Avatár - A festett hölgy
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Eddigi hozzászólások
#9 Leona 2014. 08. 11. hétfő 07:27
Mivel régebben az első sorból szapultam a munkádat az oldalon, így illik megint megszólalnom. Először is a szerkesztésed javult és a korábbi munkáidhoz képest ez már szépnek is mondható. Van még így is bőven szerkesztési hibád, de ez a füzet ilyen téren már pofásnak mondható. Szóval szerkesztés 10-ből 7 pont nálam. Sajnos azonban ezután megint jön a fekete leves. A fordításod továbbra is messze kritikán aluli. Nekem nincs bajom azzal, ha valaki google fordítást csinál. Ez egy dolog. A gond ott kezdődik, hogy te csak lefordítod a szöveget és már rakod is a bubiba a mondatokat. Pedig odafigyelésessel, igényességre törekvéssel sokkal élvezetesebb munkákat prezentálhatnál. Ahogy azt jó pár fordítónak mondtam már az elmúlt években és mondják mások is, a nyers fordítás még nem kész fordítás! Olvasd újra és újra át a fordításod. Csiszolgasd, fogalmazd át és egységesítsd a szöveget. Ha hallgatsz rám akkor jobb és igényesebb végeredményt kaphatsz. A szöveg/fordítás nálam így 10-ből 3 pont.
#8 feherfabia 2014. 08. 7. csütörtök 06:00
4P
#7 zsuzsika 2014. 08. 6. szerda 14:57
Gyenge.
#6 axelley 2014. 08. 4. hétfő 12:40
Itt nem csak a helyesírással vannak gondok.
"Élveztes el engem!" - eddig a pontig bírtam olvasni ezt a munkádat. Most komolyan hallottál macsek2 valakit is, így beszélni? Mintha egy kisiskolás írná a szöveget. Vegyél elő egy könyvet és olvas inkább sokat. Vannak már erotikus és kemény jellegű szexuális novellák is. Dedós szintjén vannak a szövegezések.
Adtam rá 1 pontot, mert 0 nem lehet.
#5 aleksz27 2014. 08. 4. hétfő 10:15
A fogalmazásod sokat javult a régiekhez képest, a beírás is. Viszont a nyelvtan még mindig gáz! Egy kicsit vegyél több fáradtságot, és használj legalább helyesírás ellenőrzőt, mint a mi kedves bazsi rózsikánk smile 6 pontot adok rá, mert látom, hogy próbálkozol, és a feltöltéseid is változatosak.
#4 Sierra 2014. 08. 4. hétfő 09:41
Basszus, képtelen vagy ilyen kevés szöveget leírni helyesírási hiba nélkül????
#3 Rinaldo 2014. 08. 4. hétfő 07:25
jó.
#2 bazsarózsa 2014. 08. 4. hétfő 00:22
Azért adtam rá két pontot, mert jó rövid volt szerencsére.
#1 Törté-Net 2014. 08. 4. hétfő 00:00
Mi a véleményed a képregényről?