Christina Aguilera egy átlagos napja

A témához tartozó történet:
Pavlov
14 612 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

TheChronic
2003. február 17. 19:38
#7
Subidubiduuu: inkább figyelj oda szerintem,hogy mit olvasol,és azután kritizáld...1.nem a topját simogatta,hanem a melleit.
2.nem mentek el mindketten,csak Jay köszönt el,úgy,hogy "sziasztok srácok",tehát Christina és Brodie maradt otthon.

Az aktusok valóban rövidek és kidolgozatlanok,de a sztori végülis egy teljes napot akar feldolgozni az emlékek "bevillantásával",és azt hiszem,sikerül visszaadnia a mozgalmasságot és pörgést,ami Christina napjait jellemzi.
Ezért nem túl nagy ár a rövidebb aktus.Úgyis mindenki tudja már,hogy megy :DD
Helyesírási hibák vannak,de föleg elírások.Vegyétek figyelembe,hogy ez fordítás!
Nekem tetszenek a híresség sztorik,pl.a Barátok Közt-sztorik is sikeresek voltak,hát még az Atomic Kitten...azóta is álmodok néha a lányokkal... :D
Ne add fel Pavlov,tanulj a kritikákból,és fordíts tovább!!!
1
T0mi
2003. február 17. 17:00
#6
SZÁNALMAS Tele van helyesirasi hibakkal es egy vacak... a tortenetben kb minden fiu ket percig birja aztan elmegy.. Ez a szerzore vall?!!
na mindegy... Inkabb abba ken hagyni neki az irast...
1
Subidubiduuu
2003. február 17. 14:00
#5
Brodie felhúzta a topot a mellei fölé, és simogatta. - Mi a jó 1 top simogatásában?
Miután megkefélték a csajt, és elmentek, utána hogy került vissza a csávó?
Szerintem elég gagyi a történet. A story maga nem lett volna rossz, de nagyon rosszul vannnak kidolgozva az aktusok.
Szerintem.
1
Yoni
2003. február 17. 11:09
#4
Unalmas.5 pont.
1
Dorenno
2003. február 17. 07:37
#3
Vacak... Miért nem lehet ezeket a "híresség" storykat abbahagyni? Totál értelmetlenek. Ne erőltessük jó? 2p
1
Ildica
2003. február 17. 03:56
#2
Nem baj ha csak a feléig jutottam el? Igérem megprobálom a többit is elolvasni...valamikor. :)
1
T
Törté-Net
2003. február 17. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1