Páternoszter 5. fejezet - Gyermekek - 7-8. rész

A témához tartozó történet:
Remete D. László
78 529 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

én55
2023. október 3. 09:54
#14
Csak gratulálni tudok.
1
kivancsifancsi
2020. március 21. 12:31
#13
Gyönyörű. Kétszer olvastam végig.
1
a
A57L
2016. október 29. 05:17
#12
Magas színvonalú.
1
B
Bikmakkocska
2013. szeptember 14. 17:33
#11
Nagyon jó, olyan, amit a Remeténél szokásos. Finoman megírt történet.
1
fekszipapa
2008. augusztus 19. 11:15
#10
Nagyon jó
1
sihupapa
2008. július 21. 02:32
#9
köszi Remete.
1
pitta
2008. július 13. 17:35
#8
Remélem hogy tényleg viszatér Zsofi Zsolthoz és élik tovább boldog életüket ezért várom a többi részt
Amedig nem olvastam az eddigi részeket csak ez a regény járt az agyamban, hogy mikor mi történik.
1
Northop
2008. július 12. 22:40
#7
Tisztelt Remete!

Nagy igazság van abban, amit leírtál. Lehet, hogy az ember elvárná, hogy minden tökéletesen alakul, de mint köztudott, sose sikeredik úgy minden. Az apró örömök viszont megmaradnak, évek múlva visszaemlékezve meg tudják szépíteni a múltat, még akkor is, ha nem valósult meg minden álmunk.

Köszönöm az engedélyed, és várom a végét, illetve a következő írásodat.
1
Remete
2008. július 12. 18:00
#6
Kedves Northop!
Megtisztelsz vele, ha egyben is megőrzöd a regényemet. Jó olvasást!
Kedves Captain!
Visszanézve a megélt évtizedekra, nekem úgy rémlik, hogy a várva várt hepiendek, utólag mindig megkeseredtek, pedig eleinte igazán boldognak láttuk őket.
Mostanra már megtanltam, hogy jobban járok, ha csak olyan so-so elégedett vagyok egy életciklus végén, de az a korlátozott elégedettség, legalább velem marad.
Üdvözöllek Benneteket.
1
Captain
2008. július 12. 13:36
#5
Remete!

Ha még mindig az agyadban van Zsolt, Zsófi és a többiek, akkor azt tanácsolom, ne hagyd abba! Bár Veled ellentétben én még nem ismerem az utolsó rész tartalmát, de ha még mindig ottvannak, akkor bizony ez azt jelenti, hogy még nem mondtál el róluk mindent, és még "élni" akarnak. A magam részéről szivesen olvasnám további kalandjaikat is... Mindenesetre gratulálok a regényhez, az első betűtől az utolsóig elolvastam mindent.
Üdvözöllek!
Ui. Remélem, a vége happy-end lesz, és visszatalál valahogy Zsófi Zsolthoz...;)
1
Northop
2008. július 9. 16:36
#4
Keserédes a történet. Szívesen olvasnám más írásaidat is. Apropó, A5-ös könyv méretben tudod hány oldalnyi eddig az írásod? Több mint 300 oldal. És az első oldalától az utolsóig rengeteg emberi érték van benne. Ha tudod tartani ezt a színvonalat a későbbiekben is, akkor egy törzsolvasód már biztos van. Engedelmeddel az utolsó rész után az írásodat lementeném, és beraknám az e-könyveim közé. Szerintem megérdemli, hogy a többi könyv közé bekerüljön.
1
Remete
2008. július 8. 21:24
#3
Bizony kedves Olvasó!
Nekem is szokatlan volt az üres monitort nézni azok után, hogy leírtam a vége szót a történet alá.
Talán még írok ezt-azt, bár vannak, akik szeretnék, ha nem tenném, de a döntő szó majd a szerkesztőké lesz.
Ehhez persze ki kell, hogy költözzenek az agyamból Zsófi, Zsolt, meg Márta és a többiek, aztán új szereplőket is kell találnom, és hagyni kell megelevenedni őket. Nem olyan egyszerű.
Egyelőre még van egy folytatás hátra, aztán a jövő héten búcsúzunk.
Addig is üdvözöllek téged, és minden olvasót.
1
Olvasó
2008. július 8. 20:38
#2
Tekereg-kanyarog a történet,és már most sajnálom,hogy hamarosan vége lesz.
1
T
Törté-Net
2008. július 8. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1