Lady Jenna első szeánsza

A témához tartozó történet:
Pavlov
13 750 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

v
vasas62
2023. október 30. 16:19
#11
Szeánsz kezdőknek.
1
Andreas6
2021. április 11. 06:41
#10
Én nem vagyok oda az S/M-ért, de ez a mennyiség még elviselhető, a szendvics viszont a kedvencem - jó közepes.
1
cscsu50
2019. december 11. 10:41
#9
Finom játék!
1
Pavlov
2017. április 27. 21:11
#8
Ez a sztorim is benne van a könyvemben: https://www.smashwords.com/books/view/720424
1
a
A57L
2013. december 12. 06:08
#7
Nem rossz.
1
Pavlov
2010. november 30. 17:26
#6
Kedves Grejoz, a hozzászólásokban általában leírják az emberek a véleményüket a történetekről, én is ezt tettem a tiéddel kapcsolatban, te is az enyémmel. Kár megsértődni. Kezeljünk mindent a maga helyén.
1
Grejoz
2010. november 30. 10:01
#5
Kedves Pavlov!
Engedd meg, hogy itt reagáljak a történetmehez (Kaland a Halászbástyán) fűzött kommentedhez.

Valószínűtlen? Ha jól tudom a verseny kiírásában nem szerepelt erre vonatkozó kikötés. Viszont szerepelt az alábbi:
"A verseny lényege, hogy szerepeljen bármely magyar nevezetesség (épület, tér, szobor, stb) a történetben és szervesen kapcsolódjon hozzá az erotikus szál is!"
Szervesen. A te művedben szerepelt egy székesfehérvári kávézó, még a történet elején, amihez a beszélgetés kapcsolódott szervesen.
Ne érts félre, nem kötekedni szeretnék, de nem szeretem, ha valaki a másik szemében a szálkát is, észre veszi, a sajátjában meg a gerendát sem.

Helyesírási hibák lehet, hogy vannak a történetben, (bár most újra lefutattam a helyesírás ellenőrzőt, és egyet sem talált) de az vesse rám az első követ, aki nem ejt hibákat. Ha valami durva hibát találtál, kérlek idézd, hogy én is lássam.

Egysíkú karakterek. Lehet, de itt ismét felhívnám figyelmedet a szálkára, és a gerendára. Nem látom, hogy a te karaktereid kevésbé egysíkúak. OK, az elején a beszélgetésből kiderül pár dolog, de ez minden.

Te 4 pontnál többet nem adnál a történetemre. OK. De szerencsére az olvasók nem így gondolták. Szerncsére nem egyforma minden ember, és így az ízlések is különböznek.

A te történetedről:
Mint már írtam, szerintem nem felel meg maximálisan a verseny kiírásnak. Ettől függetlenül sem tetszett, de ez nem a te hibád. Ez nem az én műfajom. Filmekben sem szeretem ezt a dominás vonalat, de mint már azt írtam, nem egyforma az emberek ízlése.
Ami engem még egy kicsit zavart, az a sok "..." az elején még tetszett, de aztán túl sok lett.
Nálam max. 5 pontot ér, de ismét hangsúlyozom, ez csak az én véleményem.
1
Pavlov
2010. november 28. 22:38
#4
Köszönöm, hogy végigolvastátok, és a sok jó szavazatot is!
1
Remete D. László
2010. november 27. 09:08
#3
A történet mondataival nincs semmi bajom, de nem szeretem ezt a műfajt, ám ez az én személyes problémám. Soha sem értettem meg a szado-mazo kétlelkűségét, nappal a köznapi átlagot, éjjel az aktushoz kapcsolódó vad angyalt. Mivel ez nekem idegen terep, itt megállok. A stílus pozitív jegyeit már említettem.
1
t
tiborg
2010. november 12. 07:54
#2
Gyenguska....
1
T
Törté-Net
2010. november 10. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1