Az őrzők ébredése 2. rész

A témához tartozó képregény:
Az őrzők ébredése 2. rész
superman1900
50 oldal
Az őrzők ébredése 2. rész - Erotikus képregény Az őrzők ébredése 2. rész - Erotikus képregény Az őrzők ébredése 2. rész - Erotikus képregény Az őrzők ébredése 2. rész - Erotikus képregény Az őrzők ébredése 2. rész - Erotikus képregény
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

a
A57L
2017. július 22. 01:54
#22
Ez sem lett valami jó.
1
t
track47
2015. június 29. 23:50
#21
Hááát nem is tudom....
1
r
rockycellar
2014. augusztus 17. 13:52
#20
A képp jó de nagyon gyenge
1
Leona
2014. augusztus 11. 07:39
#19
Ha márt Vip-be került a füzet akkor illet volna a cím felíratott is magyarra ültetni. Nem olyan nagy dolog ez... Igaz úgy egy picit dolgozni kellet volna a vip tagságért, az meg itt ugye luxus...
1
zsuzsika
2014. augusztus 6. 14:40
#18
Gyenge. Nem tetszett.
1
b
bazsarózsa
2014. augusztus 4. 02:23
#17
Folytasd, ne hagyd abba, kellenek a vidám percek!
1
aleksz27
2014. augusztus 4. 00:38
#16
Sokat mondtam? Ne haragudj! :( Az ilyenre mint te kár is az időt pazarolni. Gondolom nemrég tévedtél fel az oldalra, a mi nagy bánatunkra. Tipikusan a gép előtt keménykedő hülye gyerek vagy...Na feküdj le gyorsan, mert anyuci bejön és elfenekel!
Részemről a vita lezárva!
1
b
bazsarózsa
2014. augusztus 4. 00:26
#15
Ennél nagyobbat nem is tévedhetnél zsenikém hahaha. Talán vedd elő azt a legót és használd, okosodjál, mert rád fér.
1
aleksz27
2014. augusztus 4. 00:09
#14
A 2 mondatot felcseréltem... Arra céloztam, hogy nem ugatni kell másnak, hogy milyen szar. hanem írni nekik, hogy milyen témát szeretne az illető, de ha ezt se tudjátok, akkor had döntse el Ő, hogy mit szeretne feltölteni...
Amúgy az értelmi szinted elnézve nem vagy több 14-nél. Nem való még neked ez, menj legózni. Na csá! 😉
1
b
bazsarózsa
2014. augusztus 3. 22:24
#13
aleksz27:

" ... a beírások gyengék ... Csak a nyelvtanodon kell finomítani, meg a szövegen... "
Meg a helyesíráson, a fogalmazáson, a stíluson és sorolhatnám, de te azért hitegesd csak, hogy van értelme. Gonosznak lenni jó! 😀

"írjatok az íróknak, hogy milyet szeretnétek, milyen témát, történetet. A témaválasztás meg legyen olyan ami neki tetszik..."

