Idegen Támadás

A témához tartozó képregény:
Idegen Támadás
axelley
15 oldal
Idegen Támadás - Erotikus képregény Idegen Támadás - Erotikus képregény Idegen Támadás - Erotikus képregény Idegen Támadás - Erotikus képregény Idegen Támadás - Erotikus képregény
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

SikeresOtto
2021. szeptember 6. 15:14
#22
Mindig is gondolkodtam azon, hogy a 'szörnyes' képekben mi a jó.
Hagy én gerjedjek valamire, ahhoz az kell, hogy szépnek, vonzónak találjam. Ez szükséges ahhoz, hogy beinduljak.
Viszont nem értem, hogy valaki idejön bárhonnan, és azzal akar 'párosodni' aki számára nem szép, mert nem lehet szép. Akkor mi vonzza? Mint a legyet, akit/amit a hús szaga vonz, hogy rárakja légylárvákat? De már a legyet se értem. Ha örömöt/kéjt okoz neki a lárvák elhelyezése, akkor miért nem rakja ki őket 'féluton'? Vagy akkor egoista lenne?
Szóval ez az egész egy nagy baromság.
 
1
én55
2019. november 29. 00:27
#21
Ez meg mi ez?
1
a
A57L
2016. május 26. 05:07
#20
Ilyet még nem láttam,elég érdekes.
1
I
Ickx
2016. május 10. 21:06
#19
Xar... De nagyon,
Zero ( 0 ) pont.
1
t
track47
2015. július 15. 17:30
#18
Ez elég kemény.
1
N
NinjaWolf95
2014. április 3. 20:09
#17
Gyenge.
1
axelley
2013. április 20. 23:57
#16
gaborthefirst: Fórum/Női anális orgazmus - létezik-e?
részben válaszolok
1
g
gaborthefirst
2013. április 20. 23:49
#15
v-ir-a: mindent meg lehet szokni, a csaj is élvezte úgy tűnt, nem értem mi bajod 🙂
1
g
gaborthefirst
2013. április 20. 23:23
#14
Úgy értettem, hogy a kézzel rajzolt képregény azért verhetetlen, mert jó esetben a szerző keze meg az agya összeköttetésben állnak egymással, vagyis a képregény azemberi agy szüleménye. És amennyiben az emberünk még tehetséges, képzett és tapasztalt is, továbbá kipihent és jókedvű, akár az is előfordulhat, ha hagyják és ő is akarja, hogy az agyában megszületett képeket egy az egyben, tökéletesen papírra tudja vetni. Ez verhetetlen.
Nem hittem, hogy lesz olyan szoftver, amivel lehetséges hasonló minőséget ellőállítani, mint amire az emberi agy képes, de most elbizonytalanodtam ... ezek pénzért mindenre képesek. Na azért azt továbbra is kizártnak tartom, hogy mesterséges intelligenciát létrehozzon az ember mint olyan... hát az felérne a teremtéssel, és ahhoz nagyon kevesek vagyunk.
Szerintem vadul fejlesztik a szoftvereket, ha máshol akkor itt is alapon. A baj inkább az lehet, hogy nem strapálják magukat, mert az igénytelent is el tudják adni, akkor meg minek. És ez elsősorban az olvasók hibája, mert igénytelenek. Azt kapják amit megvesznek. Igazuk van! Majd ha jobbat akar a nép, jobbat is kapnak. A piac így működik, csakhát túl sok hülye van, sajnos.

A predátor milyen, jó? Hány rész van? Elérhető? Ha kell segítség szóljál. A hentaikért nem vagyok oda...
1
axelley
2013. április 20. 21:52
#13
gaborthefirst: Ezek az úgy nevezet első generációs 3D képregények.
(Ez 2010-11 körüli képregény) hasonlítás
Nézd meg ezt:
http://g.e-hentai.org/g/450723/50dc111886/
Elméletileg 2012 év végi

Nem értek veled egyet (sajnos a pénz) már itt is behálózta a képregény ipart. Rajzoltak 80% már "incest" fajtába tartozik. Rendes történet már ritka. És igen már van "PREDATOR" verzió is.

