Kurvává tett a feleségem
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Eddigi hozzászólások
#21 zsuzsika 2015. 02. 4. szerda 08:07
Azt hiszem az előttem hozzászólók többsége kifejtette az én véleményemet is.1 pont.
#20 naiv1966 2015. 02. 4. szerda 07:57
Ritka gagyi, a valósághoz semmi köze.
#19 A57L 2013. 11. 5. kedd 04:29
Elmegy.
#18 Pontifex 2010. 07. 14. szerda 20:18
T."Szex-epil"! Egyet értek. Szerintem mindenki olvasson Aranyt, Jókait meg Petőfit - sőt még sok mást is! (Nekem magamnak mintegy három és félezer darabból álló könyvtáram van - amit más a kocsmába vitt azt én erre költöttem.)
Nos visszatérve a valódi szépirodalomra: Tényleg fontos lenne, hogy az idelátogatók - és különösen az "írók"(!!!) - először sokat olvassanak JÓ ÍRÁSOKAT, akkor igényesebbek lennének az olvasók, de meg különösen fontos lenne, hogy igényesebbek legyenek az írók - hogy sok esetben ne kelljen "magyarra fordítani", némelyik önjelölt írónak a műveit!
Killián Wanda,vadász,Remete,Vidraa,Epicfon,XIII.István ...és még szerencsére sorolhatnék jó pár nevet(elnézést is kérek azoktól,akik kimaradtak a sorból,bár ott lenne a helyük!!!) bizonyosan nem úgy kezdtek írni, hogy előtte csak a negyedikes olvasókönyvet forgatták(azt is csak ha muszáj volt!)! meg is látszik, mint a fogalmazásuk,mint a helyesírásuk tekintetében.
Szóval ne hallgasson senki rád és ne csak akkor forgasson szépirodalmat,ha "nem tetszik neki, amit itt olvas",hanem alapvetően olvassanak szépirodalmat és mellékesen látogassanak ide is!!!
Üdv.: Pontifex
#17 a Viktor 2010. 07. 14. szerda 11:19
Nezd, Caligula, az SZDSZ-re tett utalasodbol latszik, hogy tudsz normalisan is gondolkodni, de a kovetkezetesseg es a logika akkor sem az eros oldalad. Te sem tagadhatod, hogy a Fidesz kovetkezetesen a normalis csaladi elet mellett all ki, a Maszop viszont mindent megtesz annak bomlasztasaert. Vagy talan nem ugy van? Ha pedig ugy van, akkor te is belathatnad vegre, hogy az effele perverz sztorik a ket oldal kozul melyikhez allnak kozelebb. Es hogy en mit keresek itt? Kezdetben ez a honlap meg tobbe-kevesbe normalis volt, de 2002 ota (erdemes felfigyelni a datumra!!) iszonyuan elarasztottak ezek a rohadt nyugati perverziok. Ideje volna visszaterni az eredeti vaganyra.
#16 Szex-epil 2010. 07. 14. szerda 10:30
Akiknek nem tetszenek az itt olvasható különféle perverziók azok ne ide jöjjenek és idétlenkedjenek a hozzászólásaikkal, hanem a könyvesboltba és ott olvassanak Petőfit, Aranyt, Jókait stb. stb.!
#15 Caligula 2010. 07. 14. szerda 09:23
"a Viktor"!
1.Mondtam már, hogy ne használd ezt a nick-et, mert ez jobban bosszant, mint ez a story!
2.Ez a story nem attól rossz,hogy maszopos vagy szadeszes,hanem abszolút értékén(értéktelenségén)!!!
3.A szex nem politika-függő!!!Régen rossz lenne,ha ide is visszaszivárogna a politika!Sajnos elég' "régi vagyok", hogy emlékezzem azokra az időkre, amikor a feleség feljelentése alapján,a férjet behívatták a párttitkához és ott szankcionálták a félrebaszást - én köszönöm nem kérek belőle!Ugyanebben az időben akarták megmondani azt is,hogy miről,mit és hogyan gondoljunk - köszönöm ebből sem kérek!!!
