Fiúszerelem 1. rész

A témához tartozó történet:
author04
31 642 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

axelley
2013. május 13. 09:37
#18
Tisztelt (én eddig nem tettem ezt ki, elnézést)author04:
Nem 2 lány gyönyörére gondoltam azt tényleg csak 2 lány tudja tisztán szépen, érzelmekkel túlfűtötten leírni.
Pl.: azért is szeretem a te munkáidat, mert te az érzelmi szállakra szoktál rá menni 70%. Nem a testi dolgokra 30%.

De nem is éled át,(pedig isteni érzés hidd el, főleg, ha a partnert már több hónapja talán éve ismered és mindent tudtok egymásról, és aki szeret, téged az is elfogadja ezt a "szenvedélyed"😉 utalhatsz rá.
-Becsukódik az ajtó lassan nagyon lassan egy öröké valósságig tart. Amig a két lány forron csókot váltanak. -
Ha a helyesírási hibákat elnézed.
Fórum/"Női anális orgazmus - létezik-e?" Ott kifejtettem a véleményem ezzel kapcsolatban. Egy kicsit túlfűtött iromány lett
gaborthefirst-el. #43 axelley, de #47-nél indulunk be.

De igen sok történetnél látszik a "férfi központú" láttás mód.
Én ide sorolom:
-a 2 nő felállást +1 férfi,
-az orális szexet,
-a női maszturbációt,

Nem én arra gondoltam, amit gaborthefirst is írt Teljes nagyszabású történet. Egy folyamatos szereplővel, furcsa érdekes helyzetekbe.
(homo, hetero, egyveleg). Érdekes lenne ilyet végre olvasni tőled.
Ahogy írtam: "Merj nagyot álmodni, és elrugaszkodni."
1
author04
2013. május 12. 20:02
#17
Kedves axelley!
Még egyet: homo témájú írásaim jórészt a saját fantáziám termékei -a valós eseményeken alapuló, mások által megélt élmények által sugallt történeteimnél mindig kiteszem az "Idegen ötlet alapján" megjegyzést. Ha a "lányszerelem" alatt leszbikus történetet értesz, ilyenre nem vállalkozom, mert annak hiteles ábrázolására egyszerűen képtelen vagyok, már csak a nememnél fogva is, ehhez nem elég a fantázia, ezt meg kell élni, és egyrészt nem szeretnék csalódást okozni az olvasóimat, másrészt nem szeretném nevetségessé tenni magam, annál azért hiúbb és igényesebb vagyok; éppen ezért szánakozva nézem egy-két szerzőtársam hiábavaló próbálkozását, amint erőlködve igyekeznek ábrázolni két lány gyönyörű szeretkezését, de a leírtakból nyilvánvaló, hogy férfi írta, akinek fogalma sem lehet az ilyen kapcsolat lényegéről és csodálatosságáról.
Ha a szokványos -bár ezen a lapon nem igazán népszerű (hiszen itt a "családi" a csúcs!!!)- fiú-lány kapcsolatra gondolsz, megismétlem: Férfiavatás-1., és majd küldöm a többit is. Üdv.
1
author04
2013. május 12. 09:21
#16
Kedves axelley!
Szavaidat mindig örömmel fogadom. Természetesen vannak hetero történeteim is, bár jelenleg csak a "Férfiavatás 1." van fenn, de hamarosan jön a többi is. Köszönöm és üdv.
1
axelley
2013. május 12. 08:36
#15
author04: Új történet, így nem vártam meg a párom.(elég sokat vártam pedig rá)
Hát igen ez nekem egy kicsit vicces sztori volt.(Nem egy helyen mosolyogtam is). Nem a megszokót tőled. Gratulálok. Tudsz új dolgot alkotni (legalább is számomra 10).

