Enema 4. rész

A témához tartozó történet:
leticia_63
9 165 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

én55
2023. december 7. 14:04
#14
Ritka az ilyen leányzó.
1
v
vasas62
2023. július 19. 08:03
#13
Érdekes nő.
1
t
t.555
2017. október 28. 00:42
#12
Jól folytatódik az egész!
1
z
zsomberos
2017. január 12. 14:44
#11
Érdekes
1
feherkalman1
2016. december 14. 09:12
#10
Szépen rákapott a csaj a beöntésre.
1
p
papi
2014. február 8. 14:15
#9
Nagyon jó
1
leticia_63
2009. március 26. 09:54
#8
Köszönöm a hozzászólásokat!
Immáron beküldtem ide is a 6. részt.
Leticia
1
rata
2009. március 23. 15:03
#7
Kedves Írónő!
Végigolvastam, és mindig találok benne új dolgot, ami merevedést okoz. Gondolom a szögértéknél nagyobb tetszési index, mint tényleges mutató nem is kell...
Köszönöm, hogy beleolvashattam a www.enemasex.fw.hu oldalba is. Látom ott lehet begyűjteni a hiányzó információkat.
Mégegyszer köszönöm a tartalmas irodalmat: Rata B. Daniel
1
Yoursxxx
2009. március 4. 23:19
#6
Nekem nagyon tetszett a sztori. Főleg igy, hogy egy kicsit mintha más vége lenne most. Ez igy már egész jo lett. Főleg az tetszett, hogy nem a négy fal között játszodik, hanem odakint a termeszetben. Es a vege igazan jo, romantikus, erzelmektol futott. Nem csak a sima "rude" szexről van szo.
Egy szoval: KLASSZ!
1
leticia_63
2009. február 19. 11:27
#5
Kedves Horváth Béla!

Magam is részesülök ebben a gyönyörben. Mivel szeretem az emberekkel megosztani az engem ért kellemes élményeket, így született meg a regény is. A regényhez aztán szerkesztettem egy honlapot.
Ha oda feljössz, és megnézed a fórumot is, talán találsz majd magadnak új enemás társat. De, ha nem, akkor tabuk nélkül beszélgethetsz velem, és másokkal is erről az élvezetről.
A lap címe:enemasex.freeweb.hu/ természetesen előtte a http//
Várlak sok szeretettel!
1
Horváth Béla
2009. február 16. 17:09
#4
A történet nagyon tetszett.Egy kis irigységet,és némi nosztalgiát érzek,mert hasonló kapcsolatban voltam benne évekig,amig a kedvesem meg nem halt egy balesetben.Soha a szexet senkivel nem élveztem úgy,mint Vele,és sajnos azóta sem találtam hozzá hasonlót,aki ennyire partner lett volna a beöntés alkalmazására a szexben.Sem olyan erős merevedést,sem akkora élvezetet nem okozott semmi,mint a beöntés,és a szex keveredése egy órákig tartó aktus során,és ez mindkettőnkre egyformán érvényes volt.Azóta is keresem az utódját,egyre reménytelenebbül...
1
leticia_63
2009. január 29. 13:04
#3
Kedves Rata!
Örülök, hogy végre valaki ismét hozzászólt a kisregényemhez. A pontszámok alapján tetszik, de mégis nehezen írnak valamit is hozzá.
Bíztatását nagyon köszönöm, és remélem az első hozzászólást követi majd a többi is.
Szeretettel:

Leticia
1
rata
2009. január 29. 12:54
#2
Kedves Írónő!
Igazán nagy öröm olvasni, ám még ennél is nagyobb, hogy imét remény van arra, hátha megtörik a gátlásosság hamis tükre. Minden ami ne káros, és beletartozik az innovatív erotika körébe, üdvözlendő!
Egyet savallok csupán, hogy miért e műkategória, hogy bizarr? Köszönet a reményért! Most vagyok ám dilemmában, hogy is köszönjek el? Úgymint az úttörők, hogy Előre? Vagy netán úgy mint ahogy a Bajcsy-Zsilinszky tipusú innovatív lelkületű emberek szoktak: Utánam!
Drága Írónő!
Egyenlőre csupán úgy, hogy biztatom...!
1
T
Törté-Net
2009. január 27. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1