Családlátogatás

A témához tartozó történet:
Emese
9 444 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

abrakadabra
2004. november 25. 15:38
#13
szerintem jó, kicsit több részletesség az aktusról és top10:) 10 pont
1
Emese
2004. november 25. 07:18
#12
Süni, örülök, ha tetszik a történet. Az aktusok részletes leírását olvasni is unni szoktam egy kicsit, engem egy szituáció kölönlegessége vagy az addig elvezető út izgat jobban, de ez már tényleg egyéni ízlés kérdése.
1
Süni
2004. november 24. 19:56
#11
Emese!
Szuper a történet,de a nemi aktusok elnagyoltak, semmi részletesség, pedig ez még dobott volna a sztorin
1
Okos Tojás
2004. november 24. 07:17
#10
Ez egy baromság !
1
Alphodel
2004. november 23. 23:10
#9
Talán mégiscsak jobb lett volna a hosszabb bevezető dramaturgiailag, mert élettelennek érzem az olajozottan történő cselekmény miatt és kicsit döcög, ha az ember tényleg össze akarja kötni a Testvérszex c. novellával. Szerintem...
1
ottó
2004. november 23. 22:07
#8
Nagyon jó!
1
ice
2004. november 23. 18:22
#7
It SO COOL !!!!!
1
Emese
2004. november 23. 08:52
#6
Kedves Tomcat, szerintem a családi történetek éppen attól érdekesek, izgatóak, hogy sosem lehetsz benne biztos, mit olvasol. Ha tudnád, mi igaz, mi nem igaz, talán már nem is lenne olyan érdekes. (Szerintem.)
1
Tomcat65
2004. november 23. 08:43
#5
Sziasztok!Bár a történet jó, és tetszik is, no meg az előzményt is elolvastam, de azért lenne egy kérdésem...Itt minden történet kitalált, vagy van azért olyan is, ami valós élmények alapján kszült?Címem balra, és várom a választ, válaszokat.Köszi. Tom
1
Emese
2004. november 23. 08:21
#4
Figyelem!
Nekem ez itt az első történetenm, de csak most látom, hogy Emese néven már régóta publikál itt egy másik szerző, és az én írásom is az ő neve alá sorolódott be. Már kértem segítséget a rendszergazdától, hiszen nem állt szándékomban mások írását a magaménak feltüntetni.
1
Emese
2004. november 23. 07:51
#3
Szia! Valószínűleg igazad van, de a családtagok közötti szex hiteles lélektani ábrázolása nem is olyan egyszerű feladat. Egy novella kötött terjedelmében pedig elég nehezen megoldható. Volt ennek egy bővebb változata is, de olyan hosszúra sikeredett a szex előtti rész, hogy kénytelen voltam meghúzni.
Puszi: Emese
1
xess
2004. november 23. 07:01
#2
Emese! Jók az írásaid, csak egy kicsit gondban vagyok a nemed megállapításával. Neved nő, de a fogalmazásod inkább egy férfit jellemez! Egyszer talán megtudom:) Az írás! Talán a szülők részéről több ellenkezésre lett volna szükség, vagy a bevezetőben kellett volna utalni, hogy a szülők is sejtenek valamit és szívesen beszálnának, így hitelesebb lenne. Igaz ez az ötlet a sajátom és folyamatban van egy történetem is ezzel kapcsolatba. Tettszik az írásod/ said csak törekedj a hitelségre:)
Bocs, hogy sokat pofáztam:))))))))
1
T
Törté-Net
2004. november 22. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1