(Sz)Expressztábor

A témához tartozó történet:
vidraa
49 728 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Angi
2008. január 2. 14:25
#13
annyira jó hoyg újra és újra el kell olvasni :)
1
Angi
2008. január 2. 14:14
#12
Nagyon nagyon ügyes vagy :)
1
Angi
2008. január 2. 14:13
#11
Szia vidraa. ez mikor történ?:)
Ez a történet egyszerűen magával ragadt. ahogy leírtad tísztán ellehet kébzelni az egészet :)
1
Oray
2007. december 31. 14:57
#10
Nagyon izgató,igényes történet! Csak gratulálni tudok!!!!!!!!!!!! Csak így tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Partali Gyula
2007. december 24. 14:54
#9
Nagyon izgato a téma az én szerkom is feszul a nadrágban
1
HD
2007. december 24. 00:28
#8
nagyon-nagyon jó volt de tényleg
hihetetlenül... az egyetlen negatívumként talán csak ezeket a neveket tudnám felhozni (mármint a nemiszervek és a seggek "neveit") az kicsit röhejes volt, mármint a komolyabb rész nevetséges, a vicces szánalmas lett tőle ennélkül 20 pont, ezzel 10 :D
1
tanárúr
2007. december 20. 23:18
#7
ügyes.
1
tiborg
2007. december 20. 04:07
#6
vidraa te kiraly vagy !!!
1
vidraa
2007. december 2. 17:52
#5
köszi fiúk...
1
wini
2007. november 23. 16:27
#4
még nem irtam hozászolást ide... de ez a történet megsíratott...(sosem szoktam sirni...egobol..) TEN
1
Torkos
2007. november 23. 10:33
#3
Örök Nagy Kérdés? Hogyan lehet kívülkerülni, ha nyakig benne vagy, és hogyan lehet bejutni oda, ahol nem vár senki? Azt hiszem, tudod a választ. A nép csendben csodálkozik. Ez egy olyan írás, amit olvasni kell! És kell olvasni, mert ezt látni, vagy láttatni nem lehet. Az érzések tombolnak ott belül, és ez nem látszik, csak néha kitör. Nagyon kitör. Vannak leírhatatlan dolgok, olyanok, amelyek soha nem ismétlődnek meg, mert egyszeriék és más dimenziókban játszödnak le mint a látókörünk. Fájnak! Utólag! Mert kár hogy elmúltak, vagy kár hogy megtörténtek. A legjobban az tud fájni, ami csak azért marad vagy múlik el, mert valami más megtörtént. Mert nem volt bátorságunk kimaradni belőle.
Azt hittük, hogy megtenni, bátor dolog! Szégyen a futás.......! Sokunknak jutott már ebből elégszer, és mégsem tanultunk belőle. Megtennénk újra. Pedig nagyon fáj, ha lemaradunk. A rossz jegyeinkről többnyire mi tehetünk. Mert nem tanulunk, és nem pusztán dacból.
Ha csak azért nem tudsz javítani a jegyeiden mert pont akkor, amikor felkészült vagy, egy hang nem jön ki a torkodon! Vagy váratlanul kicsöngetnek, mert ég az iskola! Esetleg az izgalomtól hánynod kell! Csak úgy magadtól, mert a lehetőség nyomaszt! Utólag lehet mindenre magyarázat, de attól még nehezek lesznek az álmok. Abban is van némi erotika, ahogyan el tudjuk baszni a dolgokat. Ha ez téged megnyugtat, imádom az epret. Különösen azt az utolsót, a legkedvesebbet, de van erőm másnak adni. Nekem ez is 10 pont!
1
pandur
2007. november 14. 23:05
#2
nekem tetszett
1
T
Törté-Net
2007. november 14. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1