Vonaton
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Eddigi hozzászólások
#14 A57L 2013. 10. 22. kedd 04:32
Egész jó.
#13 izmos22 2013. 07. 17. szerda 00:48
Szexvonat ¡
#12 Pavlov 2013. 07. 8. hétfő 07:07
Ötletes, hangulatos. Néhol kissé túl fennkölt. Írj még!
#11 v-ir-a 2013. 07. 5. péntek 21:56
nagyon tetszett...
és igen, van az a pillanat, amikor már tényleg nem számít a külvilág...csak az számít,hogy ketten együtt boldogan....
8 pont
#10 Rinaldo 2013. 07. 5. péntek 07:00
Jó-
#9 Amnada 2013. 07. 5. péntek 02:37
Nekem nem az a lényeg az írásokban hogy igazak-e vagy sem, hanem mint az előttem író fogalmazta, magával ragad és visz a sztori. De ezt a története nem tudtam végig olvasni, mert a szóhasználat a szófordulatok egyszerűen rossz, mintha nem tudnád a szavak magyar jelentését. Gondolom abba a hibába estél hogy túl akartad fogalmazni, nem kellett volna és akkor talán még én is végig tudtam volna olvasni.
#8 gaborthefirst 2013. 07. 5. péntek 02:17
Nem baj, megtalálják mások, és használják is, remélhetőleg. Már a bilincset. smile Szerintem általában véve mindegy, hogy egy történet valós vagy sem, mert a lényeg, hogy a sztoriba bele tudjam magamat élni, hogy élvezzem, mert attól jó, ha kikapcsol, magával ragad, stb, azaz ha pozitív hatással van rám, így egy fantázia is lehet jó írás, nem ez a lényeg. Szóval ennyit az 'érdemi' kritikákról, a kétkedőknek meg csak annyit, hogy a történet simán hihető, miért ne volna? Ennél én sokkal izgalmasabbakat is elkövettem már, és ma is dolgozok az ügyön, és remélem még sokáig. Ha-ha!
Nekem tetszett a történeted meandmarlonbrando, de lehetett volna részletesebb, a szenvedélyt jobban átadó a cselekmények leírása. A téma, a tartalom, a stílus, a fogalmazás és helyesírás rendben volt. A szereplők itt nem olyan lényegesek, hogy jobban meg kéne benneteket ismerni, a cselekmény a lényeg. Dolgozd ki jobban és legalábbis nekem jobb lett volna, ha nem I/2-ben mondtad volna el. De így is egész jó volt, 8 pont, kösz, üdv!
#7 axelley 2013. 07. 4. csütörtök 19:55
Mintha elkapkodtátok volna szerintem. Voltak benne (inkább sokk) ismétlések, plusz a szereplők meg/bemutatása (talán legközelebb).
- kemény mellbimbó
- szegény ruhák-levetkőzés
De jól kevertétek szerintem a dominanciát az érzéki szeretkezéssel, ha domináns oldalt mutatod be, akkor szerintem jó volt így. De benne vannak az érzelmek is, ahhoz viszont hiányoltam a szereplők bemutatássát. Én legalább is így látom.
Várom „eme pár” újabb kalandjait.
Kedvesem szokta ezt, de 8 pont
Köszi és Üdv

UI.: Na ennyit az üzenő fal használatáról.
#6 meandmarlonbrando 2013. 07. 4. csütörtök 19:00
A fanyalgóknak üzenem: megtörtént eseményt (velem és a párommal) írtam le, és elnézést, hogy cuppog a p*nciszafttól és a g*citől.
Inkább építő jellegű kritikákat várnék, eltérőeket a lentebb olvashatóktól. Köszönöm.
#5 sztbali 2013. 07. 4. csütörtök 15:15
Álmodjon a nyomor. smile
#4 veteran 2013. 07. 4. csütörtök 13:14
Álmodj tovább.00pont
#3 papi 2013. 07. 4. csütörtök 07:41
Aztán felébredsz mert beleért a kezed a bilibe....
#2 genius33 2013. 07. 4. csütörtök 05:13
Nem is rossz smile
#1 Törté-Net 2013. 07. 4. csütörtök 00:00
Mi a véleményed a történetről?