Az Örökség Napja

A témához tartozó történet:
Leonardo Bosanese
37 987 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

v
vasas62
2023. október 30. 16:37
#13
Történelem kicsit másképp.
1
Andreas6
2020. július 5. 07:53
#12
Engem nem fogott meg, de ezzel nem akarom alábecsülni.
1
cscsu50
2019. december 7. 22:58
#11
egészen jó
1
a
A57L
2013. szeptember 16. 04:33
#10
Egész jó.
1
p
papi
2013. augusztus 14. 10:01
#9
Nagyon tetszik.
1
XXIII.István
2010. november 30. 08:22
#7
Kedves Bosanese!Én is elnézést kérek amiért itt válaszolok!

T. "v-ir-a"!

Amennyiben volnál szíves elolvasni és értelmezni, amit már több helyen leírtam/leírtunk, akkor te is fölfognád,hogy ilyen módon - amit itt valószínűsítettek - kizárólag 60-as IQ alatti idióták csalnak.Éppen az ami történt mutatja, hogy amit tettünk az nem csalás volt, hanem az értékítéletünket jelenítette meg. Ha csalni akarunk, lett volna annyi eszünk, hogy soha senki nem jön rá!
Nem lehetsz olyan naiv, hogy azt hiszed, senki egyetlen havertől/baráttól nem kapott szavazatot. Nem gondolhatjátok, hogy minden egyes, kettes vagy hármas ill. tízes szavazat kizárólag "rossz vagy jóindulat" szülötte! De a franc magyarázzon! Nem akkora nagy szám itt megjelenni, hogy érdemes lenne csalni érte! Tudod az életemben elértem/elértünk már egy kevés, az itteninél sokkal komolyabb és értékesebb sikert. Azzal, hogy ide írogattunk, kizárólag az volt a célunk: megmutatni, lehet MAGYARUL, trágárság és durvaság nélkül, mégis érdekesen írni a szexualitásról. (Megjegyzem R.D.L. ugyanezt tette egykor, ezért is szomorított el, hogy ugyanúgy viselkedett, mint tegnap a Real Madrid focistái az "El classico-n"😉
Valószínűleg a minket ért igaztalan vádak és súlyos méltánytalanságok után, egyáltalán nem fogunk a továbbiakban itt publikálni - nem mi leszünk vele szegényebbek, ez meggyőződésem.

Az irántam kinyilvánított jóindulatod ellenére!
Szeretettel. A huszonharmadik
1
v-ir-a
2010. november 29. 20:40
#6
A történet nagyon ötletes és humoros....nekem ilyen eszembe se jutna soha🙂
1
Remete D. László
2010. november 27. 08:54
#5
Bogumilosan fogalmazott mondatok, végre nem kell kerülgetni a rossz fogalmazás görcseit. Hááát a szex az csak lájtosan van a színen, a Kisdobosban talán nem fogadnák el közlésre, de a tizenkettes karikát nem kellene magasabb korosztályra cserélni. Mégis nagyobb élvezettel olvastam egyik-másik itteni írásnál.
1
Vanilia
2010. november 25. 12:04
#4
Nagyon jó történet! Hol volt az emberek szeme, fantáziája mikor szavazatak? Nagyon tetszett! 10
1
t
tiborg
2010. november 22. 08:50
#3
Mar vagy egy tucat "verseny" tortenetet olvastam es ez a legjobb eddig! Vicces ,erotikus, jo helyesirassal leadott tortenet.Gratula...
1
sunyilo
2010. november 13. 17:28
#2
Rendkívül intellektuális, szuperül megírt történet. Én a Szexivánéji álom címet adtam volna neki.
1
T
Törté-Net
2010. november 10. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1