Ezt akartad, Anya? 2. rész - Avagy: itt bizony hatalmas buli lesz, röv

A témához tartozó történet:
Adjunktusnő
22 659 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Adjunktusnő
2020. augusztus 25. 14:39
#29
Kedves Málna,
én is szívesen csevegnék veled, erről a témáról. Nosza, találjuk meg a módját!

Puszi:

Márta
1
Ez egy válasz Málna 2020. augusztus 24. 15:47-kor írt üzenetére.
Adjunktusnő
2020. augusztus 25. 14:36
#27
Szia Ricsi!

Köszönöm szépen a hozzászólásod, azonban egy picit túlzó. Sajna, nagyon messze állok a jó írói vénától. De, jól esik, még egyszer köszönöm! 🙂
1
Ez egy válasz ticsu21 2020. augusztus 25. 08:45-kor írt üzenetére.
Adjunktusnő
2020. augusztus 25. 13:06
#26
Kedves Bizse!
Köszönöm a biztatást, jól jön! 🙂 A buliban "elszabadult a pokol", mondjuk úgy, nem a szendvics volt csúcspont. 🙂
1
Ez egy válasz Bizse42 2020. augusztus 25. 11:24-kor írt üzenetére.
Bizse42
2020. augusztus 25. 11:24
#25
Én a "Málna" írásai után, csak azt tudom megismételni, hogy a "szex mocskosul jó és élvezetes bármely korban, ha ingere ezt kívánja" ! Legyél mindig ilyen egyszerűen természetes és őszinte!! Ettől élvezzük az írásaidat és ettől "nedvesedek" állandóan. Nagyon várom a buli folytatását, mert ott be fog következni az újabb szendvics a két fiúval?? Az első rész ettől volt őrjítően bolondító és vad..
1
t
ticsu21
2020. augusztus 25. 08:45
#24
Nekem nagyon tetszett ez a rész is, csakúgy, mint az előző is. Amúgy is nagy gyengém a családi történet...Isteni vénád van az íráshoz.
1
f
feherfabia
2020. augusztus 25. 06:55
#22
Nagyon tetszett ez a rész is! Ne szégyeld!! Nagyon szép ahogy a fiaddal szeretkezel!
1
genius33
2020. augusztus 24. 21:38
#21
Hm, ez is jo lett 🙂
1
sunyilo
2020. augusztus 24. 20:04
#20
Jó lett. Csak így tovább...
1
Adjunktusnő
2020. augusztus 24. 20:00
#19
Drága Málna!
Köszönöm! Az ilyen megnyilvánulás, mint pl. a tiéd, sokat segít nekem. Nem tudom, mi vitt rá, hogy leírjam, mert ugye, ez kicsit (kicsit???) ciki. De, ha ezt valahol nem adom ki magamból, sokáig frusztrál. De hol, kinek mondjam el, amit nem lehet senkinek? Aztán jött az idézetből fakadó gondolat: "Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek". Így keveredtem ide.

A történet igaz. Nyilván van benne módosítás, mert azt nem szeretném, ha valaki felismerne. Ezért van a ház ott ahol, és nem a valós helyén, és ezért más a családom összetétele is.

A szex mocskosan jó? Hát, ezt nekem ne mondd! Amit itt olvasol, az, az életem kis szelete, egy, a sok, velem megtörtént, vagy épp általam generált eseményből. Persze, nem minden köthető a családomhoz, vagy a fiamhoz, barátaihoz. Diagnosztizált erotomániában szenvedek, annak is egy viszonylag súlyosabb fajtájában. Amiket itt majd olvasol - kiszínezve, átformálva ugyan - de igazak. Nem is nagyon érdekel, ki hiszi, ki nem. Nem vágyom a közönségsikerre, nem azért írom. A legjavát szégyellem is, normális ember így nem viselkedik. De abban az 5-6 napban, mikor nem én vezérlem a cselekedeteim, amikor úgy mar, hajt a vágy, iszonyatos mélységekbe süllyedek, emberi ésszel felfoghatatlan dolgokat művelek. Ha ez az oldal fogadja a sztorijaim, örülök, írok, és írok. Ha nem, az sem baj. Majd csinálok egy blogot, vagy valami ilyesmi.

Puszi nektek:

Márta
1
Ez egy válasz Málna 2020. augusztus 24. 15:47-kor írt üzenetére.
kivancsifancsi
2020. augusztus 24. 19:55
#18
Teljes szívből gratulálok , vagány vagy és szerencsés , hogy ilyen fiad van , becsűld meg és okitsd . Sok sikert a TOVÁBBIAKBAN .
1
M
Málna
2020. augusztus 24. 15:47
#17
Ritkán írok hozzászólást,de úgy érzem az immáron kedvenc történetem,kedvenc íróm megérdemli.
Valóban az előző történet még élvezetesebb a sok párbeszéd,jobban kifejtett anya-fia szex miatt,azonban ez se kutya 🙂
Az első történeted óta minden nap azért néztem az oldalt,hátha megjött a következő rész. Minden nap eltudnám viselni az újabb és újabb történeteidet 🙂
Nekem épp azért ilyen izgató,mert nem egy valahol talált angol sztori lefordítva,hanem saját és bízom benne,hogy igaz is,ahogy mondod 😉
A sok okoskodóval meg helyesírást kifogásolóval ne is foglalkozz,pláne azzal aki szerint ez alpári stílus. Épp ellenkezőleg ettől lesz izgató. A szex mocskosan jó 😉
Remélem lesz még sok történeted minél hamarabb.Nem szeretnék tolakodó lenni,de nagyon szívesen beszélgetnék veled a témáról Doktornő ! 🙂
Köszönöm Adjunktusnő!!
1
Adjunktusnő
2020. augusztus 24. 15:04
#16
Oh... Egy plusz ékezet becsúszott. Bocsánat!
1
Adjunktusnő
2020. augusztus 24. 15:02
#15
Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam a kedvedben járni, pedig igyekeztem. Az pedig szomorú, hogy még kell jegyezned a helyesírásomat. És,hogy velem történt-e? Nos, boldog lennék, ha ilyen írói fantáziám lenne. Talán én is elhagyhatnám az orvoslást, mint anaesthesiologus kollégám, Robin Cook.

Ölelés:

Márta
1
Ez egy válasz dramy 2020. augusztus 24. 13:59-kor írt üzenetére.
r
rekamia
2020. augusztus 24. 14:23
#14
Nekem nagyon tetszett és várom a folytatást.
1
s
sipospista
2020. augusztus 24. 14:19
#13
joo lett..
1
d
dramy
2020. augusztus 24. 13:59
#12
Elég egyszerű, történettelen leírás, de legalább nincs tele helyesírási hibákkal. A "tényleg velem történt" erőltetése nagyon ellenszenves.
1
M
Martino1112
2020. augusztus 24. 11:39
#11
Nagyon szuper lett, rég olvastam ennyire izgató történetet.
Sok sikert, csak így tovább!
1