Goofy terve 4. rész - A második menet

A témához tartozó képregény:
Goofy terve 4. rész - A második menet
peugeot.405
19 oldal
Goofy terve 4. rész - A második menet - Erotikus képregény Goofy terve 4. rész - A második menet - Erotikus képregény Goofy terve 4. rész - A második menet - Erotikus képregény Goofy terve 4. rész - A második menet - Erotikus képregény Goofy terve 4. rész - A második menet - Erotikus képregény
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

a
angel234
2022. december 1. 04:09
#13
Látványos sorozat lett,szép rajzokkal.
1
M
Mikhail
2022. november 30. 08:38
#12
Jó kis anyuka.🙂
1
a
A57L
2016. július 19. 04:01
#11
Nem lett rossz.
1
deajk2008
2014. július 15. 10:14
#10
szeretem a családon belüli szexet
ez annyira felizgató
ez annyira formabontó
nagyon jó és izgalmas
1
Tivadar
2014. január 8. 18:31
#9
Hát igen! A szöveg! :-( Pl.: 9- oldal: "Ragd" Nem "Rakd" akart volna lenni? Kár! Igy nagyon lent van.
1
picula
2014. január 6. 23:02
#8
nem a legjobb
1
r
rockycellar
2014. január 6. 17:07
#7
Nem a legjobb
1
Leona
2014. január 6. 15:09
#6
Hát... Ha Macsek esetében panaszkodtam akkor most is fogok.
Először is a fordítás terén nem nyilatkoznék. Az eredetit nem ismerem,
de a végeredmény láttán , nincs túl nagy kétségem afelől, hogy nem igazán lett fényes a füzet.(ilyen téren sem.) Viszont amiről nagyon is véleményem van, az a szerkesztés. Iszonytatóan igénytelen, odahányt és bőven kritikán aluli!! Ez így nem ér 0,5 nap vip tagságot se, nemhogy
30-at. Komolyan mondom, hogy legközelebb beküldök egy félig angolul maradt füzetet és meglátjuk ki rakja-e az oldal... Van egy sanda gyanúm, hogy igen. Mert szerintem ezeket a szörnyűségeket, vagy nem nézi át senki, vagy egyszerűen lesszarja a szerkesztőség, hogy mit rak ki. Én megértem, hogy a népeket ide kell csalni valamivel, de muszáj kritikán aluli munkákkal? (Most a 3d-s szöveg nélküli füzeteket ne is említsük.) Nem hiszem el, hogy ne lehetne az oldalon vip tagosáért cserébe
rendes dolgozó, állandó fordítókat és szerkesztőket keresni akik mindenféle műfajban és stílusban dolgoznának. A jelenlegi hozzá állással csak azt lehet elérni, hogy eltűnnek az oldalról az igényes emberek munkái. Ami kiváltképp vicces mert, így azért kap az ember vip-tagságot, hogy a saját igénytelen munkáihoz hasonlókat nézhessen meg. Ilyenkor azokat sajnálom, aki fizetnek is a tagságért. Ha valakit tényleg érdekelnek az igényes erotikus füzetek vagy magmához nyúlna valami élvezetesebb füzetre akkor itt van pár ingyenes oldal:

profwilliam.wordpress.com
atsushi.blog.hu
tabooland.blogspot.hu
huntai.hu

Ezek bármelyikén találni jobbat, mint ez a szörnyűség. Egy biztos. Amint lejár a vip tagságom, én nem hosszabbítom meg, mert az ilyen címekért csak pénzpocsékolás.
1
R
Rinaldo
2014. január 6. 09:54
#5
Jó let volna,ha seggbe is dugja.
1
daryoon
2014. január 6. 06:36
#4
A tökéletes bizonyíték, miként lehet elszúrni egy grafikailag elfogadható képregényt. Az egy dolog, hogy valaki nem tud angolul még kicsit se, de legalább fogalmazni és a helyesírás alapvető (minimum) szabályait tudni kéne! Ezért 30 napos VIP-t kapni... GÁZ! Valljuk be őszintén.
1
p
papi
2014. január 6. 04:52
#3
Nem nagy durranás
1
axelley
2014. január 6. 00:28
#2
Hm 1 szavazat után ez a "férc" munka 10 pontos?
Tényleg nem csínálok ide több munkát és kezdem értékelni a régiek hozzá állását, hogy miért is szállingóztak el az oldalról.
Mert, ha ez 30 napos VIP-ér. Hát nem is tudom....
-szerkesztés nem javult férc, a szöveg meg és ezt ÉN mondom, akkor már gond van,
1
T
Törté-Net
2014. január 6. 00:00
#1
Mi a véleményed a képregényről?
1