Apám, Eszti és Én 1. rész

A témához tartozó történet:
Anita2
6 746 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Remete D. László
2009. szeptember 19. 19:27
#17
Kedves Anita!
Persze, hogy nem sértettél meg. A Tiednél durvább sorok sem elég karcosak ahhoz, hogy megsértődjem, Te pedig egyáltalán nem voltál sértő. Én sem akartam az lenni, és igazából nem Te bosszantottál fel, hanem a másik, általam említett hozzászóló.
Éppen a Te védelmedben írtam arról, hogy néha elvéti az ember, de az még nem tragédia.
A másik hozzászóló azonban mérhetetlenül elveti a sulykot akkor, amikor másokat kioktat, hiszen okulásra bőven van szüksége neki magának is. Az ő esetében nem figyelmetlenségből elnagyolt szövegről van szó, hanem arró, hogy fogalma sincs arról, mit akar írni. Ha mégis összeszedett és követhető gondolatai lennének, akkor képes lenne rá, hogy leírja azokat. Ilyen körülmények között azonban nem illik mást elszámoltatni az írásairól.
Sajnálom, hogy nem volt látható első pillanatban mi vonatkozik Rád, és mi nem. Kérlek, ami nem inged, ne vedd magadra, én pedig elnézést kérek azért, mert a címzésben nem határoltam el külön a nem közös kritika részeit.
Üdv:
Remete.
1
Amandabi
2009. szeptember 19. 17:07
#16
Kedves Anita!
Én 39 éves anyuka vagyok – egy 16 éves lányt és egy 14 éves fiút nevelgetek a férjemmel. Valamennyiünket érdekelnek az ilyen izgalmas történetek, ezért ha van kedved privátban levelezni erről a témáról, kérlek, írjál párt sort Magadról.
Puszi:
Amanda
amandamellei@gmail.com
1
Anita
2009. szeptember 19. 15:29
#15
Kedves László.
Köszönöm a jó tanácsot és megpróbálom megfogadni. Tudom sok fogalmazási és egyéb hibát vétek.
Én válaszommal nem azt kifogásoltam, hogy hibáimat taglalja Csaba, hanem azt, ahogy tette. Levelével nem csak engem bírált, hanem mind azokat kik látogatják és próbáltak valamit hozzátenni az oldalhoz.
Senki sem tökéletes, és ahogy írtad. "Gyors fogalmazás közben megesik az emberrel"
Ha engem kritizálnak azt én építő kritikaként, próbálom felfogni.
Ha mindenképp hibát keresünk egymás hozzászólásában is, akkor megjegyezném, hogy te is vétettél párat.
Remélem, nem sértettelek meg levelemmel, és még egyszer szeretném megköszönni tanácsaidat
1
Remete D. László
2009. szeptember 19. 14:32
#14
Kedves hozzászólók!
Nem olvastam a történetet, ahhoz nem tudnék semmit hozzáfűzni, de...
aki agyagbadöngölős módon kritizál, legalább fogalmazni tanuljon meg, ha a helyesírásra nem is fordít elég gondot. Gyors fogalmazás közben megesik az emberrel, hogy elvét egy ragot, vagy vesszőt, de Kedves Anita!
Amennyiben te írtad a történetet, akkor Tőled elvárnám, hogy ne olyan pongyola hozzászólásban védekezz a kritikák ellen, mint azt teszed.
A #11 hozzászólásod első mondatában legalább 6 helyesírási hiba van, és helytelen az egész mondat.
Ám!
Rajtad is túltesz jani a #13-as hsz-ben.
Hibáitól megfosztva így nézne ki a hozzászólás:
Gratulálok Anita! Pazar csaj vagy. Igaz, amit írsz a Csaba részére. Itt többen vannak, akik csak osztják az eszüket, de még gyengécske írásaik sincsenek. Teljesen igazad van, így tovább!
Kedves jani!
Nem kísérleteznék vele, hogy megszámoljam a hibákat, de ha csak ilyen módon tudsz hozzászólni, nem dicséretes dolog másoknak felhánytorgatni, hogy nincsenek írásaik. Mellesleg egy régi mondás szerint, nem kell tudnia senkinek sem ehető tojást tojnia ahhoz, hogy megállapítsa egy zátojásról, hogy ehetetlen.
1
Vetta
2009. szeptember 19. 13:15
#13
Nekem tetszik Anita... Álmodozni bárkinek lehet... merjünk nagot álmodni!!!!!
1
jani
2009. szeptember 19. 08:50
#12
Gratulálok Anita , pazar csaj vagy , pontosan igazad van a CSabától , amikor írást kérsz Itt többen osztják eszet , aztán még csak gyengécske írásaik sincsenek .Tök igazad van , így tovább .
1
djatis
2009. szeptember 18. 20:43
#11
szerintem kisse beteges, hogy az
apaddal dugsz de az meg inkabb, hogy
kozzeteszed - de ezt leszamitva
egesz jo sztori.
1
Anita
2009. szeptember 18. 20:24
#10
Talán még annyit kérdeznék tőled Csaba mer ahogy látod írásom „marhára szegényes” lennél e, a példaképem azzal hogy elolvasom írásod. Mert gondolom oly nagy tapasztalattal, bírsz az irodalom bármely formájában. Kíváncsiságom kielégítése gyanánt, hogy tanuljak tőled, megadnád alkotásod címét?
1
Anita
2009. szeptember 18. 20:13
#9
Kedves Csaba köszönöm hogy úgy érzed töbre, vagyok képes, de ami felkerült az oldalra viszont csak egy piszkozat.
Kb. 30 perce feltöltöttem a teljes történetet és remélhetőleg 4 hét múlva fel is kerül.
(Apám Eszti és Én 2.rész)
1
Csaba
2009. szeptember 18. 19:51
#8
Sokszor azon gondolkodom. hogy hány idióta szavaz?!!!!!!!
Kedves Anita szerintem ennél csak többre lehetsz képes.
Ez a teljesítmény kb:2,1 vagy talán minősíthetetlen.
1
Csaba
2009. szeptember 18. 19:42
#7
Hála Istennek itt mindenkinek 20-nál nagyobb farka van!
Gratulálok. Az írásod viszont marhára szegényes.
Szókincsedet fejleszteni kéne.A történetről még egy picit álmodozni.
1
zsolt
2009. szeptember 18. 15:57
#6
Én speciel a vesszőket hiányolom...
1
sztbali
2009. szeptember 18. 11:26
#5
Jó a történet. A hosszabítás remélem hamar fenn lesz.
1
Anita
2009. szeptember 18. 10:59
#4
Kedves olvasóm.
Az észrevételeket nagyon köszönöm. Sajnos figyelmetlenségemre nincs mentségem, mert ugyanis mikor feltettem történetem egy régebben mentett változatot, egy régebbi biztonsági mentés változatát tettem fel.
Remélem nem múlik el történetem varázsa és élvezhetősége.
Igyekszem az eddig elkészült hosszabb verziót egy kicsit még jobban felbővíteni, és minél gyorsabban felrakni.
Valószínű nem kap új címet, hanem ezen a címen második részként jelölve fogom feltenni,
(Apám Eszti és Én 2.rész)
1
jani
2009. szeptember 18. 07:36
#3
Ez lehetne nagyon jó , sokkal hosszabban kellene leírni
1
arfet
2009. szeptember 18. 06:41
#2
kicsit elnagyolt a vége szerintem
1
T
Törté-Net
2009. szeptember 18. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1