Apám, Eszti és Én 1. rész

A témához tartozó történet:
Anita2
6 746 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

v
vasas62
2023. augusztus 10. 07:50
#37
Apa az igazi?
1
z
zoltan611230
2018. november 25. 07:10
#36
Nagyon jó.
1
Andreas6
2017. október 16. 07:37
#35
Remélem, a javított verzió sokkal jobb lesz.
1
t
t.555
2017. augusztus 30. 04:09
#34
Nagyon tetszett!
1
cscsu50
2017. augusztus 8. 08:58
#33
jó jezdet
1
p
papi
2014. június 6. 22:09
#31
Tetszik
1
l
listike
2014. január 22. 13:23
#30
Tetszett.
1
b
boy75
2013. augusztus 8. 21:30
#29
Nekem nagyon tetszett és nagy hatással is volt rám !Részletesebben kérném a következőt!
1
genius33
2013. március 13. 12:28
#28
Érdekes 😀
1
fiesta14
2009. szeptember 25. 13:49
#27
picit lehett volna részletezni,de a folytatást már várom ,remélem lessz!
1
Anita
2009. szeptember 24. 14:41
#26
Kedves Hétpettyes bogár!

Én egyáltalán nem írtam, hogy elégedett vagyok önmagammal, vagyis az írásommal.
Remélem majd jobban, elnyeri tetszésed a tényleges sztori, mert ez csak egy piszkozat, amit véletlenül töltöttem fel. A teljes sztorit még a megjelenése napján feltöltöttem. Remélem hamar, felkerül az oldalra, mert bevallom ez így tényleg szörnyű.
Másik verziót sem tartom egy remekműnek, de még mindég jobb ennél.
1
Hétpettyes bogár
2009. szeptember 24. 01:09
#25
Hát bocsi, hogy hozzászólok, de intaki írása úgy viszonyul az itt olvashatóhoz mint mercédesz a trabanthoz. Nem akartalak megsérteni kedves Anita, de remélem nem ezt tartod te sem a csúcsművednek.
1
Anita
2009. szeptember 24. 00:12
#24
Kedves intaki!
Köszönöm a jó tanácsokat és igyekszem megfogadni.
Ha szabadna egy megjegyzést tenni? : Lebecsülöd magad, mert történeted tényleg jó, és remélem, hamarosan folytatod.
1
intaki
2009. szeptember 23. 18:11
#23
Kedves Anita!
Szerintem mindenki volt kezdő, én máig az vagyok, viszont veszem a bátorságot, és azt kritizálom benned, ami a saját írásaimnak is gyengéje tud lenni: túl tömör, nincs kibontva a történet. Én a helyedben erre figyelnék. Ha már a sajátomban nem teszem :).
1
cink
2009. szeptember 22. 20:50
#22
Kedves Anita!
Ha valóban lány rejtőzik az író neve mögött akkor az olvasók örülhetnek, hogy nem csak a férfiak fantáziája indul be és írják le titkos gondolataikat. Már többször leirták, hogyha valakit taszít a családi történet, az ne olvassa azokat.Nehéz férfi aggyal a női fantáziát követni, de én arra gondolok, hogy sokkal érzékenyebb és izgalmasabb, mint a minenk. Én nagyon szeretném, ha minnél több hölgy vállalná fel és irná le az erotikus gondolatait, sőt a megtörtént eseményeket.
1
sihupapa
2009. szeptember 22. 18:42
#21
Kedves REMETE tölled mikor olvashatunk valami újjat?
üdv.
sihupapa
1
sihupapa
2009. szeptember 22. 18:38
#20
tisztelt #8 elöbb irj és utána fikáz.
1
Remete D. László
2009. szeptember 22. 17:55
#19
Kedves Biohazard2000!
Szerinted húsz sorban egyetlen elütés ugyanannyi, mint egy mondatban hat helyesírási hiba?
Persze csak arra hivatkozol, amire akarsz. Azt észre sem vetted, hogy éppen azt említettem, hogy egy-két, a billentyűre mért mellé ütésen nem múlik semmi. Azt azonban már nem nagyon lehet megbocsátani, ha valaki minősíthetetlen pongyolasággal fogalmaz. Az a fajta slendriánság, amivel a szerző védte önmagát, mer nem elhanyagolható. Ebből a szempontból nézve közömbös, hogy kitalált történetről van szó, vagy valódi események leírásáról.
Azt mondod, hogy itt nincs senkinek joga a kritizálásra.
Szeretném felhívni arra a figyelmed, hogy ez nem egy zártkörű klub, még akkor sem, ha tagsági kell ahhoz, hogy az írókhoz üzenetet intézzünk. Márpedig, ha ez egy nyilvános fórum, akkor éppen ellenkezőképpen van, mint azt vélelmezed. Bárkinek joga van a kritikára, még Neked is, bár Te ezt a jogot szeretnéd tőlünk elvonni. Azért van a Fórum.
Teszel még célzást a jelenlévők egyéb dolgaira, és abból azt a sejtetést érzem, hogy szerinted ezt az oldalt, csupa aberrált, beteg és erkölcstelen ember olvassa, és szerinted ezért tartsuk a szánkat. Az Internet éppen nem az a világ, ahol ezek az elvek alkalmazhatók, légy oly kedves, ne bíztass senkit a sértődésre azért, mert véleményezzük a munkáját. Mellesleg ha ez igaz, Te vagy a kivétel aki egészséges aggyal és tiszta erkölccsel olvasol, aztán ítélkezhetsz?
Üdv.
Remete

1
Biohazard2000
2009. szeptember 22. 12:26
#18
Kedves Remete, kedves hozzászólók!

Érdekes, hogy a portálon mindenki milyen okosnak és műveltnek tartja magát...és osztja az igét bőszen! Nem igazán lehet eldönteni a történetekről, hogy melyik igaz és melyik nem, mivel a szerzők írói vénáján nagyon sok múlik. Egy igaz történetet is elő lehet úgy adni, hogy kamunak tűnjön. Nem hiszem, hogy itt valakinek is joga, vagy erkölcsi alapja lenne embertársát irásaiért vagy sexuális tetteiért, beállítottságáért, képzelgéseiért elítélni, mert ezek mindig valaminek a következtében alakulnak ki. Egyébként Remete: ha kritizálsz, akkor legalább vedd a fárdtságot, hogy a saját kommentárodat is többször átolvasod!Zátojásról ugyanis még nem hallottam...
Még egy megjegyzés: Ha a jelenlévők közül mindenki lelkiismeretesen dolgozna, közösségi életet élne, szabad idejét a családjával, gyerekneveléssel töltené, ezen kívül pedig egészséges szexuális életet folytatna, akkor nem igen jutna ideje az eszetlenkedésre, sőtt az erejéből sem futná...örülne, hogy egy kicsit megpihenhet hétvégenként...
1