Akaratos némberek

A témához tartozó történet:
zoli bácsi
15 844 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

v
vasas62
2023. augusztus 17. 10:49
#21
Mindig a nő dönt.
1
Andreas6
2021. július 11. 09:53
#20
Nem rossz, de a helyesíráson kiakadtam. A "csúcs" a "mennyünk" volt...
1
vakon53
2016. február 20. 13:40
#19
Egynek elmegy.
1
a
A57L
2015. június 15. 05:03
#18
Egynek elmegy.
1
p
papi
2013. szeptember 25. 07:54
#17
Kicsit zavaros, de nem rossz.
1
B
Bikmakkocska
2012. december 29. 21:53
#16
Akció akció hátán.Mikor pihennek?
1
Zoli bácsi
2009. november 11. 17:28
#15
Kedves Anonymus és Arcsi53!
Sajnos tényleg elrontottam. De a Törté- Net szerkesztők a segítségemre voltak és égy gyors javítás és volt –nincs a névvel kapcsolatos baki.
1
Anonymus
2009. november 11. 14:55
#14
hmm szerintem valaki elnézett valamit nincsenek elírva a nevek. Timi az egy 18 éves lány aki néha be szokott szállni 3.knak és utal ráa feleség,hogy ugy uja a lányát is mint azt a csajt
1
Arcsi53
2009. november 11. 11:23
#13
Lehet hogy én olvastam rosszul valamit de én azt láttam leírva a történetben, hogy Timi egy 18 lány aki néha beszáll harmadiknak!
1
Craig
2009. november 11. 05:57
#12
Ugyan. Az itt lévő történetek 80% pusztán csak fikció.
A japán kultúra is sokat foglalkozik a Családon belüli szexszel (anime,manga dorama, visuelnovel etc... etc...), szerelemmel. Ettől még a szerzők nem szexszelnek a gyerekükkel, anyjukkal. Ha úgy érzed írnod kell, akkor írj. Mindegy, hogy milyen műfajban, ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond arról a stílusról.
Csak írj! Az írás is olyan mint bármi más. Írni mindenki tud, de igazán írni csak az aki tudja, hogy kell - mert gyakorolta - ez sem fejlődik csak magától.

A tanácsokra és a kritikákra érdemes odafigyelni, és esetleg beépíteni az alkotói folyamatba, még ha elsőre negatívnak is tűnik az a kritika.

Ha minden reggel úgy kelsz fel, hogy csak az írásra gondolsz, és hogy Te író leszel, akkor azzá is fogsz válni. Jó író leszel, vagy rossz, ez már csak rajtad fog múlni.
1
Zoli bácsi
2009. november 10. 17:32
#11
Kedves Craig!
Teljesen igazad van! Többször át kellett volna olvasnom. A következő merényletemnél észben tartom, ami meg már be van adva... Caligulától már megkaptam előző megjelent történetemnél, mire figyeljek és megfogadtam tanácsait. (Legalább is próbálom.)

Kedves Popocici!
Igazad van a névvel kapcsolatban el...tam. Talán az "állszent nyavalygás" sem kellett volna bele. De kérdeznék valamit tőled, ha nem gond.
Talán te is írtál már ilyen jellegű történetet?
Nekem szükséges volt a lelki része hogy beletudjam élni magam az írásba. Ugyanis nem megy olyan könnyen egy családi kategóriába írni, főleg arról hogy meg...tam a NEM LÉTEZŐ lányomat. Most kérdezhetnéd, akkor miért írok ebben a kategóriában. Egyszerű a válasz: Mert ezek a történetek érdekesebbek, mint a mindennapi hetero.
Elnézésed kérem ha megbántottalak megjegyzésemmel mert nem volt szándékom és hidd el igazán hálás vagyok a kritikádért, kritikákért.
1
Craig
2009. november 10. 04:49
#10
"ellenőrző", na közben meg Én beszélek. :))
1
Craig
2009. november 10. 04:47
#9
Zoli Bá nincs semmi gond azzal, ha kezdő vagy.

De olvasd át kérlek amit írsz, nem egyszer, hanem legalább háromszor-négyszer.
1. egy normál elolvasás (itt már javítsd is amin elsőre
megakad a szemed.)
2. Nyelvtanilag ellenőrizd, hogy minden szó ott van ahol lennie kell.
3. szavanként, mindegyik jól van írva és helyesen
4. Egy ellenörző átolvasás, itt is mintha csak elolvasnál egy novellát.
1
Zoli bácsi
2009. november 9. 17:06
#8
Tudjátok a sün is megmondta!: -Tévedni emberi dolog (és lemászott a keféről). Első münkám és mint már mondtam a legnagyobb hibám a végzetem. Mindíg a kritikákból lehet tanulni!
1
Sirius
2009. november 9. 15:57
#7
Hú az asszony tiszta transformers.

A feleség Vikiből Timi lett, majd később, Viki 18 éves lett aki veletek szokott szexelni.

Na ez már skizofrénia.
1
Craig
2009. november 9. 15:49
#6
Nekem is sikerült már "letablóznom". Ott lóg a gimiben a falon.
Eeeh megyek és inkább csillapítom az "éjségemet", egy tál műzlivel.

Jani: Az igaz, hogy volt már rosszabb is, de azért ez is ott van ám a top 10-ben.
1
Jani
2009. november 9. 08:17
#5
Azért fiuk volt itt már sokkal rosszabb is
1
sarmos
2009. november 9. 06:13
#4
varom a folytatast..
1
pamaci
2009. november 9. 04:16
#3
Hajjjaj!
popocici! Minden leírt szavaddal egyetértek!
Nehéz volt végigolvasni... de valahogy sikerült! :-)
Az unokákat és a vőt kár volt megemlíteni, semmi közük a történethez. Sok helyen egyébként is zavaros, a helyesírási hibák pedig elég durván jelen vannak...
Azért egy 5-öst adok rá...
1
popocici
2009. november 9. 01:45
#2
El kéne dönteni, hogy az asszonyt Vikinek vagy Timinek hívják.A kevesebb sokkal több lett volna, így eléggé középszar. Miért érzik úgy egyes krapekok, hogy muszáj minél több ocsmányságot összehordani. Az első 40-50 sor nélkül, meg az álszent nyavalygások nélkül még jó is lehetne.
1