Szösszenetek egy család életéből 2. rész

A témához tartozó történet:
teller
33 092 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

teller
2008. szeptember 23. 20:09
#11
Na tessék, mérgemben nem is tudtam, hogy melyik változatot tegyem fel pinának, de igy legalább van választása :))
1
teller
2008. szeptember 23. 20:07
#10
Kedves "pina"

1. Szerintem te egy férfi vagy, aki csak le akarta húzni a történetet, mert értelmes kulturált nő nem nevezi magát pinának. Szerintem a férfiak sem mondják azt magukról ( néhány kivételtől eltekintve), hogy én egy fasz vagyok.Vagy a másik lehetőség, hogy mégis nő vagy, csak éppen nem vagy kulturált, értelmes? Na ezt inkább hagyjuk.

2. Ez az irás egy fikció, aminek az alapja egy idősebb férfi fiatalabb nő és fordítva szeretkezése. Az, hogy ez egy családi keretbe van foglalva, szerintem mellékes. Ha sima hetero lenne, akkor azt mondanád nézd a vén kujont, vagy vén kurvát stb. Igy is ugy is megkapná az ember az olyanoktól min te.

3. A családon belüli erőszak nem az ilyen irásokból születik. Én még nem hallottam a hírekben, hogy 16. Lakatos Kolompár Mókus elolvasta a törté-net.hu-n az egyik irást, és ezen felbuzdulva megerőszakolta lányát, vagy fiát.
Gondolom sok mostohaanya olvasta a Hófehérkét, és szerintem mégse próbálták a mostohalányukat mérgezett almával megölni. Vagy ha netán mégis akkor annak a gondolkodásmódja olyan lehetett mint a tiéd. A családon belüli erőszak forrását máshol keresd!

4. Ennek az írásnak a kategóriája CSALÁDI !!!!!! Mire vártál mikor elkezdted olvasni? Mit gondoltál, mi fog történni a történetben? AKINEK NEM TETSZIK EZ A KATEGÓRIA az N E O L V A S S A !!!! Kedves "pina" olvass Micimackót, családinak az is elég családi, mégse került még fel erre az oldalra.
1
teller
2008. szeptember 23. 19:35
#9
Kedves "pina" (már a név választásod is árulkodik magadról)

1. Ez egy fikció, ami arról szól, hogy 1 fiatalabb férfi van idősebb nővel, vagy fordítva. Az, hogy ez egy családi körítésbe van ágyazva az, szerintem mellékes. Így is ugy is megkapja az ember a magáét az ilyen "pináktól" mint te.

2. Szerintem nem az ilyen írásoktól van a családon belüli erőszak, mert én még hírekben nem hallottam, hogy 16.Lakatos Kolompár Mókus elolvasta a torte-net.hu-n az írást és felbuzdulva rajta megerőszakolta a lányát vagy a fiát. A családon belüli erőszak forrását máshol keresd.

3. A kategóriája ennek az írásnak CSALÁDI. Mire gondoltál, mikor olvastad? Mi fog történni benne?
NEM KELL ELOLVASNI AKINEK NEM TETSZIK ez a kategória.
Kedves "pina" olvass Micimackót!!!! Az gondolom teljesen kielégíti a családi kategória fogalmát a számodra.
1
pina
2008. szeptember 23. 15:37
#8
Nem lehet hogy az ilyen tortenetek miatt van olyan sok családon belüli erôszak? Mert a tuskó férfi elolvassa és azt hiszi hogy a lánya csak arra vár, hogy az ô duzzadt faszát bekaphassa?
1
Yezu75
2008. szeptember 23. 10:24
#7
kiváló, és nagyon izgató....10 pont....ebbe a családba BE AKAROK KERÜLNI:)))
1
and
2008. szeptember 23. 07:44
#6
Akkor további jó munkát:D
1
sihupapa
2008. szeptember 23. 02:30
#5
köszi ez marha jó.
1
Jocy
2008. szeptember 22. 19:35
#4
Nagyon jó ez a rész is.Folytasd!
1
teller
2008. szeptember 22. 16:32
#3
Az első rész hozzászólásaiban is írtam már (ami már sajnos nagyon régen volt), hogy ez nem fordítás, csak annak a résznek adtam egy angol alcímet is, és ezt értették félre a torte-net.hu szerkesztői. Ennek a résznek már nem adtam alcímet. Ez mind a saját kútfőből jött, azért ilyen-amilyen. Ha tetszik akkor nagyon örülök, és olvassátok így, mert ez az eredeti. :)
És köszi a pontokat.
1
and
2008. szeptember 22. 15:29
#2
Szerintem nagyszerű, adtam egy 10-est!
Azt mond meg, hogy honnan van és mi az eredeti címe, mert elolvasnám úgy is!
1
T
Törté-Net
2008. szeptember 22. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1