Kis házi orgiaparty

A témához tartozó történet:
lokil15
27 053 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Andreas6
2019. március 5. 10:57
#12
Hiányzik a homo cimke, ezért (meg a pocsék helyesírásért, fogalmazásért, stb.) 1 pont!
1
a
A57L
2013. december 9. 05:45
#11
Egész jó.
1
genius33
2013. április 9. 15:48
#10
Nem is rossz 🙂
1
g
gaborthefirst
2013. április 7. 23:34
#9
Szia! Szerintem írjál, tetszett 😉
1
v-ir-a
2013. április 4. 22:48
#8
néha én is képzavarban voltam🙂, de ettől eltekintve nem volt rossz, sőt...ebben benne van a folytatás is 7 pont
1
F
Fuck89
2013. április 3. 18:11
#7
hmm... nem rossz 😉
1
sztbali
2013. április 3. 17:52
#6
A vonalvezetés egy idő után már alig követhető így nem érzem igazán ütősnek a történetet. Vannak benne részek amelyek teljesen egybefolynak ezért azt se tudom, hogy hogy jönnek a történések időrendi sorrendben. Nekem egyáltalán nem jött be. Másik kategóriában írhatnál talán jobbat is.
1
R
Rinaldo
2013. április 3. 09:09
#5
Meg kapta a férfi faszát is a seggébe.
1
XXIII.István
2013. április 3. 08:31
#4
Már a címe is bűncselekmény a magyar nyelv ellen!!! Tovább nem olvastam, így nem véleményezem és nem pontozom.
1
author04
2013. április 3. 01:59
#3
Kellemes, ízlésesen ábrázolt történet, és jóllehet az első két szavazódtól egy acélos 2-est kaptál, harmadikként igyekeztem feltornászni az átlagodat - mintegy a megelőlegezett bizalom jeleként - mert kulturált stílusod alapján a többre hivatott szerzők közé sorollak. És most a kritika. Hogy a végén kezdjem: kár, hogy nem folytattad az eseményeket a szobában, mert már csak a szereplők számából ítélve is jócskán van még lehetőség a közös szexélmények kiteljesítésére, és ebben a történetben sokkal több van. Ne vedd (szemérem)szőrszálhasogatásnak, de kissé motiválatlannak érzem, hogy meggyőződéses puncipártiságod ellenére magadba fogadod Pistit, bár az előzmények (a felláció és az azt követő csók), a meztelen testek kavalkádja, no meg némi alkohol végképp megszabadítja a gátlásoktól az embert, és hajlandó - már csak kiváncsacsiságból is - kipróbálni magát korábban elképzelhetetlennek tartott nemi szerepben, ez teljesen OK. Más kérdés, hogy a Pisti általad leírt behatolása nem igazán lehetett kellemes élmény, ezért gyorsan hozzáképzeltem egy jó adag síkosítót, így azért csak könnyebb, arról nem beszélve, hogy előtte nyilván egy alapos öblítést is végeztél, mert ez - akár hetero, akár homo anális érintkezésről van szó - jó érzésű ember számára elkerülhetetlen, ezt már egy néhány alkalommal kifejtettem. Persze, ha egy hirtelen feltörő vágy irányítja az eseményeket, a következményeket viselje a behatoló!
Mindezeket természetesen nem bántó szándékkal jegyeztem meg, és a szavazatom mértékét (10-es)egyáltalán nem befolyásolja a véleményem.
De a jó ég áldjon meg! Másszatok már végre ki abból a qrva kádból, oszt folytassátok a szobában azzal, akit éppen magatok mellett találtok,mert ezt így nem szabad befejezni!
1
L
Loene
2013. április 3. 00:58
#2
Hát ez kimondhatatlanul... *ar volt. Az egész történet legjobb része az volt, hogy egy kisgyerek próbált felnőttet játszani és *uva kemény történetet akart írni. A meghittnek tűnő lagymatag stílustól, egészen a keménynek tűnő elkapkodottig végig zongorázta, a "hogyan írjunk a lehető legrosszabban" kézikönyv, összes leírt kompozícióját. Nincs benne semmi egység, vagy egy domináns irány vonal! Bocsánat, még is a puszilgatta, mindenki mindent puszilgat, mint törpapa a varázsfőzeteit, a rajzfilmben.
Sajnos nincsen nulla pont, így 1 lett belőle.
1
T
Törté-Net
2013. április 3. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1