Vonaton

A témához tartozó történet:
meandmarlonbrando
7 945 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Andreas6
2020. június 6. 07:35
#15
Számomra ez kicsit idegen. Engem inkább leblokkol a lebukás veszélye. Nem vagyunk egyformák, hála Istennek. Amúgy Pavlovval értek egyet.
1
a
A57L
2013. október 22. 04:32
#14
Egész jó.
1
i
izmos22
2013. július 17. 00:48
#13
Szexvonat ¡
1
Pavlov
2013. július 8. 07:07
#12
Ötletes, hangulatos. Néhol kissé túl fennkölt. Írj még!
1
v-ir-a
2013. július 5. 21:56
#11
nagyon tetszett...
és igen, van az a pillanat, amikor már tényleg nem számít a külvilág...csak az számít,hogy ketten együtt boldogan....
8 pont
1
R
Rinaldo
2013. július 5. 07:00
#10
Jó-
1
A
Amnada
2013. július 5. 02:37
#9
Nekem nem az a lényeg az írásokban hogy igazak-e vagy sem, hanem mint az előttem író fogalmazta, magával ragad és visz a sztori. De ezt a története nem tudtam végig olvasni, mert a szóhasználat a szófordulatok egyszerűen rossz, mintha nem tudnád a szavak magyar jelentését. Gondolom abba a hibába estél hogy túl akartad fogalmazni, nem kellett volna és akkor talán még én is végig tudtam volna olvasni.
1
g
gaborthefirst
2013. július 5. 02:17
#8
Nem baj, megtalálják mások, és használják is, remélhetőleg. Már a bilincset. 🙂 Szerintem általában véve mindegy, hogy egy történet valós vagy sem, mert a lényeg, hogy a sztoriba bele tudjam magamat élni, hogy élvezzem, mert attól jó, ha kikapcsol, magával ragad, stb, azaz ha pozitív hatással van rám, így egy fantázia is lehet jó írás, nem ez a lényeg. Szóval ennyit az 'érdemi' kritikákról, a kétkedőknek meg csak annyit, hogy a történet simán hihető, miért ne volna? Ennél én sokkal izgalmasabbakat is elkövettem már, és ma is dolgozok az ügyön, és remélem még sokáig. Ha-ha!
Nekem tetszett a történeted meandmarlonbrando, de lehetett volna részletesebb, a szenvedélyt jobban átadó a cselekmények leírása. A téma, a tartalom, a stílus, a fogalmazás és helyesírás rendben volt. A szereplők itt nem olyan lényegesek, hogy jobban meg kéne benneteket ismerni, a cselekmény a lényeg. Dolgozd ki jobban és legalábbis nekem jobb lett volna, ha nem I/2-ben mondtad volna el. De így is egész jó volt, 8 pont, kösz, üdv!
1
axelley
2013. július 4. 19:55
#7
Mintha elkapkodtátok volna szerintem. Voltak benne (inkább sokk) ismétlések, plusz a szereplők meg/bemutatása (talán legközelebb).
- kemény mellbimbó
- szegény ruhák-levetkőzés
De jól kevertétek szerintem a dominanciát az érzéki szeretkezéssel, ha domináns oldalt mutatod be, akkor szerintem jó volt így. De benne vannak az érzelmek is, ahhoz viszont hiányoltam a szereplők bemutatássát. Én legalább is így látom.
Várom „eme pár” újabb kalandjait.
Kedvesem szokta ezt, de 8 pont
Köszi és Üdv

UI.: Na ennyit az üzenő fal használatáról.
1
meandmarlonbrando
2013. július 4. 19:00
#6
A fanyalgóknak üzenem: megtörtént eseményt (velem és a párommal) írtam le, és elnézést, hogy cuppog a p*nciszafttól és a g*citől.
Inkább építő jellegű kritikákat várnék, eltérőeket a lentebb olvashatóktól. Köszönöm.
1
sztbali
2013. július 4. 15:15
#5
Álmodjon a nyomor. 🙂
1
veteran
2013. július 4. 13:14
#4
Álmodj tovább.00pont
1
p
papi
2013. július 4. 07:41
#3
Aztán felébredsz mert beleért a kezed a bilibe....
1
genius33
2013. július 4. 05:13
#2
Nem is rossz 🙂
1
T
Törté-Net
2013. július 4. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1