Kurvává tett a feleségem

A témához tartozó történet:
Szabi
5 738 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

én55
2021. augusztus 6. 13:16
#28
Egy a sok közül.
1
a
angel234
2021. január 29. 02:04
#27
Csak kemény szex ás más nem sok.
1
z
zoltan611230
2021. január 29. 01:44
#26
Nekem nem tetszik.
1
Andreas6
2020. július 5. 07:28
#25
Azért, mert ez az undormány nem nyerte meg a tetszésemet, attól még idejárok, mert vannak nívós, szórakoztató írások is (Kilián Wanda, Dreamer, stb.) És ha már voltam olyan meggondolatlan, és megnéztem ezt az izét, akkor jogom van leírni a véleményemet is! Egyébként teljesen egyetértek Pontifexel.
1
Ez egy válasz Szex-epil 2010. július 14. 10:30-kor írt üzenetére.
cscsu50
2019. július 16. 23:12
#24
kissé durva biszex
1
t
t.555
2017. december 22. 14:26
#23
Egynek elmegy!
1
zsuzsika
2015. február 4. 08:07
#21
Azt hiszem az előttem hozzászólók többsége kifejtette az én véleményemet is.1 pont.
1
naiv1966
2015. február 4. 07:57
#20
Ritka gagyi, a valósághoz semmi köze.
1
a
A57L
2013. november 5. 04:29
#19
Elmegy.
1
Pontifex
2010. július 14. 20:18
#18
T."Szex-epil"! Egyet értek. Szerintem mindenki olvasson Aranyt, Jókait meg Petőfit - sőt még sok mást is! (Nekem magamnak mintegy három és félezer darabból álló könyvtáram van - amit más a kocsmába vitt azt én erre költöttem.)
Nos visszatérve a valódi szépirodalomra: Tényleg fontos lenne, hogy az idelátogatók - és különösen az "írók"(!!!) - először sokat olvassanak JÓ ÍRÁSOKAT, akkor igényesebbek lennének az olvasók, de meg különösen fontos lenne, hogy igényesebbek legyenek az írók - hogy sok esetben ne kelljen "magyarra fordítani", némelyik önjelölt írónak a műveit!
Killián Wanda,vadász,Remete,Vidraa,Epicfon,XIII.István ...és még szerencsére sorolhatnék jó pár nevet(elnézést is kérek azoktól,akik kimaradtak a sorból,bár ott lenne a helyük!!!) bizonyosan nem úgy kezdtek írni, hogy előtte csak a negyedikes olvasókönyvet forgatták(azt is csak ha muszáj volt!)! meg is látszik, mint a fogalmazásuk,mint a helyesírásuk tekintetében.
Szóval ne hallgasson senki rád és ne csak akkor forgasson szépirodalmat,ha "nem tetszik neki, amit itt olvas",hanem alapvetően olvassanak szépirodalmat és mellékesen látogassanak ide is!!!
Üdv.: Pontifex
1
a Viktor
2010. július 14. 11:19
#17
Nezd, Caligula, az SZDSZ-re tett utalasodbol latszik, hogy tudsz normalisan is gondolkodni, de a kovetkezetesseg es a logika akkor sem az eros oldalad. Te sem tagadhatod, hogy a Fidesz kovetkezetesen a normalis csaladi elet mellett all ki, a Maszop viszont mindent megtesz annak bomlasztasaert. Vagy talan nem ugy van? Ha pedig ugy van, akkor te is belathatnad vegre, hogy az effele perverz sztorik a ket oldal kozul melyikhez allnak kozelebb. Es hogy en mit keresek itt? Kezdetben ez a honlap meg tobbe-kevesbe normalis volt, de 2002 ota (erdemes felfigyelni a datumra!!) iszonyuan elarasztottak ezek a rohadt nyugati perverziok. Ideje volna visszaterni az eredeti vaganyra.
1
Szex-epil
2010. július 14. 10:30
#16
Akiknek nem tetszenek az itt olvasható különféle perverziók azok ne ide jöjjenek és idétlenkedjenek a hozzászólásaikkal, hanem a könyvesboltba és ott olvassanak Petőfit, Aranyt, Jókait stb. stb.!
1
Caligula
2010. július 14. 09:23
#15
"a Viktor"!
1.Mondtam már, hogy ne használd ezt a nick-et, mert ez jobban bosszant, mint ez a story!
2.Ez a story nem attól rossz,hogy maszopos vagy szadeszes,hanem abszolút értékén(értéktelenségén)!!!
3.A szex nem politika-függő!!!Régen rossz lenne,ha ide is visszaszivárogna a politika!Sajnos elég' "régi vagyok", hogy emlékezzem azokra az időkre, amikor a feleség feljelentése alapján,a férjet behívatták a párttitkához és ott szankcionálták a félrebaszást - én köszönöm nem kérek belőle!Ugyanebben az időben akarták megmondani azt is,hogy miről,mit és hogyan gondoljunk - köszönöm ebből sem kérek!!!
4.Rólad viszont az a meggyőződésem,hogy közönséges provokátor vagy,mert ha valóban az "erkölcs, ilyen magaslatain leledzel",akkor hogyan kerültél erre a honlapra?!?
5.Ez volt az utolsó,hogy veled foglalkoztam,mert meggyőződésem,hogy te egy szadeszes provokátor vagy!!!
1
a Viktor
2010. július 14. 08:43
#14
Ez ocsmany MASZOPOS perverzio, Pamaci, jobb, ha megtanulod. Caligula meg nem tanulta meg.
1
v-ir-a
2009. október 25. 21:23
#13
bizonyos mértékig egyetértek Dáviddal.
Azzal viszont nem tudok egyetérteni, hogy "Ocsmány homo történet!!!!!!".
amúgy ebből a sztoriból sztem sokkal többet ki lehetett volna még hozni. "Imádom "azokat a hetero férfiakat, akik elítélik a homoszexualitás ezen részét,de két csajszi szexjátékát viszont élvezettel végignéznék.
1
Caligula
2009. október 21. 19:17
#12
Dávid!Amit írtál az a hímneműekre igaz!A FÉRFIAKRA NEM!!!
1
Dávid
2009. október 20. 11:33
#11
Ízlések és pofonok különbözőek :)
Nekem tetszett a történet, bár kicsit meseszerű.
Kimondatlanul is sok férfi álmodozik hasonlókról, hiszen a látens biszexualitás mindenkiben ott lakozik. Van akiben erősebben van akiben gyengébben. Ki tudja mikor és hol tör felszínre az életed során!

Üdv: Dávid
1
sztbali
2009. október 16. 12:15
#10
Nagyon durva. Mínusz pontot adnék rá.
1
mindegy mi
2009. október 14. 21:08
#9
Ha nem gruppennek írják ki hanem gay-nek, akkor el sem olvasom, így viszont egy pont, és csak sajnálom hogy nincs mínusz 10.Az ilyen történeteket külön oldalon kellene hozni, ott garantálom hogy nem fogok lepontozni!!!
1