Fiúszerelem 2. rész

A témához tartozó történet:
author04
30 371 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

s
sipospista
2013. július 16. 21:46
#12
szuper megy a pont
1
author04
2013. június 25. 02:55
#11
Kedves axelley!
Látod, most megfogtál, nyilván át kell ismételnem, amit az általános iskolában a napszakokról, meg az óráról tanultam, egyébként meg a jókívánság a fontos. Ami a "Tisztelt" jelzőt illeti: miért kéne elnézést kérned, nekem tökéletesen megfelel az "author04", mindenféle jelző nélkül. Jómagam a hivatalos levelezésben használom általános formulaként, magánlevélben csak akkor, ha valakit tényleg őszintén tisztelek, vagy ha eleve hangsúlyozni akarom a távolságtartást. Remélem, hamarosan ismét melletted lesz a párod. Üdv!
1
axelley
2013. június 24. 21:51
#10
Tisztelt author04!
Na ezért hiányzik a másik felem. Ha olvasok valamit.
Elnézést, hogy lehagytam a "Tisztelt" megnevezést. Jelezni akartam, hogy most férfival beszélsz.
Nem szeretem, de most ezt használom. A "csajom" nincs Magyarországon.
Így most én írok. Visszaolvasva vettem észre, hogy hülyeséget írtam.
De és én is kötözködöm veled, ha már feldobtad a labdát.
19:55 már az esti órákban van.
Inkább Kellemes estét kívánok neked!
Üdvözlettem: axelley
1
author04
2013. június 24. 19:55
#9
Kedves axelley!
Ne haragudj, hogy csak most válaszolok, nem udvariatlanságból történt - hiszen támogató véleményedet és elmarasztaló kritikádat is mindig szívesen fogadom tőled/tőletek - de mostanában nem voltam gépközelben. Mozgalmasság: ez a rész arról a kétségbeesett (néhol szánalmas) próbálkozásokról szól, amivel főhősöm szándékozik közelebbi kapcsolatot kialakítani álmai fiújával, emiatt nyilván az ő érzelmeit tolmácsolom hangsúlyozottabban. A következő részek - ha egyáltalán megjelennek - már az egymásra találásról szólnak, a vágyak kölcsönös beteljesüléséig - emiatt nyilván "mozgalmasabbak" is, - de az epilógus keserű zárszóval fejezi be egy szerencsétlen sorsú srác történetét. Köszönöm a megjegyzésedet és a szavazatodat/szavazatotokat.
Még egyet: műszaki ember lévén elég jó barátságban vagyok a számokkal, így számomra (9+9)/2= 9, (9+9/2)/2= 6,75. Már csak a pontosság kedvéért, persze ez csak tréfa volt. Üdv kislány, és szép napot!
1
axelley
2013. június 21. 20:53
#8
9+9/2=8 pont( kár hogy külön olvastuk el) Szerintem jó volt egy kicsit lehetet volna mozgalmasabb és hiányoltam, hogy csak a fő szereplő kapott most érzelmeket. A másik feleket, mintha elfelejteted volna. Mindig csak támadták valahol.
1
author04
2013. június 6. 14:30
#7
Kedves omar!
Egy ilyen történeten legalább jót lehet szunyókálni (már ha egyáltalán van ereje az olvasónak végigásítoznia), egyébként a lapon bőven találsz - hála istennek, a szerzőknek és a szerkesztőknek - ennél sokkal jobban megírt, sokkal mozgalmasabb történeteket - lásd homo toplista -, azokon még jól fel is lehet izgulni az arra fogékonyaknak (és ez nem ám buta gúnyolódás!), abból lehet válogatni kedvedre, de ez nem az a kategória. Köszönöm és üdv!

Kedves v-ir-a!
Elismerem, és bár a történet egészének megértéséhez hiányzik a teljesen jogos szempontból kimaradt eredeti 2. és 3. rész is, a folytatás már eseménydúsabb, persze a fogadtatás nem a szerzőn múlik. Köszönöm és üdv!
1
o
omar
2013. június 6. 12:56
#6
Uncsi.
1
v-ir-a
2013. június 4. 22:43
#5
kicsit vontatott, de érdekes🙂
1
R
Rinaldo
2013. június 4. 09:50
#4
Nem jött be neki,hogy leszopja.
1
author04
2013. június 4. 09:49
#3
Tisztelt Szerkesztőség!

Köszönöm, korrekt.

Üdv
Author04
1
T
Törté-Net
2013. június 4. 09:40
#2
Véletlenül egy már felkerült történet került fel, kicseréltük egy új történetre, és töröltük a pontjait, hozzászólásait, elnézést az írótól és az olvasóktól is.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
T
Törté-Net
2013. június 4. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1