Tanár-diák kapcsolat

A témához tartozó történet:
Balázs
2 632 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

a
angel234
2023. január 21. 04:01
#11
Gyenge mese.
1
cscsu50
2020. november 24. 13:33
#10
minimum szint
1
z
zoltan611230
2018. december 5. 04:53
#9
Jó kis Tanarnő.
1
Andreas6
2017. november 22. 06:52
#8
Faun karikatúrája jó volt. Az eredeti szánalmas.
1
vakon53
2016. május 22. 14:04
#7
Ellehetettolvasni.
1
a
A57L
2014. január 3. 04:37
#6
Elmegy.
1
p
papi
2013. augusztus 20. 08:08
#5
Mese mese meskete.....
1
K
Kaszkadör
2011. december 14. 12:30
#4
Mese......
1
faun
2009. június 26. 07:28
#3
Másképp:
"Egy évvel ezelőtt új fizikatanárt kaptunk, mert megérdemeltük. Épphogy kikerült az egyetemről, és így év végén már fel is vették a suliba, az utolsó tanítási napokra. Nagyon szép és kívánatos volt, de nem tudtuk eldönteni, hogy nő-e avagy férfi, ezért csak "tanár"-ként fogom emlegetni. Véletlenül elindultam egy fizika versenyen, és - minő véletlen! - meg is nyertem azt. Persze az országos fordulóra az új tanár készítet fel, a tapasztaltabb tanár már nyaralt! Néhány napig az iskolában töltöttük a délutánjainkat, de egyszercsak a lakásán kötöttünk ki. Szerencsére volt mit enni nála, de kaja után belevágtunk...! Kiderült, hogy nő, formás mellei vannak, én megnyugodtam! A könyvek a földön hevertek szerteszét és amikor lehajolt egyért, kidomborodott a feneke és én tudtam, hogy ez direkt van. Nagy izgalmában elment a mellékhelyiségbe és direkt eldugta a papírt... Ezután szólt, hogy vigyek neki, aminek nagyon örültem! A toalett papír is ott volt a szobában a könyvek és a TV mellett, így gyorsan megtaláltam, és bevittem neki. Meztelen volt, amitől nagyon meglepődtem. Amikor rájött, hogy lefagytam, megcsókolt és én rögtön tudtam, hogy a melleit kell simogatnom. Ez annyira tetszett neki, hogy kiment a fürdőszobából, és behúzta a függönyöket (ebből is láttam, hogy mennyire vágyakozik rám!)Ő az ágyat intézte, én meg levetkőztem, hogy én is meztelen legyek. Egy pillanat múlva már az ágyon izgattam a melleit, ő meg kezelte a farkamat (amilyet még biztos nem is látott!)Kicsit társasoztunk, majd gondoltam, nyalok egyet a kopasz kis pináján. Annyira tudok nyalni, hogy mindjárt el is élvezett! elkezdtünk franciázni, és annyira jól szopott, hogy csengettek. Kiment, de a postást (aki arrafelé délután jár) nem engedte be... Beleült a meredezőbe, de inkább megfordultunk, és hátulról mentem neki. Egyszer csak megtöltöttem a pináját. Kicsit elkapkodtam, de volt vibrátora, amivel megpróbálta magát a csúcsra küzdeni. A vibrivel nem jutott semmire, de én újra harcba indultam: a vibrit kilakoltattam, majd tövig nyomtam a farkam a szűz seggébe. Ez új volt neki, de élvezte, mert nyögött. Gyorsan nagyot élvezett. Akkorát, hogy abba is akarta hagyni, de én már annyira harcrakész voltam, hogy nem érdekelt. Már nem tudom, melyik lukban voltam, de lassan húzgáltam a farkamat ki-be, közben az összes kezemmel a mellét és a csiklóját izgattam, mert ezt így kell. Akkorát élveztünk, hogy a fizika - Hopp! - az agyamba itta magát, így könnyedén megnyertem a versenyt, leérettségiztem. Néha felmegyek hozzá baszni, mert frankó teste van, amivel csakis én rendelkezek..."

Kicsit még lehetett volna csiszolni... ha már a fizika-tanárnőről álmodozol, álmodd jól. :-)
1
xxe
2002. szeptember 12. 15:59
#2
mai modern fuck..
1
T
Törté-Net
2002. január 17. 18:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1