CartoonSex

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2007. június 21. 11:29
#10
Kedves and!

Gyakorlatilag bármelyik képszerkesztő képes erre. (Az Origo Szotfverbázisában a grafika menüpont alatt válogatsz.)

Szerintem úgy érdemes, hogy elöbb kiírod fájlba az angol szöveget, lefordítod magyarra, majd csak utána kezdesz neki a grafikai munkának.
Először érdemes a lapból kiszedni az eredeti szöveget (fehérrel átfesteni a buborékokt), majd feketével beleírhatod a magyar szöveget. (Lehetőleg úgy, hogy ki is férjen. :)) Érdemes mondjuk nem Arial betűtipus használni, hanem valami rajzhoz illőbbet.

Sok sikert a fordításhoz!
1
and
2007. június 21. 10:55
#9
Persze azt akartam kihozni(nem sikerült), hogy milyen program ajánlott a szerkesztéshez?
1
and
2007. június 21. 10:54
#8
Van néhány jó képregényem, de a fordításnál nem vagyok megelégedve a paint lehetőségeivel, es nekiállni szerkeszteni a képeket, és esetleg mit tehetek ha az nincs meg nekem?
1
xmen
2007. június 6. 10:34
#7
Hogyan tölthetők le a képregények?
1
T
Törté-Net
2007. február 3. 22:53
#6
Mármint a frissítések tartalmát lenni jó tudni, vagy az időpontját?
3 naponta van frissítés, de hogy mi kerül fel, azt ritkán lehet előre tudni.

A régi CartoonSex anyaga ha minden igaz, egészében fenntvan az oldalon (vagy ha nem, akkor felkerülésre vár), de ha küldesz egy listát, akkor egyeztessük össze. :)
1
kezso
2007. február 3. 22:08
#5
Ha esetleg lehetne tudni a várható frissítéseket vagy azt hogy mi van meg és mi nem az jó lenne.
A régi cartoonsex oldalról megvan jópár képregény ha kell szívesen elküldöm őket.
1
Pavlov
2007. január 3. 14:26
#4
Kedves Szatocs!

Írtama címedre levelet, de nem válaszoltál. Már nem érdekel a biznisz?
1
Pavlov
2006. december 18. 18:25
#3
Engem érdekel! Hozzuk össze a bizniszt! pavlov@primposta.hu
1
Szatocs
2006. december 3. 20:44
#2
Fordítók!
Grafikus munkákat elvállalom, a képregényeken. Ha érdekel a dolog valakit, akkor megtalál a szatocs@freemail.hu címen.
Dec. 15-ig sajnos nem leszek elérhető, de utánna válaszolok minden érdeklődőnek.

Üdv
1
T
Törté-Net
2006. december 2. 23:51
#1
Ide várunk minden, csak CartoonSex oldalról szóló hozzászólást, véleményt, ötletet. :)
1