3D képregény jó sztorival egyre több lesz. Pl.: EPOCH munkái. Amit megadtam link például. De nem fogsz ilyen típusú (minőségi) képregényekkel találkozni itt az oldalon (ez az én meg láttásom). Lásd mennyi a szöveg benne csak, ha összefogna egy-két fordító, lektor talán.
1
v-ir-a
2013. április 20. 20:58
#12
a kommentek miatt megnéztem.....én is nagy Alien rajongó vagyok, az Alien vs Predator pedig csúcskirály film sztem....de nagyon bizarr ez így🙂
1
g
gaborthefirst
2013. április 20. 14:46
#11
Meglepően jó minőségű képek a film(ek)hez hű ábrázolással, csak egy-két enyhén szemet szúró részlettel. A lány mimikája és testbeszéde is, meg úgy általában minden rendben van, valósnak éreztem (nem hibákra vadásztam, sosem keresem, aszt mégis mindíg találok :-( ).
A szöveg nem hiányzott cseppet sem, akár nélküle is élvezhető a képregény, mert olyan jók a képek, pláne, hogy földönkívüli szörnyekkel szerintem nem lehet beszélgetni... 🙂
Dehát ez mégiscsak egy képregény, abban meg ugye szokott szöveg lenni, szóval oké ... de nem így, mert elég bugyutára sikeredett itt-ott, és sajnos voltak helyesírási hibák is...
Most egy kicsit gondolkodóba estem a képek jó minősége láttán, lehet hogy revideálnom kell azon álláspontomat, miszerint a 3D soha nem lesz olyan jó, mint a kézzel rajzoltak... persze úgyértem máshogyan lehetnek majd jók, talán egyszer, majd valamikor nemsoká. 🙂
Az alien-t nagyon szeretem, a predátort is ... olyan létezik? És alien vs predator? 😀
Meg jó lett volna, ha a lánynak szétmarja az arcát a sperma, mert ha már a vérük olyan, mint a sav, akkor miért ne?! Végül is ez csak fikció, és ha már lúd legyen kövér... brutális lett volna! 🙂 De annyira nem bánom, mert kifejezetten humorosra sikeredett a vége, marha jót nevettem rajta! 😉
1
B
Bikmakkocska
2013. január 10. 20:23
#10
Fúj.
1
axelley
2012. augusztus 6. 20:07
#9
XLD 3d Sajnos ilyenek, szörny, ufók, óriások, női maszturbálás (legalább is ezekkel találkoztam). A szöveg meg adja magát, túl egyszerű nem tudom nem találtam bennük elég ki hívást.
Sokat lefordítottam, de 3D képregényeknél maradtam. Amit itt az oldalon találtam az "incest" volt, pedig szerettem a műfajt rajzoltnál milftoon, pandora box. Egy problémám volt, hogy a szöveg buborékból az angolt, hogyan szedjem ki.(így utólag nem akartam úgy járni ahogy Mrs Jeremmy-nél) Majd a magyar szöveget, hogyan írjam be. Programnak a "Paint" választottam, de ahogy rájöttem elég korlátolt progi.
1
ChoZen
2012. augusztus 6. 17:25
#8
axelley, mi az a program? Amúgy nem téged akarlak leszólni de ez a képregény ritka szar egy gusztustalan valami 😀
1
a
anyás
2012. augusztus 2. 13:58
#7
LOOOOL fallout 3 xDDDDDDDDDDDDDDD
1
axelley
2012. augusztus 2. 08:57
#6
Hát igen ezekkel csak azt a programot próbáltam ki a legelején, amik a szövegbuborékból törlik ki az angol szöveget (ezekkel a képregényekkel csak teszteltem), de 2-3 db után rákaptam nagyobb munkák közben ilyen levezetések.
1
daryoon
2012. augusztus 2. 08:12
#5
Háát... Nekem ez elég morbid volt.
1
R
Rinaldo
2012. augusztus 2. 08:05
#4
Elég bárgyu történet.
1