Na most akkor hogyan legyen zsenikém? Az olvasók vagy az írók döntsenek...? Hát téged se az eszedért szeretnek!
1
aleksz27
2014. augusztus 3. 15:34
#12
macsek2: Ne foglalkozz vele. Szerintem vannak egész jó feltöltéseid, persze van 1-2 ami nem jön be, főleg a beírások gyengék, de amúgy van jó is köztük. Csak a nyelvtanodon kell finomítani, meg a szövegen, ne legyen olyan egyhangú.
bazsarózsának meg annyi, hogy hajrá csinálj jobbat, ha nem akkor ne "szarozd le", max. kritikát írj, hogy miben kéne fejlődnie. Soknak nagy itt a szája, hogy ilyen gyenge, meg olyan szar.Akkor írjatok az íróknak, hogy milyet szeretnétek, milyen témát, történetet. A témaválasztás meg legyen olyan ami neki tetszik...
1
p
papi
2014. augusztus 2. 07:02
#11
Nem tetszik, semmi történet egy nagy adag durr bele és kész.
1
b
bazsarózsa
2014. augusztus 1. 22:31
#10
Először is általában rossz a témaválasztásod. Aztán jellemzően a sztori is hiányozni szokott. A képi világ pedig szinte mindig borzalmas szokott lenni. A fordítás meg a beírás meg kritikán aluli. Amúgy jó... 😀
Nem értem minek csinálod, ennyire nem lehet torz önképed, nem hiszem el hogy nem tudod hogy a "munkáid" szarok. Az meg ha zavar hogy sok a munka vele akkor inkább keress más egyszerűbb elfoglaltságot magadnak. Az nem elfogadható magyarázat ám, hogy azért szart töltessz fel mert lusta disznó vagy és különben is örüljek hogy ilyet kapok. Mint mondtam a rossz nem jobb a semminél. Csináld jól vagy ne csináld. Kifogás nincs.
1
macsek2
2014. augusztus 1. 21:27
#9
Nos bazsarózsa hát csinálj egy jót és ha tényleg jó lesz én leszek az első aki elismeri, hogy igen ez jó. Egyébként azt nem mondanám, hogy nem javulnak a képregényeim, ha időrendben megnézed ami tőlem eddig megjelent akkor láthatod, hogy a régiek tényleg nem voltak szépen megcsinálva de ha a mostanában megjelenteket nézed láthatod a javulást a házfeladatot ne nézd az egy régi feltöltés. De ha megmondod szerinted mit lehet még javítani és meg tudom tenni akkor meg teszem, hogy javuljanak az ezután készítendő képregényeim , de vedd figyelembe azt is jelenleg is van bent sok képregényem ami még nem jelent meg és olyan is ami ezután küldök be amik már kész vannak . a képregény választásban pedig úgy vagyok , hogy mikor milyet választok nem csak egy félét, persze csinálhatnék olyat is ami 60-70 oldalas tele szöveggel nyugati típusú , de az oldalanként akár több óra is lehet és azért is 30 nap jár . De neked meg tudok adni egy oldalt ahol sok nyugati minőségi képregényt találsz onnan nyugodtan választhatsz magadnak és megcsinálhatod, hogy lásd menyi munka van vele. http://zizki.com/comics/ Ezen az oldalon rengeteg angol nyelvű képregény van . Ezúton kívánok neked és másnak is jó olvasgatást a Törte-net oldalon.
1
N
NinjaWolf95
2014. augusztus 1. 18:56
#8
Jó.
1
b
bazsarózsa
2014. augusztus 1. 18:19
#7
És ha csinálok jobbat akkor majd belátod, hogy ez is meg az ugyanilyen gagyi szarok amiket te szoktál egy kalap szart érnek? Hát nem hinném, mert néha vannak jók is, de a tieid mégsem javulnak. És azért mert én nem csinálok semmilyet ez még szar. De hogy értsd, az odakozmált étel azért mert én nem főzök jobbat annál az odakozmált étel és mint olyan ehetetlen és nem is eszem meg.
1
macsek2
2014. augusztus 1. 17:10
#6
bazsarózsa Mint mondtam itt a lehetőség, hogy csinálj jobbat.
1
macsek2
2014. augusztus 1. 14:57
#5
bazsarózsa akkor csinálj te jobbat itt a lehetőség számodra is, én legalább dolgozom rajta, nem csak letöltöm meg feltöltöm és meg is van a 15 nap! Egyébként pedig neked az enyém nem tetszik nekem pedig ez , de mint tudjuk az ízlések és a pofonok különbözőek , a hozásszólási lehetőség pedig azért van, hogy mindenki aki akarja kifejtse a véleményét. Ezúton is kívánok mindenkinek jó olvasást akár szereti a képregényeimet akár nem , remélhetőleg mindenki talál magának valami jót.
1
D
Daronel
2014. augusztus 1. 09:53
#4
gyenge
1
R
Rinaldo
2014. augusztus 1. 06:45
#3
gyenge.
1