Kettősség

A témához tartozó történet:
Kékég
17 291 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Törölt felhasználó
2023. december 11. 20:30
#14
Egy rövid bevezető a történet hitelessége céljából:

Te kezdted így , akkor légy hiteles történelmileg is, én sem haragszom Rád, csak az ifjúságot ne vezessük félre (úgy is eléggé félvezetettek sok történelmi kérdésben  például : török "rémuralom, Horthy és utána a nyilasok, majd szovjet megszállás, vagy felszabadítás, 1956 rendszert akartak váltani , vagy csak a sztálinizmust eltörölni  , Kádár uralkodása plusz-mínusz) akkor legalább ilyen piti ügyben, mint a tanácsrendszer (minek kellett ez ide , csak Te vagy a megmondhatója) elnevezéseiben ne állítsunk hamisat és főleg ne mossuk össze a mai önkormányzatisággal, még itt sem)

Bocs a hosszúságért ?!
1
Ez egy válasz Kékég 2023. december 11. 11:00-kor írt üzenetére.
Éva596
2023. december 10. 19:21
#11
Kicsit más lett, mint az eredeti elképzelésem, azzal nagyon kínlódtam, és közben beugrott egy új sztori, amit egyrészesnek szántam, de a bevezetés olyan hosszú lett, hogy kénytelen vagyok - ha nem is hosszú, de - sorozatban megírni. Az első részt ma fogadták el, kíváncsi vagyok mikor jelenik meg. Én is nagyon vártam már, hogy beküldjek valamit, de látod lassan emésztek.
2
Ez egy válasz Kékég 2023. december 10. 18:49-kor írt üzenetére.
Kékég
2023. december 10. 18:53
#10
Lola! Sokat írtam ide is, de privátban is. Én is megvetem a családit a valóságban. Írni viszont kihívás. Már írtam, tudod...írás közben agyam átprogramozom robotba és jön magától a téma. Köszönöm itt is a szavaid.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2023. december 10. 18:44-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2023. december 10. 18:44
#8
Nem a kedvencem a családi szex, de tudom, hogy ez a legnépszerűbb ezen az oldalon. Ha már ennyire népszerű, akkor legyen jól megírva. Jól fogtad meg a témát. Régebbi írásaidat olvasva látszik, hogy sokkal igényesebb lettél, sokat fejlődtél. Gratulálok.
2
Éva596
2023. december 10. 17:20
#6
Tudod, hogy a családi szex nálam nem jön be, de ha ettől eltekintek, maga a történet jó, a szokásos színvonalat hozod. Jó lett a befejezés is, egy kellemes csavarral.
2
Törölt felhasználó
2023. december 10. 13:31
#5
Tizenöt évesen a helyi jegyző fia felcsinált. 

A városi tanácsnál nem volt jegyző azt a szerepet VB titkár töltötte be.
1
sportyman (alttpg)
2023. december 10. 11:01
#4
Folytatást várok, és remélem nem komoly a fogadalom, hogy többet nem! Érzelmes, érzéki történet.
3
didide
2023. december 10. 05:15
#2
Érdekesnek igérkezik.
2
T
Törté-Net
2023. december 10. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1