Anyák és fiúk

A témához tartozó történet:
Killem K
11 636 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Tom57
2024. január 11. 01:55
#124
Jó családi történet.
1
sztbali
2023. október 15. 19:33
#123
Nekem tetszett.
1
l
laja.jl
2023. augusztus 13. 14:32
#122
Elolvastam címsortól a kommentek időrendi végéig.
Nem tudom mi volt érdekesebb, de nem tetszett se ez, se az.
1
én55
2020. október 4. 15:07
#121
Szép történet 7 pont.
1
v
vribi26
2020. március 1. 20:15
#120
Sziasztok ! Anya fia szexet szeretném kipróbálni , egyre jobban izgat a téma , láttam pár anya már szexelt a fiával . Segítséget szeretnék kérni . hogy kezdjek hozzá!
Én 30 éves leszek , anyám özvegy 7 éve és nincs senkije és nem is volt sex kapcsolata sem , szerintetek mennyire lehet kiéhezve a szexre? és hogy tudnék vele szexelni? óvszer nélkül szeretném kiévezni a tiltott szexet. itt a mail címem. vrobi@gmail.hu . várom a válaszotokat vagy a leveleket. köszönöm. üdv:Robi
1
feherkalman1
2019. december 20. 08:06
#119
Ha egy negyvenes nőnek kefélhetnékje van , leszakít bármilyen tiltott gyümölcsöt.
1
Andreas6
2019. augusztus 29. 07:05
#118
Nem hiszem, hogy nem kellett leküzdeniük a gátlásokat, amik többé-kevésbé mindenkiben megvannak - én például sohasem kívántam meg sem anyámat, sem a húgomat. A fogalmazás sem éppen az erősséged.
1
Bizse42
2019. március 15. 02:44
#117
Régiekhez mennyien szóltak hozzá??? Én lettem a #117. és NEKEM IS NAGYON ÉLVEZETES VOLT. BENEDVESEDTEM....
1
t
t.555
2018. január 13. 09:48
#116
Aranyos kis történet!
1
barbi81
2016. június 19. 09:23
#115
Aranyos tetszik.
1
f
feherfabia
2016. május 29. 06:42
#114
Tetszett!
1
tutajos46
2013. augusztus 31. 10:39
#112
ÓÓÓÓÓÓÓ, csak egyszer lennék egy ilyenben.
1
a
A57L
2013. augusztus 1. 04:37
#111
Jó írás.
1
genius33
2013. március 8. 16:42
#110
Aranyos 🙂 tetszik.
1
k
kanospeti
2012. december 30. 10:34
#109
Amióta az eszem tudom mindig idősebb érett nőre vágytam, talán ez miatta van.Rengeteget maszturbáltam rá volt mikor nyáron láttam bugyiban melltartóban, és ahogy az izgató vastag combjai között bevág a bugyi a szőrös puncijába.... azonnal eltudnék élvezni.
Nagyon sokszor észrevettem h direkt csinált bizonyos dolgokat, lehajolt szoknyában, vagy mini hálóingben felrakta a lábát a székre úgy h közben előrehajolt és bekente a lábát krémmel és ilyenkor a meztelen segge és gyönyörű szőrös pinája kilátszódott és meg álltam és néztem.
Természetesen nem maradt el az iszonyatos farokverés sem utána, de alig értem hozzá és folyt mindig,tudta ezt ő is!!Később durvább dolgok lettek.Kérte hogy masszírozzam meg, és hagyta ha a melléhez és a seggéhez meg a pinájához is hozzáérjek finoman ,nem szólt semmit.Utána már párszor kérte hogy vigyek törölközőt be a fürdőbe mert direkt nem vitt, volt hogy fürdött közben és csak a mellét láttam oldalról...hatalmas melle van és csak nyalnám egész nap, de volt hogy meztelenül állt velem szemben egyik kezével a melleit takarta a másikkal meg a punciját.Ellehet képzelni hogy állt a farkam egyből mikor megláttam.Kivertem rögtön utána.Volt hogy a törölközőt nem letenni kellett hanem kérte a kezébe de ilyenkor valamelyik kezével mindig érte nyúlt és hát...vmit mindig láttam.Ez már több volt a jóból nagyon kívántam tudtam hogy előbb vagy utóbb lesz valami mert tovább ez így nem fog menni.Egy meleg nyári délután üldögéltem a szobámban és mondta hogy megmutatja mit vett.Elém állított bugyiban melltartóban és akkor tudtam hogy itt a pillanat de ő is tudta hiszen azért csinálta.Azt mondta hogy nézzem meg jól néz-e ki megfordult előttem, lehajolt és pózolt.Nem bírtam tovább, meg kérdezte is a véleményem.Felálltam elé, magamhoz húztam de akkor már úgy állt a farkam úgy szétakart robbanni.Megfogtam a seggét, uhh de imádom a narancsbőrt egy érett nőn.Azt mondtam neki nagyon dögös, megfordult lehajolt úgy előttem hogy a seggét a farkamhoz nyomta.Alányúltam és éreztem hogy nedves.Ekkor már lehúztam a nadrágomat és meztelenül álltam előtte mikor visszafordult.A tökeim szétakartak robbanni olyan feszültség volt bennük.Levettem a melltartóját és lógtak a hatalmas mellek nekem már ekkor éreztem hogy folyni kezd magától, még sose nem volt ilyen érzésen, de nagyon kanos voltam.Mondta hogy lehúzza a bugyiját mert látja azt már nem bírnám ki.Amikor eldobta a bugyiját magához húzott a pinájához hozzányomtam a farkam majd gyorsan lehajoltam és elkezdtem nyalni, de amikor megéreztem a pina illatát, elélveztem, ekkorát még sosem sikerült a lábára vertem és még mindig nem hittem el.felállított és mondta hogy kiveri rendesen volt még benne és csak spricceltem alig akarta abba hagyni.Lefektettem utána majd kinyaltam rendesen, és egy hatalmasat szexeltünk, nyögtünk mindketten , talán 4 órán keresztül ment ez majd elaludtunk.Reggel mellette ébredtem , meztelenül mindketten, és ott folytattuk ahol abbahagytuk.
Azóta is van ez de nem mindig csináljuk az unalmas lenne csak ritka alkalmakkor!!
Barátnőm nincs és nem is kell, amit ő nyújt és amit én adok neki kárpótol minket mindenért.
1
tutajos46
2012. december 26. 07:06
#108
ÓÓÓÓ hogy az én haverom muterja mért nem volt így kiéhezve!
1
papi2007
2012. november 2. 21:35
#107
izgató nagyon a családi sex
1
z
zotya55
2012. április 24. 19:37
#106
Mindíg szerettem az anya-fia történeteket. Hát most olvastam egy nagyon jól sikerültet.
1
eunuch
2010. június 14. 13:06
#105
A történet néha eltér az eredeti vonalvezetéstől,némileg átlett írva hogy alkalmazkodjék az oldal sajátságos milliőjéhez. Viszont a valóságban megtörtént elemek is fellelhetőek benne.
1