4.Rólad viszont az a meggyőződésem,hogy közönséges provokátor vagy,mert ha valóban az "erkölcs, ilyen magaslatain leledzel",akkor hogyan kerültél erre a honlapra?!?
5.Ez volt az utolsó,hogy veled foglalkoztam,mert meggyőződésem,hogy te egy szadeszes provokátor vagy!!!
#14 a Viktor 2010. 07. 14. szerda 08:43
Ez ocsmany MASZOPOS perverzio, Pamaci, jobb, ha megtanulod. Caligula meg nem tanulta meg.
#13 v-ir-a 2009. 10. 25. vasárnap 21:23
bizonyos mértékig egyetértek Dáviddal.
Azzal viszont nem tudok egyetérteni, hogy "Ocsmány homo történet!!!!!!".
amúgy ebből a sztoriból sztem sokkal többet ki lehetett volna még hozni. "Imádom "azokat a hetero férfiakat, akik elítélik a homoszexualitás ezen részét,de két csajszi szexjátékát viszont élvezettel végignéznék.
#12 Caligula 2009. 10. 21. szerda 19:17
Dávid!Amit írtál az a hímneműekre igaz!A FÉRFIAKRA NEM!!!
#11 Dávid 2009. 10. 20. kedd 11:33
Ízlések és pofonok különbözőek :)
Nekem tetszett a történet, bár kicsit meseszerű.
Kimondatlanul is sok férfi álmodozik hasonlókról, hiszen a látens biszexualitás mindenkiben ott lakozik. Van akiben erősebben van akiben gyengébben. Ki tudja mikor és hol tör felszínre az életed során!

Üdv: Dávid
#10 sztbali 2009. 10. 16. péntek 12:15
Nagyon durva. Mínusz pontot adnék rá.
#9 mindegy mi 2009. 10. 14. szerda 21:08
Ha nem gruppennek írják ki hanem gay-nek, akkor el sem olvasom, így viszont egy pont, és csak sajnálom hogy nincs mínusz 10.Az ilyen történeteket külön oldalon kellene hozni, ott garantálom hogy nem fogok lepontozni!!!
#8 Józsi 2009. 10. 14. szerda 15:34
szörnyű
#7 Gabi 2009. 10. 14. szerda 11:22
Kedves pamaci, a homók körében nem ocsmány a heteró. Mit szólnál ahhoz, ha téged ocsmánynak tartanának, csak azért mert nem vagy homó? Óvatosabban a jelzőkkel! (Egyébként nem vagyok leszbi).
#6 jani 2009. 10. 14. szerda 10:05
Azért akkora baj tán még sincs , aki nem kedveli a gay sztorikat , az ne olvassa el , ennyire egyszerű ! Nekem sem tetszik , de ze nem jelenti azt , hogy ocsároljam a szerzőt !
#5 Zoli bácsi 2009. 10. 14. szerda 09:22
Kedves Szabi!
Mikor elolvastam írásod címét és a kategóriát azt hittem röhögni, fogok rajta. De elolvasva csak sírni tudtam.
#4 City of Troy 2009. 10. 14. szerda 07:57
azért azt megznéztem volna ahogy egy
k..va nagy f..z a seggedben jár és egy nyekk nélkül vigyorogsz....:) ezt még egy nő sem bírná ki ecsém.
ha a saját segged meg szád kihagytad volna, hát talán egy 4 pont, de így csak minusz 8.
#3 pamaci 2009. 10. 14. szerda 04:47
Ocsmány homo történet!!!!!!
Addig nincs bajom "azokkal", amíg nem tolakodnak a látóterembe.
Kívánom a szerzőnek, hogy egyszerre kapjon hasmenést és szájzáras csuklást a legközelebbi ilyen élménye közben!!!!
Miért nem lehet mínusz pontot adni?!
#2 Caligula 2009. 10. 14. szerda 00:36
Na ez már igazán undorító!