Erdélyi fantázia

A témához tartozó történet:
hárman
22 093 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

a
A57L
2013. július 1. 08:41
#9
Elmegy.
1
p
papi
2013. június 29. 13:12
#8
Nagyon jó
1
papi2007
2013. június 28. 09:13
#7
hasonlóról fantáziálok én is
1
genius33
2013. június 27. 17:19
#6
Hm egész jó lett. 🙂
1
g
gaborthefirst
2013. június 27. 12:56
#5
hárman: szerintem is "jó lett volna, ha valóságos", de attól tartok így az marad. Mármint fantázia. Sajnos nekem sincsenek jó tapasztalataim a netes ismerkedéssel, véleményem szerint teljesen értelmetlen időpocsékolás levelezgetni, főleg hónapokig, mert ezalatt az ember óhatatlanul beleéli magát valamibe, valaki(k)be, de a valóság más lesz, csalódás, mert ugye mindenki hazudik, és ezen még a webkamera sem segít... Én - ha a neten valaki megtetszik nekem, vagy én neki - a legrövidebb időn belül, ha lehet azonnal találkozok, mert úgyis a személyes találkozás dönt el mindent, ott öt perc alatt kiderül, hogy van-e szimpátia, működik-e a kémia, ami nélkülözhetetlen. És ez csakis élőben derül ki! Ha igen, ha van kölcsönös szimpátia, akkor jöhet a következő lépés, további ismerkedés, közös programok stb, ha nincs, akkor nem raboljuk egymás idejét, elköszönünk, nincs csalódás, sem elpazarolt hónapok, majd valaki mással összejön... Lehet, hogy túl pragmatikusnak tűnik, de tapasztalatom szerint így működik, illetve a spontán ismerettségek szoktak jól alakulni. Nyitott szemmel kell járni, aki keres az talál, ennyi. De nekem nagyon úgy tűnik csak ábrándozol róla, ami édes kevés, mert céltudatosnak, rámenősnek és bevállalósnak kell lenned, ha ezt a vágyadat valóra akarod váltani. Más ám elképzelni és megint más megtenni, nagyon más... És szerintem hagyd el a műveltség mániádat, mert az intelligencia nem egyenlő a műveltséggel, az unintelligens művelt emberek a legsötétebbek, szóval ne legyenek illúzióid, de úgyis a saját bőrödön fogod megtanulni, mint mindenki. 🙂 Ha van eszed bátran, előítélet-mentesen, nyitottan és rugalmasan állsz hozzá az emberekhez és az élethez. Nos, ha rám hallgatsz, azt teszel amit akarsz, csak légyszi csináld már, ezt rossz nézni is! Remélem megvalósítod az álmodat, a fentieken túl sok szerencsét hozzá! Ha esetleg kíváncsi vagy a tapasztalataimra, vagy van kérdésed, szívesen segítek amiben tudok: gaborthefirst@freemail.hu Üdv!
1
R
Rinaldo
2013. június 27. 07:22
#4
Jó lett volna ha valóságos.
1
Pavlov
2013. június 27. 06:03
#3
Fölösleges gondolatjelek is vannak benne.
1
j
joozsi
2013. június 27. 02:11
#2
"több éves barátság kőt ehhez a két emberhez", "és combjai búja látványban részesítettek", "Az arcom előtt ott csüngött a nedvektől fénylő punci,"
Érdekes is lehetne. Szerintem, gyenge.
1
T
Törté-Net
2013. június 27. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1