Más téma (Nem itt kezdtük el, de a te történetedhez tartózik, így ide írom).: Merj nagyot álmodni, és elrugaszkodni. Akik szeretik a munkád azok kitartanak melletted. Vagy kérd ki kedvesed véleményét is segítségét.
Nem rossz ötlet egy folyamatos szereplő, különböző helyzetekbe keveredve.
Nem csak "fiúszerelem, de mehetne mellé egy kis lányszerelem".
Jobb lenne, mint az a sok pici történet egyben.
1
author04
2013. május 12. 00:27
#14
Kedves gaborthefirst!
Pont az ilyen vélemények -meg persze, az ésszerűen bíráló megjegyzések- miatt érdemes csinálni. Köszönöm, és üdv, mára véget ért a napom, jő éjt mindenkinek!
1
g
gaborthefirst
2013. május 12. 00:22
#13
author04: kicsit szomorúvá tesz, hogy egyesek nem tudják elviselni sem feldolgozni, hogy istenadta tehetséged van, és ennek valamint a becsülettel elvégzett munkádnak köszönhetően rendszeresen elkápráztatod az olvasókat egy-egy újabb igazgyönggyel.
Ugyanakkor csak ismételni tudom magamat a tekintetben, hogy az irigyedtől kapott negatív 'értékelés' az az ő hülye módján elismerésnek számít, az irigytől kapott 1 pont valójában óriási 10 pont!
1
author04
2013. május 11. 23:27
#12
Még egyet: tiszta szívből örülök (de komolyan ám!), hogy lelki (testi?) kielégülést nyújthatok a történeteimet lepontozóknak, mert számukra legalább akkora örömöt szereztem, mint méltatóimnak. Hát mi a fene másért írna az ember, ha nem ezért?
1
author04
2013. május 11. 23:13
#11
Köszi az 1-est, f@sz@ gyerek vagy!
1
author04
2013. május 11. 19:37
#10
Kedves genius33!
Történetem főhőse már érett ifjúként meséli el - hetero - barátjának kamaszéveit a nemiség ébredésétől a beteljesülésig. Nyilván nem követendő példaként állítom az olvasóim elé a főszereplőt, -ezzel nagy hibát követnék el, mert jelen korunk igen erős ellenérzéssel viseltetik a "másság", de különösen a homoszexualitás iránt- mindössze egy valós tényeken alapuló életsorsot szeretnék bemutatni, talán a magam eszközeivel sikerül is. Ha van türelmed, olvasd végig, talán megéri- ennek megítélése az olvasók feladata. Köszönöm, és üdv.
1
genius33
2013. május 11. 19:20
#9
Hát érrrdekes 🙂
1
author04
2013. május 10. 00:44
#8
Kedves jony21!
Köszönöm az elismerésedet, a sorozat többi része közlésre vár, és mivel szorosan összefüggő részekről van szó - akárcsak eddigi sorozataim esetében - igazán csak egyben élvezhető az egész, de ez mind a közlés, mind az olvashatóság szempontjából megoldhatatlan.
Ami a méreteket illeti: a legtöbb kamasz szívesen ábrándozik óriási méretű nemi szervről, mint a férfiasság legfőbb bizonyítékáról, de bizony a szexuálterapeuták szerint az legalább akkora átok, mint az extra kicsi, de hát ez velünk született adottság. Ezért mindig jókat röhögök a szinte minden honlapon előforduló "csalhatatlan" és biztos sikert ígérő pénisznövelő praktikák hirdetésein, mert pont erre a hiúságra alapozva csalják ki a pénzt a hiszékeny emberekből. Köszi és üdv!
1
jony21
2013. május 10. 00:20
#7
Szerintem nagyon jo kis sztori várom a folytatást. Az hogy kinek mekkora . . . .az magán ügy!🙂 gratula!
1
R
Rinaldo
2013. május 9. 07:55
#6
El indultak a felnőtté válás útján,.
1
author04
2013. május 9. 03:15
#5
Kedves gaborthefirst!
Megjegyzésedet és szavazatodat köszönöm, megtisztelsz vele.

Kedves boyka92!
Ne hidd, hogy a hősöm által említett méret a fantázia terméke, ha jól emlékszem, a "magyar rekord" 40 cm körül jár. Hála Istennek, én soha nem vágytam ilyen extra méretű hímtagra,- talán ezért is volt mindig kiegyensúlyozott minden kapcsolatom, viszont személyes ismerősöm eléggé nehezen talál megfelelő társra, és átkozza a sorsot, mert egy "átlagos" nő egyszerűen képtelen befogadni. Hát akkor inkább az átlag...
1
g
gaborthefirst
2013. május 9. 01:41
#4
boyka92: szerintem álom volt, csak álmodta. 🙂 De author04 megvilágítja az elmédet majd ezzel kapcsolatosan (is).
1
g
gaborthefirst
2013. május 9. 00:39
#3
author04 kegyetlenül jól írsz, elejétől a végig 'láttam' az egészet. Szép, de ez nem az én világom. 10 pont! 🙂
1
b
boyka92
2013. május 9. 00:13
#2
27centi persze nekem meg kisbaba pocsom van 50 centi 3 kilo
1
T
Törté-Net
2013. május 9. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1