Humor
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Eddigi hozzászólások
#66 PPBS88 2013. 12. 10. kedd 16:12
"
- Miert jó a szőrtelen a punci?
- ???
- Mert nem kell szőrt szedegetni a fogaid közül!
- És miért rossz?
- ???
- Mert másnap óvodába kell vinni!
"
EZ KIBASZOT KEMÉNY!! nyes nyes nyes
hasonló:
Mit mond egy pedo orvos a himlős gyerekre?
-..a pöttyös az igazi....

:]
#65 Pontifex 2012. 01. 18. szerda 12:02
Hááááát...ez kevésbé humoros.....inkább röhejes!!!!
#64 bookat11 2012. 01. 12. csütörtök 12:41
- Honnan tudod, hogy a kurvának orgazmusa van?
- Azt mondja: "Kérem a következőt!"
#63 bookat11 2012. 01. 12. csütörtök 12:37
- Miert jó a szőrtelen a punci?
- ???
- Mert nem kell szőrt szedegetni a fogaid közül!
- És miért rossz?
- ???
- Mert másnap óvodába kell vinni!
#62 Zoli bácsi 2009. 10. 6. kedd 16:01
Kedves Szerkesztők és Hozzászólok!

Kíváncsiságból elolvastam hogy mi ez a humor oldal.
Én nem szeretnék megbántani senkit sem, de én ezeken a vitákon inkább sírni tudok, mint nevetni. Szerintem nem kéne az oldalra beengedni a politikát semmiféle formában sem.
A politika baromi messze van a szextől és esetleg csak annyiban, találkozhat a szex a politikával, mikor azt mondjuk: - Sz….jon le minden politikus vagy párt.
Nagyon elkeserítő hogy az oldal szerkesztői teret engednek a politikának, ha még ilyen formában is.

#61 Pontifex 2009. 09. 21. hétfő 10:08
Áú!Azért kattintottam ide,mert a cím "humor"!Nos tíz perc alatt végigolvasva a hozzászólásokat,akár humorosnak is találhattam volna - ha nem lenne ennyire siralmas.(Igaz a történeteknél olvasva a hozzászólásokat is sokszor "feldúsult az agyvizem",amíg rá nem jöttem,hogy malíciával s némi szarkazmussal fogadva,még nevetni is tudok rajtuk!)
No nem először veszem észre - csak,hogy még itt is(?)meglepett no(!) - hogy minkét politikai oldalra rendesen jutott "az Isten állatkertjéből"!Mondjuk az kicsit jobban zavar,hogy a jobboldalra is,mert volt idő, amikor azt minden szempontból különbnek hittem.No azért ide is jutott a sötétségből!Amúgy,hogy némi humor is jusson ide,idézem,ami a hozzászólók (főleg balos hozzászólók beírásairól,ti.a jobbos hozzászólók írásai más módon,mondhatnám dogmatikusan hülyék)írásairól eszembe jutott:
"mélyenszántó ismeretek nem zavarják őket a véleményük kialakításában" - érti,aki érti,a fene sem bánja!
Pax vobiscum!
#60 énvagyok 2008. 09. 27. szombat 13:22
Miből jöhetünk rá, hogy egy férfi a saját neméhez vonzódik?
-Abból, hogy ilyeneket mond: "Én kérem felháborítónak tartom, hogy ilyen magyar gárdák menetelhetnek, félelmet keltve ezzel a békés ADÓFIZETŐ ÁLLAMPOLGÁROKBAN!"
-Szintén gyanús lehet a következő mondat: "Én márpedig akkoris az SZDSZ-ben látom Magyarország jövőjét!"
#59 Cardman 2008. 02. 18. hétfő 12:38
Na ja...simán törölhető volna...
#58 látogató 2008. 02. 14. csütörtök 22:39
Miért hivják ezt a fórumot humornak ?
#57 Hapsy 2007. 11. 14. szerda 17:40
Hogy itt mik vannak:))
Nem semmi!
#56 masu 2007. 07. 13. péntek 23:49
Most olvastam, hogy szerinteditt mindenki maszopós! Én úgy érzékelem, hogy te tegnapelőtt, tegnap, holnap és holnapután is szopni fogsz. Hiába hívnak viktornak!
A Törte-net válasza nem lehet csak az, de az én véleményem az eltérhet az övétől. Ami abból áll, hogy ilyen bunkó jobbos bérencet még nem hordott a föld.
#55 masu 2007. 07. 13. péntek 23:40
Viktoooor!!!! Ha nem tetszik az oldal akkor minek jössz ide. Innen neked sajátmagadnak kell eltekarodi. Senki nem hívott és nem is bánja ha elmésssz!
#54 hát nem fideszes 2007. 06. 22. péntek 23:32
Már ide is ide találtak ezek a fidesz bérenc sz@r keverők.
Minden mondatukban csak a trágárság, komcsizás, bolsizás.
Úgy be vannak gyepesedve, mint nálam az udvar. Ha lehet akkor húzzanak innen tüntetni, akkor legaláb körbe lesznek verve.Rájuk fér.
#53 Koko 2007. 06. 20. szerda 14:22
Egyetlen viccet sem talaltam az eddigi 52 hozzaszolas kozott... Bar nehany ember itt akkora hulyesegeket ir, hogy az mar szinte humoros...
#52 a Viktor 2007. 06. 15. péntek 12:40
Mikor torlitek mar vegre a maszopos gruppensex storykat?! Szep, szep, hogy az animalsexes storykat vegre eltakaritottatok, de ne gondoljatok, hogy ez eleg!
#51 Törté-Net 2007. 05. 24. csütörtök 11:32
Politikai hozzászólásokat én sem szeretnék itt az oldalon látni, viszont az alábbiakban inkább a humoros oldalt kell nézni, mindkét oldalon akadnak ilyenek, itt a helyük, az ilyen szórakoztató írásoknak. :)

Politikai állásfoglalásnak viszont ne vegye senkinek z alábbiak ittlétét, nem áll szándékunkban állást foglalni, nem ide való. :)
#50 Fögenyó 2007. 05. 23. szerda 22:16
Jelzem tudok helyesen írni, csak máshol nem veszi be az Ő-t, így ez maradt a jellemző nickem.

@T-net: nem olvastam a történetet, mert nem érdekel, csak az utolsó aktív topicokban volt.
Ahogy elnézem, ezt úgy ahogy van, törölnöd kéne, mert csakúgy, mint a GG-n, ide sem illik semmilyen politika hozzászólás.

Ez csak egy vélemény attól, aki élni szeretne, és nem a két köcsög párt marakodása miatt éhendögleni.
#49 Card 2007. 05. 22. kedd 13:09
Ezt nem itt kéne...menj a Kossuth-térre! Ott a helyed
#48 a Viktor 2007. 05. 22. kedd 09:50
Szep, hogy vegre eltavolitottatok az animal torteneteket, de mikor tuntetitek el vegre a csaladi es homo sztorikat is?? Undorito, hogy micsoda mocskos torteneteket kozoltok. Persze, addig konnyen megtehetitek, amig a Maszop van kormanyon. De csak addig!
#47 hasaska 2007. 05. 9. szerda 14:44
Segítség! Eltévedtem! Én az EROTIKUS törté-net HUMOR oldalát keresem!