Hihetetlen történetem 1-2. rész

A témához tartozó történet:
kblond
18 942 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

sunyilo
2018. április 24. 19:41
#6
Már megint... Minek vitatkozni? Nekem nem a világom, mégis van, hogy elolvasom mert jól van megírva. Amíg nem akarják kötelezővé tenni, addig semmi bajom vele...
1
T
Törté-Net
2018. április 24. 13:09
#5
Kedves Olvasóink!

Továbbra sem szeretnénk semmilyen tipusú történeteket száműzni az oldalról csak azért, mert valakinek nem tetszik az adott tipusú történet. Van elég hely mindenféle történet számára, nincs szűk keresztmetszet erre nézve. 🙂
A történetre kerülő címkék segítségével már a történetre kattintás előtt látható, hogy az adott történet beleillik-e az olvasó érdeklődési körébe.
Aki ennek ellenére mégis rákattint és utána a történet "igazi" olvasóit sértegeti hozzászólásokban (teljesen mindegy, hogy homo, családi vagy leszbikus tartalomról van szó) , annak a hozzászólási joga letiltásra kerül és az adott hozzászólása is törlésre kerül.
Kérünk Titeket, hogy a továbbiakban is legyetek megértőek az különböző ízlésű olvasók (és az őket érintő történetek) iránt. 🙂

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
91boy
2018. április 24. 10:32
#4
A srác kifejezetten írta, hogy meleg történet, aki nem akarja, ne olvassa. Persze hozzászólni hozzá kell, hogy gyűljön a hozzászólások száma, csak a sok negatív kritika miatz egyes ilyen témában írók elkeserednek és nem írnak. Pedig szerintem vagyunk páran akik kifejezetten szeretnek a témában olvasni, nekem ez a sztori nagyon de nagyon tetszett, szépen volt leírva, igazi érzések, teljesen valóságszagú, el is hiszem, hogy megtörtént 🙂 mindenképp folytasd kedves író, nagyon érdekes. :-P a modellezés említésére felkaptam a fejem, én is szoktam. 🙂 esetleg ha van kedved erről, vagy bármi másról csetelni, /természetesen minden hátsó szándék nélkül/, írj 🙂 91esfiu@gmail.com
1
e
ethylen
2018. április 24. 07:44
#3
Szerintem jó írás. Kedves kommentelő társ. Nem az a fórum lényege, hogy szidalmazd a másikat vagy ellenérzéseket válts ki. Én is hetero vagyok 4 gyerekkel, mégis elolvasom az ilyen történeteket is. Na meg mondjuk az összeset. Ha ez a fajta nem tetszik, akkor lépj át rajta.
1
a
A57L
2018. április 24. 04:05
#2
Hihetetlen,hogy elolvastam.
1
T
Törté-Net
2018. április 24. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1