Chat-en szerzett történetek 6. rész

A témához tartozó történet:
kicsifiú
16 482 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

z
zoltan611230
2018. március 22. 04:01
#17
Elhiszem.
1
kicsifiú
2017. július 12. 19:12
#16
Szia Enigma!

Ha a te szempontjaidból nézem, teljesen igazad van. Próbáltam több részletet kihúzni a hölgyből, de ennyit árult el és ebből kellett összeraknom a sztorit. Mint már néhány történetemnél megjegyeztem, soha nem rakok hozzá semmit sem, még akkor sem ha attól jobb lenne. Jó néhány sztorim van itt. Van köztük ami velem esett meg, van kitalált és van amiket elmeséltek nekem. Ez utóbbiak valóságtartalmáért nem vállalhatok felelősséget, csak, mint egy jó krónikás, lejegyzem és továbbadom. 🙂
Itt konkrétan a hölgy nem volt hajlandó a pszichológussal történt dolgokat részletesebben elmesélni, pedig hidd el arra én is kíváncsi lettem volna. És amíg elmondta négyszer sírta el magát, így nem akartam erőszakos faggatásba belemenni.
Tudod az a fura, hogy amióta kutakodok az ilyen valós sztorik után, én lepődtem meg a legjobban, hogy hány embernek van ilyesmi a múltjában. É ahány ember, annyiféleképpen éli meg, ezáltal annyiféleképpen meséli el.
További jó olvasgatást.
Üdv. Kicsifiú
1
deajk2008
2017. július 12. 10:58
#15
én a családon belüli szexre egyáltalán nem gondként gondolok, hanem valami jó szexre, a szex egy újabb formájára, felesleges ezen rágódni, csak csinálni kell és kész... nincs értelme a bűntudatnak, ez hülyeség. Csinálják egy ideig és utána abba is hagyhatják, vagy ha nincs párjuk akkor újból folytathatják, ez a szeretet manifesztalizálódása, azaz a szex és ennyi.
1
Enigma
2017. július 11. 14:26
#14
Hihető lenne, ha nem olyan lenne mint a többi. Pont ugyanolyan gyorsan és flottul kefél az anya a fiával, mint a korábbi történetekben, csak most a végén 2-3 mondattal el van intézve a bűntudat. Pont ettől válik hiteltelenné a sztori, mert jó előre fel is vezeti, hogy ez más lesz ez az árnyoldalát is bemutatja, aztán minden ugyanúgy történik, csak most van 2 extra mondat, meg a szex része nincs részletesen leírva és a pszichológusos rész is klisés. Meg, hogy le tudta hozni, de a hogyanról nem ír, elintézi azzal, hogy a gyerekkori problémák miatt, de inkább nem beszél róla, mivel nyilvánvalóan kitalált történet ez is, és nincs kellő pszichológiai tudása, hogy le tudjon festeni egy olyan gyerekkori traumát ami ide vezethet, így tehát az olvasó felé elintézi egy homályos félmondattal ami igaz is lehet, de ha a mesélő tényleg némi segítő szándékkal akarta volna ezt előadni, hogy más okuljon belőle akkor pont a saját esetének megoldását is bemutatta volna, hiszen az adta volna meg a pontos hátterét a történteknek, de így semmi. Csak egy újabb, anyuka rámozdult a fiára történetet kapunk ahol a fiú is ugyanúgy vonzódik, csak most drámaibb köntösbe öltöztetve. Ettől még adtam egy jó értékelést a csillagokkal, mert összességében tetszett, és jó lehetne ez, csak az elején sokat beígér és végül az ígérethez mérten nem kapok semmit, csak amit már megszoktam, ami bármilyen jó is, mint az eddigiek de ha előre fel vagyok "izgatva", hogy ez más lesz, több, érdekesebb és várnám a konklúziót, ami helyett egy homályos mondatot kapok, az minden, csak nem jó.
1
sunyilo
2017. július 10. 19:55
#11
Egész jó.
1
vakon54
2017. július 10. 16:00
#10
Nemrosszírás.
1
sztbali
2017. július 10. 09:41
#9
Nagyon jó.
1
gyuri0926
2017. július 10. 07:51
#8
Értelmetlen , van családon belüli szex , nagyon is . Mesélni tudnék .....
1
l
listike
2017. július 10. 07:11
#6
Nagyon jó volt.
1
kendy981
2017. július 10. 06:45
#5
Nagyon jó igy tovább
1
Andreas6
2017. július 10. 05:24
#4
Biztos több köze van a valósághoz, mint az itt megjelent történeteknek ebben a kategóriában.
1
z
zoltan611230
2017. július 10. 04:49
#3
Elhiszem...ez megtörtént .
1
a
A57L
2017. július 10. 03:32
#2
Nem rossz írás.
1
T
Törté-Net
2017. július 10. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1