen átfért rajta. Érdekes póz volt ez, a kezemet a falnak tettem, a csípőmet a lyuknak nyomtam. Nagyon jó volt, ahogy a farkam tövében szorított a lyuk, a másik oldalon pedig izgatóan lassan szopott egy ismeretlen. Nem lehetett kezdő, mert szépen lassan csinálta, hol megállt és csak nyalogatta a makkomat, hol meg szépen húzogatta a bőrt. Talán 10 perc telhetett el, amikor már nem bírtam tovább és ki akartam húzni, nehogy beleélvezzek. Mintha megérezte volna mit akarok, mert még intenzívebben szopott. Már nem gondoltam semmire csak hogy nekem jó legyen, és elélveztem. Meglepődésemre, tovább szopott de nagyon lassan és a szinte csak a makkomat. Szívni kezdte az anyagomat ki belőlem. Nem köpte ki mert hallottam ahogy játszik vele a szájában, és egy nagy nyeléssel lenyelte. Elég fura volt számomra, mert még egy barátnőm sem nyelte le soha.
Bár jelenleg is van barátnőm, de egyszer kétszer a héten azért munka után bemegyek ebbe a műintézménybe és átadom magamat ennek az örömforrásnak, mely mindkét félnek igen élvezetesnek bizonyult!

Másnak is vannak ilyen kalandjai? Szívesen olvasnék ilyen sztorit, mert szerintem többen vagyunk így mint gondolnánk! :)
1
bi_cikli
2010. március 4. 09:34
#6
Az alábbi hozzászólásokat olvasgatva, én is kíváncsiságból elmentem a plázába. Tényleg van ilyen lyuk a falon. Nem is kellett sokat várnom és jött egy fiatal srác a másik fülkébe. Odatette az ujját a lyukhoz. Gondolom ez a nemzetközi jelzés, hogy szopni szeretne, mert utána a száját tette oda. Én meg nem voltam rest, elővettem a hímtagomat és átdugtam. Hát éppen átfért rajta. Érdekes póz volt ez, a kezemet a falnak tettem, a csípőmet a lyuknak nyomtam. Nagyon jó volt, ahogy a farkam tövében szorított a lyuk, a másik oldalon pedig izgatóan lassan szopott egy ismeretlen. Nem lehetett kezdő, mert szépen lassan csinálta, hol megállt és csak nyalogatta a makkomat, hol meg szépen húzogatta a bőrt. Talán 10 perc telhetett el, amikor már nem bírtam tovább és ki akartam húzni, nehogy beleélvezzek. Mintha megérezte volna mit akarok, mert még intenzívebben szopott. Már nem gondoltam semmire csak hogy nekem jó legyen, és elélveztem. Meglepődésemre, tovább szopott de nagyon lassan és a szinte csak a makkomat. Szívni kezdte az anyagomat ki belőlem. Nem köpte ki mert hallottam ahogy játszik vele a szájában, és egy nagy nyeléssel lenyelte. Elég fura volt számomra, mert még egy barátnőm sem nyelte le soha.
Bár jelenleg is van barátnőm, de egyszer kétszer a héten azért munka után bemegyek ebbe a műintézménybe és átadom magamat ennek az örömforrásnak, mely mindkét félnek igen élvezetesnek bizonyult!

Másnak is vannak ilyen kalandjai? Szívesen olvasnék ilyen sztorit, mert szerintem többen vagyunk így mint gondolnánk! :)
1
Tom
2010. február 25. 22:37
#5
Ilyen csempebárban már nekem is volt szerencsém szopni. Nős vagyok, de egy fórumon olvastam ilyen dolgokról, és felkeltette a kíváncsiságomat. Nem hittem el, hogy létezik ilyen, amíg be nem mentem és meg nem győződtem róla magam. Ott ki tudtam élni rejtett vágyaimat, bár általában mindenki szopni akart, és kevesebben szopatni.
Amúgy engem csak az orális téma izgat, más nem. Olyan sok cumshot videót nézegettem, hogy már magam is kíváncsi lettem, milyen a rúd másik végén. Hát nagyon finom érzés. Irigylem a lányokat. De többre nem vagyok kíváncsi, sőt a pasik sem érdekelnek. Ezért egyetlen módja ez a "glory hole" dolog (szopató lyuk), hogy ismerkedés nélkül ki lehessen próbálni a tiltott gyümölcsöt, tejszínhabbal :)
1
Tibi
2010. február 24. 16:24
#4
Én a Győri Plázába szoktam járni a barátnőmmel moziba. Filmvetítés előtt mindig elmentem wc-re. Egyszer nem a piszoárokhoz álltam, hanem bementem a fülkébe. Dolgom végezvén arra lettem figyelmes, hogy a falon jókora lyuk van és mögötte kukucskál valaki. Hát eléggé megijesztett az biztos. Átdobott egy papírt rajta. Felvettem és ez volt benne "SZOPNÉK".
Én megrökönyödtem és kimentem. Legközelebb már kíváncsiságból mentem be oda. Megint volt ott valaki és a lyuknál tartotta a száját! Most már izgatott a dolog és átdugtam rajta. Jó 10-15 percig furulyázott nekem mire a szájába lőttem. Nagyon élveztem, nő még így nem ápolt le ennyire. Sőt még utána is szopott, amíg másodszorra is elsültem. Élvezettel nyelt mindent. Ilyet egy nővel sem tapasztaltam még!

Na ez az én kis titkom maradt, páromnak nem beszéltem róla. Legközelebb mindig oda beszéltem meg a mozitalálkozót, de én mindig fél órával korábban mentem, hogy elszórakoztassanak egy kicsit!

Üdv: Tibi
1
Dávid
2010. február 22. 17:16
#3
Ilyen pályaudvaron nekem is volt már kalandom. Nagyon izgató tud lenni az ismeretlen. Nem utolsó sorban pedig, titkos álmok, fantáziák valósulhatnak meg. Tudom, hogy ez nem szép dolog, de nős létemre, felnőtt fejjel jutott eszembe, hogy fiatal koromban, kihagytam egy-két dolgot!
Nos ez egy olyan hely, ahol pár perc alatt, lebukás veszélye nélkül lehet élményekhez jutni :)

szopnek@citromail.hu
1
adam
2010. február 12. 07:45
#2
várjuk a folytatást :)
1
T
Törté-Net
2010. február 10. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1