A nővérem bokája 2. rész
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Eddigi hozzászólások
#31 István Magyary-Kossa 2016. 07. 18. hétfő 21:08
Sarlós
Nagyszerü történet,megérdemli a 1o pontot.
#30 A57L 2014. 11. 8. szombat 06:47
Ez sem jó.
#29 zulumambre 2014. 10. 23. csütörtök 23:54
10/10, hiányzott az ilyen történet.
#28 papi 2013. 09. 1. vasárnap 10:53
Aranyos.
#27 listike 2013. 07. 21. vasárnap 13:36
Sok ilyen szép történetre lenne még szükség.
#26 bikmakk 2011. 06. 26. vasárnap 10:58
Wanda!Hová tűnt a többi történeted? Vissza mindegyiket! Meg az újabbakat.
#25 tiborg 2011. 03. 1. kedd 06:15
Izleses a tortenet szelektalas, es kituno,tiszta, figyemes a forditas
A vege, elnezest a megjegyzesert,nincs elkapkodva., ertelemszeru befejezes az eredeti alapjan!
#24 jozsef611 2011. 02. 11. péntek 21:42
Kedves Wanda csodálatosakat alkotsz. Remetével ti vagytok a legjobbak!
#23 Ákos 2010. 05. 3. hétfő 21:39
Nagyon jó!!!!
#22 fiesta14 2009. 04. 21. kedd 00:24
a történet jó,kicsit keveslem a szexet de nagyon tetszik.
#21 topsecret 2009. 02. 14. szombat 18:55
Kedves Vanda.

Vedd fel a kapcsolatot egy kiadóval, és add el irásod, mert Te tudsz írni. Tisztában vagyok hogy ez forditás. De immárom 5 éve olvasom a műveidet (megannyi fórumon, és portálon), és mind kivétel nélkül remekművek. Köszönöm neked amit ezalatt az idő alatt nekem adtál. Remélem egyszer viszonozhatom, még ha névtelenül is.
#20 krisz 2009. 02. 10. kedd 11:37
magas szin vonalu a tőrténet remek csak igy tovább.
#19 Craig 2009. 02. 9. hétfő 03:17
Bár sok esetben betegesebbek is, egynémelynél előfordulhat HEMOFÍLIA (csak férfiak esetében okoz
#18 Craig 2009. 02. 9. hétfő 03:16
Andreas: Nem törvényszerű a genetikai aberráció az újszülöttnél, van amikor, az unokáknál jön elő.
Bár a lelki problémák gyakoribbak ezeknél a gyerekeknél. Depresszióra való hajlam, skizofrénia ésatöbbi.
Bár sok esetben betegesebbek is, egynémelynél előfordulhat (csak férfiak esetében okoz tünetet).
Tehát nem minden esetben lesz a gyerek beteg. Bár a kockázat itt is megvan, hogy később valami kialakul.

Súlyosabb esetekben a következők: testi deformációk, autizmus, értelmi fogyatékosság, tudathasadásos személyiség.

A testvérek vagy egyenesági felmenők között (apa-lánya, anya-fia) Megnő a hibás gének átadása, mivel mindkettő félben meglehetnek ugyanazok a gének az utódban, halmozottan fordulhatnak elő.

Ma, a szentesíthető házasságok családon belül, a másod unokatestvérek között lehetséges.

Bár ha belegondolunk, ha helyet adunk az ortodox, ultravallásosoknak, és a Bibliai teremtést vesszük alapul, akkor Ádám és Éva gyermekei között vérfertőző kapcsolat volt, illetve a szülők és gyermekeik között is. Ha ez igaz akkor, visszavezethető erre, az emberiség minden bűne, de ugyanez elmondható az evolucionisták teremtésére - kezdetben jó ha 100 000 ember élt, és azért gondoljunk bele, 6 milliárdan vagyunk - (vérfertőzés tünetei amik az emberiségnél felfedezhetőek: agresszivitás (háborúk, forradalmak, gyilkosságok, újabb és újabb felbukkanó betegségek, lelki problémákkal küszködő emberiség, genetikai deformációk, mutációk).
Az emberiség egy nagy beltenyészet. Igenis létjogosultsága van a génsebészetnek, az őssejtkutatásnak, mivel ezáltal kiküszöbölhetőek lesznek így az öröklődő génbetegségek. törvényszerű, hogy megszülessenek az első géntiszta emberek (lásd: Gattaca).

Nem vagyok a vérfertőző kapcsolatnak a híve (bocsánat, ezzel nem ítélkezni szeretnék), mindenkinek szíve-joga úgy élni, ahogy szeretne (természetesen, ha az mind a két fél beleegyezésével történik, kivétel ez alól a pedofília, amelyet semmilyen formában nem tudok elfogadni.)

A másik, hogy ezen családi történeteket sem ítélem el. Erre legjobb példa, a japán szemléletmód, az ha írnak róla vagy rajzolnak róla, kiírják ill. kirajzolják magukból, ezen legtitkosabb vágyaikat (ez érvényes az olvasókra is) és nagyon ritkán viszik át a való életbe.

Ezért csak annyit mondok, írjatok, minél többet és mi meg el fogjuk olvasni, mivel még azokat is érdekli ez a téma, akik soha nem éltek vagy fognak élni ilyen kapcsolatban.

Elnézést, ha bő lére eresztettem.
#17 sihupapa 2009. 02. 3. kedd 18:35
Wandától rossz történetet nem olvastam, remélem még sok ilyen szinvonalas történet következik egy nyugdijas örömére.KÖSZI.
#16 Andreas 2009. 02. 3. kedd 08:06
Kedves Anonymus! Alapvetően én is happyend-párti vagyok, most csak azért nem, mert arra gondoltam, hogy jó figyelmeztetés lenne azoknak az idiótáknak, akik esetleg követni akarnák a példát - én ma már mindent el tudok képzelni.
#15 Kika 2009. 02. 2. hétfő 22:19
Szuper volt, johet a kovetkezo :)
#14 Anonymus 2009. 02. 2. hétfő 21:32
igen de akkor nem lett volna happy-end :D
#13 Andreas 2009. 02. 2. hétfő 21:03
A befejezés életszerűbb és sokkal valószínűbb lett volna, ha aberrált gyerekük születik.
#12 Anonymus 2009. 02. 2. hétfő 18:34
nagyon jó (bár a genetikához nem sok köze van a végének de ezt csak a kisördög mondatja velem) :D